IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top
Indienreise heading cz

Sádhana a silová cesta s Tatyannou - listopad/prosinec 2017

Pá, Lis 24 — So, Pro 16, 2017

Když se nacházíte na nějakém silovém místě, dokonce i tehdy, když jste na něj vstoupili zcela neúmyslně a prostě se tam jen procházíte, jste obklopeni energií.

Jakákoli negativita, kterou v sobě máte, se pročistí. Stane se tak bez ohledu na to, zda vibrace tohoto místa vnímáte nebo ne.

Šrí Káléšvara

Indie – zážitek duchovní síly

Sádhana & silová cesta s Tatyannou

24. 11. až 9. 12. 2017 (2 týdny) nebo až 16. 12. 2017 (3 týdny)

Přidejte se k nám a využijte jedinečnou příležitost cestovat s Tatyannou na vysoce energetická místa v Indii!

Tatyanna - zkušená učitelka prastarého duchovního učení, které Šrí Káléšvara se světem sdílel - Vás zve k návštěvě významných silových míst Indie. Její zkušenosti a jasné vedení poskytne putujícím jedinečný prostor pro duchovní růst. Cílem této cesty je zažít duchovní sílu, přijmout ji do své duše a nechat ji, aby nás vedla. Indie, jakožto Matka duchovnosti, již od dávných dob inspirovala a inspiruje k pátrání po odpovědích na zásadní životní otázky, ke zkoumání Stvoření a k cestě za zážitkem čistého vědomí. Během tisíciletí darovala světu nespočet duchovních mistrů a světců, jejichž vibrace můžeme na mnoha místech vnímat ještě dnes - země, po které kráčeli, vyzařuje vysokou léčivou energii.

Silová místa - silové předměty - samádhi - vástu

Během našeho putování bude Tatyanna sdílet prastaré vědění a příběhy, které o energii těchto míst a jejich silových předmětech vyprávěl Šrí Káléšvara. Zároveň se budeme zabývat vástu - védskou vědou o architektuře - a jeho uplatnění na navštívených silových místech. To vše nám pomůže do hloubky prozkoumat mimořádné vyzařování těchto míst a použít ho pro náš duchovní proces.

Duchovní program

Naše cesta bude i vnitřní cestou a začne již předtím, než nasedneme do letadla:

 • Několik týdnů před odletem se sejdeme prostřednictvím telesatsangu a začneme se společnou sádhanou. Skrze ni se připravíme tak, abychom mohli energii vysoce vibrujících silových míst skutečně zažít na hlubší duševní úrovni.
 • Během našeho putování nás čekají skupinové meditace i speciální energetické procesy. V duchovním procesu povede skupinu Tatyanna, která všechna tato místa se svým mistrem Šrí Káléšvarou během jeho života mnohokrát navštívila.
 • Neodmyslitelnou součástí cesty budou bhadžany, satsangy a meditace
 • Účastníci budou moci využít i lekce hatha jógy.
 • Překlad pro účastníky z ČR zajištěn.

Naše trasa

Šidri – Tirupati – Šrí Kalahasti – Penukonda

Vydejte se s námi na cestu a užijte si koupel v energii těchto posvátných silových míst!

Pro detailní informace k jednotlivým místům nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Retreat v Hampi – volitelný týden navíc

Na závěr cesty jste srdečně zváni zúčastnit se retreatu v Hampi - týdne plného meditace, relaxace, reflexe a trávení energie. Navštívíme zde různá silová místa i krásná místa v přírodě, která Šrí Káléšvara se svými studenty rád navštěvoval. Celý týden nás bude vyživovat spojení s Božskou sílou a každodenní duchovní program se společnými meditacemi, bhadžany, jógou a spontánními satsangy.

Začínáte být zvědaví?

Podrobné informace o cestě si můžete vyžádat na info@kaleshwar.cz.

