IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Speciální rudrakši - přívěšek

Pá, pro 11, 2020 — So, lis 04, 2023

Silové předměty: Rudrakši

s různým počtem tváří nabíjené na silových místech Indie

Všechny silové předměty, které u sebe máte, například mála z pětibokých rudrakší, jsou jako neprůstřelná vesta pro vaše tělo, pro vaši duši. Říkal jsem vám, že mám rudrakšu s jedním okem. (Ta rudrakša) vybíjí všechnu negativní energii, kterou přijímám.

Šrí Káléšvara

Slovo rudrakša má původ v sanskrtu a skládá se ze dvou sanskrtských slov: „Rudra” a „ákša”. „Rudra” je jiné označení pro pána Šivu a „ákša” znamená slza. Podle mytologie se rudrakši zrodily ze slz pána Šivy. Jeho slzy spadly na Zemi a staly se semínky, ze kterých vyrostly rudrakšové stromy. Sušená semínka se používají jako mály (modlitební korálky) nebo jako náhrdelníky. Stará indická písma jako „Šiva purány”, „Padma purány” a „Srimad Bhagavad” opakovaně zmiňují zázračné síly rudrakší.

Nošení rudrakší očišťuje od karmické zátěže. Rudrakši uklidňují ducha a podporují meditaci. Rudrakšová semínka působí antibakteriálně, antibioticky a relaxují nervový systém.

Rudrakši mají na sobě oddělené plošky zvané mukhis (tváře, oči). Počet mukhis slouží k určení kvality dané rudrakši. Počet oddělených plošek sahá od 1 do 38. Podle astrologie má každé semínko určité působení.

Speciální požehnání

Naše rudrakši s námi podnikly silovou cestu na Kumbhamélu v roce 2019, během které:

 • v hlavní den Šivarátri a na vrcholu Kumbhamély absolvovaly koupel na sangam posvátných řek Gangy, Jamuny a tajné podzemní řeky Sarasvati
 • navštívily Váránási a Sarnath - místo Buddhova prvního veřejného vystoupení
 • a nakonec byly požehnány na různých silových místech v Penukondě

Všechny rudrakši jsou zasazeny do stříbrného závěsu.

V Dharma shopu je naleznete v následujících variantách:

 • Rudrakša se dvěma tvářemi

Toto je forma Dévdevéšváry a symbolizuje sjednocení Šivy a Párvati, lépe známé jako Ardhanarišvára. Nese obrovskou mystickou sílu. Svatá písma posilují víru, že tato dvouoká rudrakša obsahuje celou evoluci kosmu. Proto je speciálním požehnáním pro lidstvo. Dvě přirozené linie jsou klíčovou identifikací. Vyskytují se v oválné formě. Kdo ji nosí, má obrovskou slávu, důvěryhodnost a oddanost. Příznivě působí na manželský život partnerů. Stejně tak posiluje duševní mír a pomáhá při těhotenství. Tato rudrakša vytváří jednotu a harmonii mezi guruem a žákem, rodiči a dětmi, ženou a mužem nebo mezi přáteli. Léčí emoční nestabilitu, strach, nejistotu a dává vnitřní štěstí a naplnění.

 • Rudrakša se třema tvářemi

Tříokoá rudrakša symbolizuje tři typy ohňů a reprezentuje Trimurtis - Brahmu, Višnua a Šivu. Síla všech tří bohů a hořícího plamene efektivně pálí karmy z minulých životů a přibližuje tak svého nositele k mókši. Posiluje sebedůvěru, odvahu, sílu, paměť a inteligenci. Její nositel žije svobodným a optimistickým stylem.

 • Rudrakša se čtyřmi tvářemi

Vládnoucí planetou této rudrakši je Merkur a je spojována s Brahmou, který má podle indické tradice čtyři hlavy nebo také se čtyřmi Védami. Požehnána kreativní moudrostí čtyřhlavého boha Brahmy a také bohyně Sarasvati, dává svému nositeli tvořivou sílu a vybavuje ho schopností učení se, získávání a hlubokého pochopení znalostí, strukturovaným myšlemím a komunikačními dovednostmi.

 • Rudrakša s pěti tvářemi

Tato rudrakša reprezentuje formu Šivy a je známá i jako Kála-Agni-Rudra. Je rovněž dávána do spojitosti s pěti Pandavasi a pěti elementy: zemí, ohněm, nebem, vodou a vzduchem. Pomáhá k úspěchu, štěstí, bohatství, moci, slávě, pomáhá s pamětí, věděním a vědeckou excelencí. Vhodným nositelem je sádhu (svatý asketa) i grihasta (hlava rodiny). Její nositel nachází duševní mír a štěstí. Pomáhá najít vyšší já a harmonizuje pět elementů v těle. Tato rudrakša dává lidem osvobození, dobré zdraví a naplnění všech přání.

