IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Šakti mály

Pá, Zář 07, 2018 — Pá, Úno 28, 2025

Šakti mály pro meditaci

Nabíjené na silových místech Indie

Mála přitahuje energii. To je tajemstvím všech světců, kteří ji používají. Řada světců schovává (během odříkávání manter s málou) ruku v kapse. Všimli jste si toho? Když meditují, nikdy svou málu neukazují. Když jsou s džapou hotoví, nosí ji kolem krku. I když už pak nepraktikují, jsou vibracemi energie mály chráněni, ať jdou kamkoli.

Šrí Káléšvara

Pro počítání jednotlivých opakování mantry během džapa meditace se doporučuje používat málu. Díky pravidelnému odříkávání manter se mála nabíjí vysokou energií a stává se vaším osobním silovým předmětem. Můžete ji nosit na krku a mít tak tuto energii pořád u sebe.

Všechny naše mály byly nabíjeny na různých silových místech v Indii a především v ášramu v Penukondě a poté dále energetizovány dlouholetými praktikujícími sáí šakti kanálů podle Šrí Káléšvary. Již v tomto okamžiku nesou extrémně vysoké vibrace, a proto je označujeme jako „šakti mály”.

Mály mohou být používány při meditaci či léčení. Ale již jejich nošení pomáhá vytvářet silné ochranné kruhy. Mály své okolí nabíjí vysokými kosmickými vibracemi.

V Dharma shopu naleznete mály z následujících materiálů:

 • Perly - malé nebo střední
 • Horský křišťál
 • Navaratna kameny - nebroušené

Speciální požehnání

Penukonda - Širdi - Bukkapatnam - Tiruvannamalai - Tryambakéšvár

Perlové střední, nebroušené navaratna a křišťálové mály byly v čase kolem gurupurnimy 2018 energetizovány a požehnány na následujících silových místech:

 • Mahišásura Mardini (Kanaka Durga) v Penukondě
 • Socha Čaudešvari v Bukkapatnam (během púdži)
 • Lingam na samádhi Ramany Maharšiho v Tiruvannamalai přímo po ranním abhišéku (požehnány kněžími)
 • Širdi Sáí Bábovo samádhi v Širdi
 • Murti Šridi Sáí Báby v Penukondě
 • Trimurti džjótir lingam v Tryambakéšváru (abhišék)

Společně s málou obdžíte popel z Širdi Sáí Bábova dhúni v Širdi, kousek sári, do kterého byla oblečena jeho socha v Širdi a kousek sári ze sochy Božské Matky Čaudešvari v Bukkapatnam (v tomto chrámu měl Šrí Káléšvara svůj první daršan Matky).

Penukonda - Širdi - Svatá řeka Godavari - Ghrišnéšvara džjótir lingam

Perlové malé byly během silové cesty na podzim 2019 energetizovány a požehnány na následujících silových místech:

 • Mahišásura Mardini (Kanaka Durga) v Penukondě
 • Širdi Sáí Bábovo samádhi v Širdi
 • Murti Šridi Sáí Báby v Penukondě
 • Koupel ve svaté řece Godavari v Násiku - jedno z míst, kde pravidelně probíhá Kumbhaméla
 • Ghrišnéšvara džjótir lingam

Mály jsou k dispozici v limitovaném počtu.

Bližší informace k jednotlivým materiálům:

O perlových málách

Perlové mály poskytují ochranné kruhy, energii, sílu a jasnost. Vytváří spojení k duši a nabíjí ji energií silových míst, na kterých byly nabíjeny. Díky tomu zesilují vaši vlastní sílu. Používáte-li je během džapa meditace, jsou tím nabíjeny a jejich energie dále roste.

V Dharma shopu jsou k dispozici ve velikosti malé a střední.
108 korálků, ruční práce z Indie

O málách z horského křišťálu

Horský křišťál je jedním z nejdůležitějších drahých kamenů a vyznačuje se svou jedinečnou krystalickou strukturou. Horské křišťály skvěle uchovávají energii dalších dárců energie - například silových míst a silových předmětů, se kterými přijdou do kontaktu. Přináší vitalitu a jasnost.