Cena

PŘEHLED CEN (bližší detaily viz níže)

Cestovní agentura bude své služby účtovat v eurech. Zde jsou však ceny pro lepší představu uvedeny v korunách.

14denní silová cesta s Tatyannou „Širdi - Tirupati - Kalahasti - Peukonda”
od 24. 11. do 9. 12. 2017 (1)

Vidlicový let Německo/Rakousko/Švýcarsko - Mumbai - Bangalore - Německo/Rakousko/Švýcarsko a vnitrostátní let Póna - Bangalore, 3 noci/snídaně v Širdi v hotelu Sun ‘n Sand, 1 noc/snídaně v Bangalore v hotelu Royal Orchid, 3 noci/snídaně v Tirupati v Fortune Kences Hotel, transport po Indii

Z/do Frankfurtu 51 543 Kč
Z/do Mnichova 51 543 Kč
Z/do Vídně 54 918 Kč
Z/do Zürichu 54 783Kč

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 15 714 Kč

Dále cca 8 100 Kč za 8 nocí/plnou penzi v Penukondě ve Šrí Káléšvarově ášramu a výlety z Penukondy.

Dále 19 440 Kč dakšína za duchovní doprovod, program a překlad do českého jazyka

Informace k možnosti 1

 • Během pobytu v Penukondě je zajištěno kompletní stravování. Pro zbytek cesty počítejte prosím ještě s cca 5 400 Kč na obědy a večeře.
 • Předpokládaná cena pobytu v Penukondě - včetně výletů - je cca na 8 100 Kč a bude uhrazena v hotovosti na místě.
 • Zde nabízené ceny letenek a hotelů jsou k dispozici do jejich vyprodání. Doporučujeme tedy co nejrychlejší rezervaci.
 • Dakšína za duchovní doprovod, program a překlad do českého jazyka činí 19 440 Kč pro Kaleshwar e.V.

Dodatečný týden
„7denní retreat v Hampi”

od 9. do 16. 12. 2017 (2)

Transfer z Penukondy do Hampi, ubytování/stravování stejně jako v případě výše uvedené varianty 1, letenky viz tabulka, plus 7 nocí/snídaní v hotelu Heritage Resort Hampi, transfer na letiště v Bangalore: 13 392 Kč

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 9 072 Kč
Příplatek za poloviční penzi: 3 510 Kč

Dále 8 100 Kč dakšína za duchovní vedení, program a překlad do českého jazyka

Informace k možnosti 2

 • Na případné svačinky a obědy počítejte s cca 2 700 Kč.
 • Zde nabízené ceny letenek a hotelů jsou k dispozici do jejich vyprodání. Doporučujeme tedy co nejrychlejší rezervaci.
 • Cena zahrnuje transfer do Hampi pouze z Penukondy! Pokud se neúčastníte 2týdenní cesty a rádi byste se přidali pouze na retreat v Hampi, je třeba zařídit si vlastní letenku a dopravu z letiště.
 • Dakšína za duchovní doprovod a program činí 8 100 Kč pro Kaleshwar e.V.

Důležité informace

VÍZUM K cestě do Indie je zapotřebí vízum. Pro bližší informace o jeho vyřízení nás prosím kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

OSOBNÍ PŘEDPOKLADY Pro účast na této silové cestě nejsou třeba žádné speciální osobní předpoklady. Všichni jsou srdečně vítáni. Účast je na vlastní riziko a zodpovědnost a je dobrovolná. Máte-li v současné době problémy se zvládáním fyzické a psychické zátěže, máte-li nějaká zdravotní omezení nebo se nacházíte v procesu medikamentózní léčby, ujasněte si prosím vhodnost účasti na této cestě se svým lékařem či terapeutem.

Pomůže, když si s sebou vezmete dobrou porci flexibility a trpělivosti. Máme sice nejlepší možný plán, ale Indie dokáže zcela postavit na hlavu i velmi dobře promyšlené plány… a většinou se pak stane ještě něco krásnějšího, než by byl člověk schopen naplánovat.

