IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top
Heading guruday

Šťastný Den gurua - výroky Šrí Káléšvary

Ježíš je ten pravý mistr pro okamžité léčení. On je člověk číslo jedna, který má neuvěřitelné schopnosti pro spojení se s jakoukoli duší. Když na něj někdo jen jednou pomyslí, okamžitě k němu spěchají jeho andělé, aby mu pomohli. Ježíšova energie dokáže velmi snadno odstřihnout negativitu.”

Šrí Káléšvara

UZDRAVENÍ DUŠE – Skutečné léčení je léčení duše

Intenzivní velikonoční program

Duši uzdravující sádhana a 21denní meditace s mantrou, energetické transmise, znalosti, inspirace a satsangy

On-line kurz od 14. 4. do 12. 5. 2019

Buďte při tom, když bude Tatyanna - zkušená učitelka prastarých znalostí - sdílet své zkušenosti a vědění. Pod jejím vedením prošly vysoce energetickými procesy úspěšně stovky praktikujících. Tatyanna vás bude tímto procesem provázet prostřednictvím dálkových transmisí a satsangů, jejichž obsah s vámi bude v českém jazyce sdílet český tým tohoto kurzu vedený Hanou.

V tomto kurzu budeme během velikonočních úplňkových dní praktikovat sebeléčebnou sáí šakti techniku s jantrou a mantrou pro přitažení léčivých vibrací měsíce do duše. Velikonoce jsou zároveň příznivým časem pro spojení se s Kristovým vědomím a naše sádhana tento potenciál ještě posílí. Na Velikonoční neděli pak začneme s 2. částí – s 21denní meditací s mantrou, která skončí na Den matek. Tato meditační praxe posílí vaše duchovní srdce a vaši duši, pomůže v případě zdravotních problémů a na hluboké úrovni uzdraví zlomení srdce.

Informace a přihlášení ZDE

Komentáře

Přidat komentář

Prosím, přihlaste se ke svému účtu, abyste mohl psát komentář. Pokud nemáte uživatelský účet, můžete si jej vytvořit.

Přihlášení Vytvořit účet