IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top
Vaastu heading2

Káléšvarovo Vástu - Úvodní seminář s Tobiasem

Pá, Říj 21, 2016 — Po, Pro 09, 2019

Káléšvarovo Vástu - Úvodní seminář s Tobiasem

80 % vašich problémů lze vyřešit pomocí Vástu. Následovat Vástu znamená řídit se přírodními zákony a žít v souladu s úžasnými pěti elementy.

Šrí Káléšvara

Vástu je jedním z nejcennějších pokladů dávné Indie. Slovo „Vástu” znamená „bydlet, žít”. Vástu se postupně rozvinulo ve vědu o tom, jak své obydlí uspořádat podle věčných zákonů přírody. Pod pojmem „život v souladu s přírodou”, si často představíme bydlení někde na samotě vzdálené od světského dění. Vástu však funguje vždy a kdekoli - i ve městech. Doklady o tom nacházíme na všech světadílech a v různých staletích: podle Vástu byly budovány obytné domy, chrámy, paláce a dokonce i celá města, která přečkala tisíce let.

Vástu je považováno za matku Feng šuej. Jeho cílem je vytvoření souladu mezi člověkem a vesmírem. Díky Vástu můžeme svůj životní prostor uspořádat tak, aby byl naplněný harmonií a rovnováhou, pomáhal nám na hluboké duševní úrovni a podporoval nás v naplnění naší životní úlohy. Vástu je vědou, která nám nabízí základ pro materiálně a energeticky naplněný život „střižený nám na míru”.

Šrí Káléšvara, který byl jedním z předních Vástu-expertů naší doby, toto mnohotvárné vědění důkladně testoval, upravil a vyučoval tak, aby odpovídalo požadavkům moderní doby. Díky tomu může být dnes Káléšvarovo Vástu prostřednictvím jeho studentů předáváno dalším zájemcům…

Komu je seminář určený?

 • Úvodní seminář lze doporučit všem, kteří touží po tom, aby jim byl jejich domov v životě silnou oporou.
 • Je vhodný pro začátečníky i studenty, kteří by si své vědomosti rádi osvěžili a podívali se na ně z nového úhlu.
 • Doporučujeme ho všem, kteří by se rádi zbavili přesvědčení, že na Vástu „prostě nemají buňky”.
 • Obzvláště zajímavý je pro stavebníky a architekty, kteří za své poslání považují budování zdravých a silných budov.

Co je obsahem semináře?

Během semináře se účastníci seznámí se třemi klíči, které jim otevřou snadnější přístup do světa Vástu. Díky nim budou během relativně krátkého času schopni skutečně pochopit podstatu jeho fungování, rozvinout pro Vástu hlubší cit a rozpoznávat širší souvislosti…

Témata semináře jsou:

 • základní principy Káléšvarova Vástu
 • důležitost podporujícího životního prostoru
 • používání a procvičování základních znalostí na jednoduchých příkladech
 • rozbor konkrétního případu

Vedení semináře

Úvodní seminář je vedený Tobiasem Gonschorekem - jedním z mála Šrí Káléšvarou certifikovaných Vástu-konzultantů.

Tobias měl to štěstí, že Šrí Káléšvarovi asistoval během jeho četných Vástu-konzultací po celém světě. Díky této praktické práci s Vástu shromáždil pozoruhodný poklad znalostí a zkušeností a měl tak možnost na vlastní oči poznat vysokou účinnost tohoto učení, o které se dnes a denně znovu a znovu přesvědčuje během své poradenské činnosti v různých zemích. Světem Vástu dnes provází studenty v České republice, Německu, Rakousku a Francii.

Více o Tobiasovi…

Tobias potkal Šrí Káléšvaru poprvé v Německu v roce 1999. Hned v tom samém roce odcestoval do jeho ášramu v jihoindické Penukondě. Šrí Káléšvarova autenticita a pravdivost toho, co učil, inspirovala Tobiase natolik, že prodal svou úspěšnou IT-firmu a v následujících 13 letech se zcela ponořil do studia univerzálních principů Stvoření a Šrí Káléšvarou sdílených znalostí - zejména pak Vástu. Se Šrí Káléšvarou ho spojovalo velmi hluboké přátelství.