ZODPOVĚDNOST Je pro nás velmi důležité, abyste si během cesty plně uvědomovali svou zodpovědnost za sebe a své chování. Za případné škody ručíte sami, pořadatel nenese žádnou zodpovědnost. Cenné předměty nechte prosím doma - za případné ztráty neručíme.

Informace k dakšíně za duchovní program a vedení

Dakšína za duchovní program a doprovod bude v souladu se Šrí Káléšvarovým přáním 100% využita pro prospěšné účely: Pro uchování učení z palmových listů i Šrí Káléšvarových slov v jejich původní podstatě a čistotě a jejich zpřístupňování co nejširšímu okruhu zájemců a pro podporu dobročinných projektů a lokálních center, jakožto silových míst, kde může tato energie žít a dále se rozvíjet.

Upozornění k rezervaci a storno poplatkům

Letenky, hotely a transport po Indii (kromě pobytu v Penukondě) jsou organizovány naší partnerskou cestovní agenturou. Pro rezervaci potřebujeme vaše osobní údaje ve formě, ve které jsou uvedeny ve vašem cestovním pase (například včetně případných druhých jmen, která máte v pase uvedena). Ujistěte se prosím, že jste tato data při rezervaci zadali správně. Vyhnete se tak zbytečným poplatkům za přerezervaci. V případě chyby ve vašich osobních údajích, nám dejte prosím neprodleně vědět na info@kaleshwar.cz. Předáme vaše údaje cestovní agentuře. Od cestovní agentury obdržíte účet v eurech a bankovní spojení pro převod.

Všechny nabídky platí podmíněně v rámci předprodeje. Změny cen a chyby vyhrazeny. Viz směrnice ID-Reisewelt GmbH - ZDE. Pro lety platí podmínky dané letecké společnosti.

Stornování účasti:

Pro stornování služeb cestovní agentury platí její směrnice, viz ZDE.

Pro dakšínu ve prospěch Kaleshwar e.V. (duchovní doprovod, program a překlad do českého jazyka) platí následující storno-podmínky:

 • Do 90 dní před začátkem cesty propadá 35 % kurzovného.
 • Od 61. do 31. dne před začátkem cesty propadá 50 % kurzovného.
 • Od 30. dne do 7 dní před začátkem cesty propadá 85 % kurzovného.
 • Od 6 dní před začátkem cesty propadá 95 % kurzovného.

Rezervace

 • Přihlaste se na svůj uživatelský účet. Pokud uživatelský účet nemáte, založte si ho, prosím. Návod jak to udělat naleznete ZDE. Poté se na svůj nový účet přihlaste, vraťte se na tuto stránku a pokračujte dle návodu.
 • Jděte na konec této stránky a klikněte na ikonu „Registrovat”.
 • Poté se objeví stránka s oznámením, že registrace proběhla úspěšně.
 • Vaše místo na kurzu Vám bude rezervováno poté, co obdržíme kurzovné nebo jeho první splátku.

 • DŮLEŽITÉ: Zkontrolujte, zda jste obdrželi e-mail potvrzující Vaši registraci na kurz. POKUD JSTE JEJ NEOBDRŽELI, VAŠE REGISTRACE NEPROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ. V takovém případě se zkuste registrovat znovu nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Poznámka: Pod jedním uživatelským účtem je možné registrovat pouze jednu osobu, a proto je třeba, aby měl každý účastník svůj vlastní účet. V případě jakýchkoliv problémů při zřizování účtu nás kontaktujete na info@kaleshwar.cz. Rádi Vám s registrací pomůžeme.

Registrací se Vaše rezervace stává závaznou!
Doporučujeme Vám uzavřít si pojištění storno poplatků.

Děkujeme! Těšíme se na naši společnou cestu!

Všechny informace bez záruky.

Přihlášení na účet Vytvořit účet