 • Rudrakša se šesti tvářemi

Vládnoucí planetou této rudrakši je Venuše. Je spojená se silou Šivova druhého syna Kartikéji neboli Murugana. Svému nositeli pomáhá spojit se s Matkou Zemí a získat její stabilitu a toleranci, která pomáhá dosažení úspěchu. Přitahuje do jeho života pozitivitu a chrání ho před zármutkem. Dává mu stabilitu mysli, sílu a vytrvalost a rovněž pomáhá ke spojenému partnerskému životu.

 • Rudrakša se sedmi tvářemi

Rudrakša se sedmi tvářemi je spojována s Mahálakšmi - bohyní, která žehná všemi aspekty hojnosti a bohatství. Eliminuje negativní efekty Saturnu, jako jsou například nemoci, překážky, beznaděj, starosti nebo neúspěch. Její nositel dosahuje úspěchu v podnikání i službě a zažívá šťastný život.

Dakšína a další informace k objednávce a distribuci:

Dakšína:

 • Rudrakša se 2 tvářemi, ve stříbře 1080 Kč
 • Rudrakša se 3 tvářemi, ve stříbře 800 Kč
 • Rudrakša se 4 tvářemi, ve stříbře 700 Kč
 • Rudrakša se 5 tvářemi, ve stříbře 700 Kč
 • Rudrakša se 6 tvářemi, ve stříbře 1080 Kč
 • Rudrakša se 7 tvářemi, ve stříbře 1200 Kč

Včetně poštovného a balného. Distribuce během cca 5 pracovních dní

Způsoby platby a podmínky stornování

Způsoby platby

 • Po úspěšné registraci objednávky obdržíte e-mail s informacemi o možných způsobech platby. Po přijetí dakšíny se Vaše registrace stává závaznou a silový předmět Vám bude odeslán.

 • Energetické vyrovnání může být uhrazeno i prostřednictvím splátek. V tomto případě nám pošlete svůj návrh splátkového kalendáře na e-mailem na info@kaleshwar.cz

Podmínky stornování

 • Pokud dodané zboží neodpovídá vašim představám, máte možnost ho během 14 dní vrátit.
 • Náklady na vrácení zboží hradí klient.
 • Vrácené zboží zašlete prosím na tuto adresu: Kaleshwar e.V., Ludmily Konečné 8, 639 00 Brno.

Pokud jste po registraci neobdrželi e-mail potvrzující její úspěšnost nebo máte k objednávce jakékoli otázky, ozvěte se prosím na info@kaleshwar.cz.

Splátky a slevy

Splátky

Svou dakšínu můžete uhradit i prostřednictvím splátek. V tomto případě nám po provedení objednávky zašlete na info@kaleshwar.cz svůj návrh. Jako předmět uveďte „Silový předmět rudrakša - splátky”.

Dakšína - energetické vyrovnání

Dakšína - energetické vyrovnání

Slovo dakšína pochází ze sanskrtu a označuje vyrovnání za duchovní požehnání nebo duchovní učení.

Dakšína bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE.

Prohlášení o zodpovědnosti

Prohlášení o zodpovědnosti

Neručíme za správnost, úplnost a aktualitu. Neexistuje nárok na neomezenost nabídky. Vylučujeme jakoukoli zodpovědnost - zejména za případné škody nebo důsledky, které by mohly vzniknout skrze používání informací představovaných na těchto stránkách.

REGISTRACE OBJEDNÁVKY

 • Pro registraci objednávky, vyplňte níže uvedený formulář a klikněte na tlačítko Registrovat. (Máte-li na těchto stránkách uživatelský účet a jste na něm právě přihlášení, tato tabulka se vám nezobrazí. Můžete tedy rovnou kliknout na „Registrovat“.)
 • Zkontrolujte, zda jste obdrželi e-mail potvrzující registraci Vaší objednávky. POKUD JSTE JEJ NEOBDRŽELI, VAŠE REGISTRACE NEPROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ. V takovém případě se zkuste registrovat znovu nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Poznámka: Registrační systém umožňuje registrovat pouze jednu objednávku. Máte-li zájem o více lingamů, proveďte prosím další registraci nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Kontaktní e-mail

V případě jakýchkoli dalších otázek nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Pošlete to dál

Pokud se Vám tato nabídka líbí, potěší nás, když budete informaci o programu sdílet s přáteli, rodinou a dalšími zájemci. Děkujeme!

Přihlášení na účet Vytvořit účet