Seminář poběží v anglickém jazyce s překladem do češtiny.

Termíny semináře

Úvodní seminář je rozdělen do tří na sebe navazujících setkání. Tento model podpoří účastníky v tom, aby získané informace vždy náležitě vstřebali a mohli tak skutečně proniknout do hloubky a podstaty tohoto mnohovrstevnatého učení.

Termíny setkání jsou následující:

 • pátek 21. října 17:30 až 21:30, Brno, Mendlovo náměstí 17, 3. a půlté patro, pracovna Marcely Chmelařové
 • pátek 11. listopadu 16:00 až 20:00, Brno, Ludmily Konečné 8
 • pátek 9. prosince 16:00 až 20:00, Brno, Ludmily Konečné 8

Po absolvování Úvodního semináře se mohou účastníci zapojit do Studijní skupiny pro Vástu, která se schází cca jedenkrát měsíčně. Členové skupiny skrze práci na konkrétních případech společně prohlubují své znalosti Vástu, aby ho dovedli správně aplikovat ve svých vlastních životech a případně byli v budoucnu schopni pomáhat i druhým.

Dakšína:

Dakšína za 3dílný Úvodní seminář je:

 • 4 590Kč

Dakšínu můžete uhradit i prostřednictvím 3 nebo 4 měsíčních splátek. Tuto možnost můžete zvolit přímo při registraci do kurzu. Pokud byste potřebovali jiný rytmus splátek, zašlete nám svůj návrh na info@kaleshwar.cz. Jako předmět uveďte „Úvod do Vástu - splátky”.

V případě, že Vám vaše momentální životní situace (jste například samoživitel/ka nebo nezaměstnaní) nedovoluje dát žádné z výše uvedených energetických vyrovnání, ale přesto byste se opravdu rádi zúčastnili, kontaktujte nás na info@kaleshwar.cz. Pokusíme se společně najít řešení.

Bližší informace k dakšíně

Slovo dakšína pochází ze sanskrtu a označuje vyrovnání za duchovní požehnání nebo duchovní učení. Dakšína bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE

Registrace na Úvodní seminář do Káléšvarova Vástu

Registraci je třeba provést nejpozději do pondělí 17. 10. 2016. Při registraci následujte tyto kroky:

 • Přihlaste se na svůj uživatelský účet. Pokud uživatelský účet nemáte, založte si ho, prosím. Návod jak to udělat naleznete ZDE. Poté se na svůj nový účet přihlaste, vraťte se na tuto stránku a pokračujte dle návodu.
 • Jděte na konec této stránky a klikněte na ikonu „Registrovat”.
 • Poté se objeví stránka s oznámením, že registrace proběhla úspěšně.

 • DŮLEŽITÉ: Zkontrolujte, zda jste obdrželi e-mail potvrzující Vaši registraci na kurz. POKUD JSTE JEJ NEOBDRŽELI, VAŠE REGISTRACE NEPROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ. V takovém případě se zkuste registrovat znovu nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Poznámka: Pod jedním uživatelským účtem je možné registrovat pouze jednu osobu, a proto je třeba, aby měl každý účastník svůj vlastní účet. V případě jakýchkoliv problémů při zřizování účtu nás kontaktujete na info@kaleshwar.cz. Rádi Vám s registrací pomůžeme.

Kontaktní e-mail

V případě jakýchkoli dalších otázek ke kurzu nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Pošlete to dál

Potěší nás, když budete informaci o kurzu sdílet s přáteli, rodinou a dalšími zájemci. Registrace je možná do 17. října 2016.

Těšíme se na Vás!

Přihlášení na účet Vytvořit účet