IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Ganéša, Šrí čakra & Šiva-Šakti lingamy: Silové předměty z křišťálu

Út, pro 13, 2022 — Ne, pro 31, 2023

Ganéša, Šrí čakra & Šiva-Šakti lingamy

Silové předměty z křišťálu

Tyto silové předměty z horského křišťálu v podobě trojrozměrné Šrí čakry, Ganéši a Šiva-Šakti lingamů byly v roce 2019 přivezeny ze silového místa Hampi v Indii a poté byly studenty ve Šrí Káléšvarově centru speciálně nabíjeny (od Šrí Káléšvarových narozenin do Velikonoc 2022).

Horský křišťál je jedním z nejdůležitějších drahých kamenů a vyznačuje se svou jedinečnou krystalickou strukturou. Horské křišťály skvěle uchovávají energii dalších dárců energie - například silových míst a silových předmětů, se kterými přijdou do kontaktu. Přináší vitalitu a jasnost.

Šrí čakra z horského křišťálu

3D Šrí čakry z horského křišťálu.
3D Šrí čakry z horského křišťálu.

Šrí čakra je energetický diagram Šakti - Božské Matky. Je to její energetická struktura a „otisk” přírody, který neustále vytváří nejvyšší tvořivou energii. Stejně jako slunce vyzařuje energii ke každému, kdo se před ni postaví. Šrí Káléšvara říkal, že v tomto stvoření je sluneční energie to nejvyšší - bez slunce by nebyla žádná energie pro jakékoli tvoření. Šrí čakra pochází z této sluneční energie, zrodila se přímo z ní. Ve Šrí čakře je obsažen každý aspekt ve vesmíru.

„Šrí čakra popisuje, jak získat přístup k Božské Matce. Má nejvyšší magnetickou povahu a nejpřitažlivější sílu ve vesmíru. Indická tradice říká, že když vidíte Šrí čakru, přijde k vám energie. Šrí čakra si vás vyfotí. Když se postavíte před Šrí čakru, její energie k sobě přitáhne všechna přání vaší duše. Pak vám dá energii. Je to nejvyšší magnetická síla ve vesmíru.” - Šrí Káléšvara

Benefit:

 • Naplnění duchovních a materiálních přání
 • Šrí čakra nasává energii - dává úlevu a nejvyšší požehnání.
 • Šrí čakra dává nevyšší ochranu.

Šrí čakra z horského křišťálu
(základna cca 1,5 x 1,5 cm, výška cca 2,5 cm, limitovaný počet 4 ks)

Šiva-Šakti lingamy

Šiva-Šakti lingamy z horského křišťálu.
Šiva-Šakti lingamy z horského křišťálu.

Šiva-Šakti lingam je posvátný symbol sjednocení Šivy a Šakti. Může být používán pro meditace i abhišéky. Reprezentuje nejvyšší čisté vědomí.

„Šivalingam je nejvyšší síla ve vesmíru. Lingapati je struktura lingamu – znamená to ‘Není zde začátek, není zde konec’. Šivalingam je jako tato planeta, jako vajíčko. Je to tajná forma jeho energie. Můžete skrze něj vytvářet světlo. Když se dotknete Šivalingamu a odříkáváte určité védské modlitby (mantry), můžete přitáhnout spoustu duševní energie. Celé stvoření z 99,99 procent začíná skrze Šivalingam. On je mužský aspekt energie.” - Šrí Káléšvara

Benefit:

 • dokáže vytvářet a ukládat léčivou energii
 • dokáže transformovat negativitu
 • má pročišťující a vyrovnávající působení
 • dokáže vytvořit atmosféru ticha a míru
 • podporuje při meditaci

Šiva-Šakti lingam z horského křišťálu (délka cca 2,5cm, výška cca 2,5 cm, limitovaný počet 3ks)

Ganéša z horského křišťálu

Ganéšové z horského křištálu.
Ganéšové z horského křištálu.

Ganéša zvaný též Vignéšvara ztělesňuje moudrost a inteligenci. Stojí u každého začátku a pomáhá odstranit z cesty překážky. Šrí Káléšvara používal metaforu obrovského slona, který vám klestí cestu džunglí. Ganéšu žádáte o pomoc, když si přejete štěstí a úspěch pro své záměry, například pro cesty, stavbu domu, svatbu, zkoušku, meditaci nebo začátek nového dne.

Benefit:

 • odstraňuje překážky
 • vytváří silné ochranné kruhy

Ganéša z horského křišťálu (výška cca 7 cm, limitovaný počet 2ks)

Dakšína a další informace k objednávce a distribuci:

Dakšína:

 • Šrí čakra 1080 Kč
 • Šiva-Šakti lingam 1080 Kč
 • Ganéša 1890 Kč

Včetně poštovného a balného. Distribuce během cca 5 pracovních dní

Způsoby platby a podmínky stornování

Způsoby platby

 • Po úspěšné registraci objednávky obdržíte e-mail s informacemi o možných způsobech platby. Po přijetí dakšíny se Vaše registrace stává závaznou a silový předmět Vám bude odeslán.

 • Energetické vyrovnání může být uhrazeno i prostřednictvím splátek. V tomto případě nám pošlete svůj návrh splátkového kalendáře na e-mailem na info@kaleshwar.cz

Podmínky stornování

 • Pokud dodané zboží neodpovídá vašim představám, máte možnost ho během 14 dní vrátit.
 • Náklady na vrácení zboží hradí klient.
 • Vrácené zboží zašlete prosím na tuto adresu: Kaleshwar e.V., Ludmily Konečné 8, 639 00 Brno.

Pokud jste po registraci neobdrželi e-mail potvrzující její úspěšnost nebo máte k objednávce jakékoli otázky, ozvěte se prosím na info@kaleshwar.cz.

Splátky a slevy

Splátky

Svou dakšínu můžete uhradit i prostřednictvím splátek. V tomto případě nám po provedení objednávky zašlete na info@kaleshwar.cz svůj návrh. Jako předmět uveďte „Silový předmět - splátky”.

Dakšína - energetické vyrovnání

Dakšína - energetické vyrovnání

Slovo dakšína pochází ze sanskrtu a označuje vyrovnání za duchovní požehnání nebo duchovní učení.

Dakšína bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE.

Prohlášení o zodpovědnosti

Prohlášení o zodpovědnosti

Neručíme za správnost, úplnost a aktualitu. Neexistuje nárok na neomezenost nabídky. Vylučujeme jakoukoli zodpovědnost - zejména za případné škody nebo důsledky, které by mohly vzniknout skrze používání informací představovaných na těchto stránkách.

REGISTRACE OBJEDNÁVKY

 • Pro registraci objednávky, vyplňte níže uvedený formulář a klikněte na tlačítko Registrovat. (Máte-li na těchto stránkách uživatelský účet a jste na něm právě přihlášení, tato tabulka se vám nezobrazí. Můžete tedy rovnou kliknout na „Registrovat“.)
 • Zkontrolujte, zda jste obdrželi e-mail potvrzující registraci Vaší objednávky. POKUD JSTE JEJ NEOBDRŽELI, VAŠE REGISTRACE NEPROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ. V takovém případě se zkuste registrovat znovu nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Poznámka: Registrační systém umožňuje registrovat pouze jednu objednávku. Máte-li zájem o více lingamů, proveďte prosím další registraci nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Kontaktní e-mail

V případě jakýchkoli dalších otázek nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Pošlete to dál

Pokud se Vám tato nabídka líbí, potěší nás, když budete informaci o programu sdílet s přáteli, rodinou a dalšími zájemci. Děkujeme!

Informace o lístku

Kontaktní informace

Zrušit