Existuje stupnice kvality horského křišťálu. Průhledný, čistý křišťál bez rýh nebo mléčného zabarvení je kvalita 1A. A v této kvalitě jsou i naše mály.

Ruční práce z Indie

O navaratna málách

„Navaratna - devět drahokamů”. Védská astrologie doporučuje pomoc této kombinace drahokamů a polodrahokamů již více než 5000 let - k harmonizaci sil planet, které nás lidi ovlivňují. Těchto devět kamenů zastupuje devět planet. Svému nositeli poskytují zdraví, štěstí a vnitřní mír. Každý z nich chrání před negativními vibracemi v energii planety, kterou zastupuje a posilují její pozitivní efekt. Pozitivně ovlivňují tělo i duši.

Ruční práce z Indie

Dakšína a další informace k objednávce a distribuci:

Dakšína:

 • Perlová mály – malá 1530Kč
 • Perlová mály – střední 2250Kč
 • Mála z horského křišťálu 1530Kč
 • Navaratna mála – nebroušená 810Kč

Včetně poštovného a balného. Distribuce během cca 5 pracovních dní

Způsoby platby a podmínky stornování

Způsoby platby

 • Po úspěšné registraci objednávky obdržíte e-mail s informacemi o možných způsobech platby. Po přijetí dakšíny se Vaše registrace stává závaznou a silový předmět Vám bude odeslán.

 • Energetické vyrovnání může být uhrazeno i prostřednictvím splátek. V tomto případě nám pošlete svůj návrh splátkového kalendáře na e-mailem na info@kaleshwar.cz

Podmínky stornování

 • Pokud dodané zboží neodpovídá vašim představám, máte možnost ho během 14 dní vrátit.
 • Náklady na vrácení zboží hradí klient.
 • Vrácené zboží zašlete prosím na tuto adresu: Kaleshwar e.V., Ludmily Konečné 8, 639 00 Brno.

Pokud jste po registraci neobdrželi e-mail potvrzující její úspěšnost nebo máte k objednávce jakékoli otázky, ozvěte se prosím na info@kaleshwar.cz.

Splátky a slevy

Splátky

Svou dakšínu můžete uhradit i prostřednictvím splátek. V tomto případě nám po provedení objednávky zašlete na info@kaleshwar.cz svůj návrh. Jako předmět uveďte „Šakti mály - splátky”.

Dakšína - energetické vyrovnání

Dakšína - energetické vyrovnání

Slovo dakšína pochází ze sanskrtu a označuje vyrovnání za duchovní požehnání nebo duchovní učení.

Dakšína bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE.

Prohlášení o zodpovědnosti

Prohlášení o zodpovědnosti

Neručíme za správnost, úplnost a aktualitu. Neexistuje nárok na neomezenost nabídky. Vylučujeme jakoukoli zodpovědnost - zejména za případné škody nebo důsledky, které by mohly vzniknout skrze používání informací představovaných na těchto stránkách.

REGISTRACE OBJEDNÁVKY

 • Pro registraci objednávky, vyplňte níže uvedený formulář a klikněte na tlačítko Registrovat. (Máte-li na těchto stránkách uživatelský účet a jste na něm právě přihlášení, tato tabulka se vám nezobrazí. Můžete tedy rovnou kliknout na „Registrovat“.)
 • Zkontrolujte, zda jste obdrželi e-mail potvrzující registraci Vaší objednávky. POKUD JSTE JEJ NEOBDRŽELI, VAŠE REGISTRACE NEPROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ. V takovém případě se zkuste registrovat znovu nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Poznámka: Registrační systém umožňuje registrovat pouze jednu objednávku. Máte-li zájem o více mál, proveďte prosím další registraci nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Kontaktní e-mail

V případě jakýchkoli dalších otázek nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Pošlete to dál

Pokud se Vám tato nabídka líbí, potěší nás, když budete informaci o programu sdílet s přáteli, rodinou a dalšími zájemci. Děkujeme!

Informace o lístku

Kontaktní informace

Zrušit