IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Mahá Lakšmi Šrí čakra podle Šrí Káléšvary - silový předmět v podobě jantry

Út, Srp 14, 2018 — St, Led 01, 2025

Mahá Lakšmi Šrí čakra podle Šrí Káléšvary

- Váš osobní silový předmět v podobě jantry

Šrí čakra hovoří o získání přístupu k Božské Matce a váš Svámi objevil tuto specifickou energii. Přišla speciálně pro tento čas. Je ve vesmíru nová. Soustředí se na Lakšmi a Durgu.

Šrí Káléšvara

Šrí čakra je energetický diagram Šakti - Božské Matky. Je to její energetická struktura a „otisk” přírody, který neustále vytváří nejvyšší tvořivou energii. Jantra Šrí čakry je dvourozměrné zobrazení této multidimenzionální energetické struktury.

Jantra vytvořená v meditativním stavu a energetizovaná během ohňové púdži se stává silovým předmětem. Je-li umístěna ve vašem domě, neustále vaši duši a duše všech kolem vyživuje vysokými vibracemi - stejně jako Slunce, které svítí na všechny, kteří se pod ním pohybují. Šrí Káléšvara učil, že nejvyšší silou v tomto Stvoření je Slunce - bez Slunce by neexistovala žádná tvořivá energie. Šrí čakra pochází ze Slunce - zrodila se přímo v něm a obsahuje všechno, co se ve vesmíru nachází.

Nabízíme vám vytepání a nabití vaší osobní jantry Šrí čakry!

 • Jantra na měděné fólii bude připravena skupinou zkušených Sáí šakti lektorů.
 • Během přípravy se lektoři napojují na člověka, pro kterého je jantra vytvářena. Již v tomto okamžiku je tedy jantra nastavována a nabíjena speciálně pro vás.
 • Poté je jantra dále energetizována a aktivována během ohňové púdži.

Co je to jantra?

Jantry jsou geometrické obrazce popisující vnitřní strukturu různých vibrací. Kombinace jantry (vizuální forma) a mantry (zvuková podoba vibrace) vytváří novou energii.

Posvátné jantry - jsou-li správně používány - podporují duchovní proces. Jsou-li aktivovány, nepřetržitě přitahují nejčistější kosmickou energii a podporují duši v jejím procesu sebepoznání. Pomáhají nám na cestě za naším individuálním předurčením. Neustále vyzařují léčivé, podporující vibrace, které pozvedávají vědomí a chrání duši, a pročišťují vibrace místa, ve kterém jsou instalovány.

Co je to ohňová púdža?

„Jagji (ohňové púdži) jsou dnes používány ke všem možným účelům. Lidé v nich vidí velký užitek: léčení nemocí, řešení problémů, úspěch v zaměstnání, duchovní růst, mentální stabilitu, léčení zlomeného srdce, omytí deprese a dalších typů osobních neúspěchů nebo získání štestí a blahobytu pro svou rodinu a ochranu pro svůj majetek.” - Šrí Káléšvara

Základ duchovní praxe, kterou Šrí Káléšvara vyučuje, tvoří práce s pěti elementy a v nich přebývající šakti - energií, která je všeoživující silou Stvoření. Během ohňové púdži se tato síla velmi intenzivně uvolňuje a pomáhá nám osvobodit se od různých typů zátěže a dosáhnout vyššího vědomí.

Ohňové púdži otvírají silný kanál a umožňují nám vytvoření živého spojení s Božstvím. Pravidelná účast na nich pročišťuje, posiluje a chrání naše energetické pole. Je jedním z nejúčinnějších nástrojů na duchovní cestě.

Slovo púdža znamená „uctívání“. Púdži jsou v naší tradici součástí duchovní každodennosti. Existují různé formy púdží (ohňové púdži, abhišéky atd…) a všechny pracují s energií pěti elementů (např. s energií elementu ohně, vody apod.). Jsou při nich vytvářeny nejvyšší pozitivní vibrace - pro každého účastníka i celkovou atmosféru.

Ohňové púdži nabízejí energeticky velmi cennou situaci, umožňující vyslat do Stvoření silný záměr - sankalpam - jako například prosbu za mír a léčení pro všechny.

Více [ZDE]

Termín dodání

Přibližně 3 až 4 týdny.

Co přesně vám bude doručeno?

 • Profesionálně zarámovaná jantra v kvalitním bílém dřevěném rámu (32 x 32 cm)
 • Bližší informace o působení jantry Šrí čakry
 • Rakša bandhana (ochranný provázek) nabitý během ohňové púdži a hóma rakša (speciální pasta pro ukotvení energie púdži ve vaší duši).

Dakšína

 • 5 670 Kč včetně rámu a poštovného

Bližší informace o dakšíně, splátky a slevy

Co je to dakšína?

Slovo dakšína pochází ze sanskrtu a označuje vyrovnání za duchovní požehnání či duchovní učení. Vyjadřuje uznání, respekt a vděčnost a vytváří energetické vyrovnání na karmické úrovni.

Dakšína pro Sri Sai Kaleshwar e. V. bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE

Úhrada dakšíny na splátky a slevy

Svou dakšínu můžete uhradit i prostřednictvím splátek. V tomto případě nám po provedení registrace zašlete na info@kaleshwar.cz svůj návrh. Jako předmět uveďte „Sudaršana jantra - splátky”.

V případě, že Vám vaše momentální životní situace (jste například samoživitel/ka nebo nezaměstnaní) nedovoluje dát žádné z výše uvedených energetických vyrovnání, ale přesto byste sudaršana jantru opravdu rádi získali, kontaktujte nás na info@kaleshwar.cz. Pokusíme se společně najít řešení.

Dakšína bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE.

Důležité upozornění

Jantry pozitivně ovlivňují vibrace místa, kde jsou instalovány a jejich používání tak může pozitivním způsobem ovlivňovat různé typy tělesných i duševních problémů. Nejsou však náhradou lékařské diagnózy nebo návštěvy lékaře, psychologa či psychoterapeuta. Stejně tak nejsou důvodem k přerušení stávající léčby nebo k tomu, aby byla v budoucnu odkládána nebo ukončena.

Otázky k jantře Šrí čakry

Budete-li mít ke své osobní jantře v budoucnu jakékoli otázky, kontaktujte nás na info@kaleshwar.cz. S radostí vám na ně odpovíme.

Šrí čakra jantra pro rodinu a přátele?

Pro osobní jantru by se měla osoba, která ji přijímá, rozhodnout sama a také se sama pod svým jménem registrovat. Neregistrujte tedy prosím pro tuto nabídku druhé bez jejich vědomí a souhlasu.

Registrace objednávky jantry

 • Přihlaste se na svůj uživatelský účet. Pokud uživatelský účet nemáte, založte si ho, prosím. Návod jak to udělat naleznete ZDE.
 • Poté se na svůj nový účet přihlaste, vraťte se na tuto stránku a pokračujte dle návodu.
 • Jděte na konec této stránky a klikněte na ikonu „Registrovat”.
 • Poté se objeví stránka s oznámením, že registrace proběhla úspěšně.

DŮLEŽITÉ: Zkontrolujte, zda jste obdrželi e-mail potvrzující Vaši registraci na kurz. POKUD JSTE JEJ NEOBDRŽELI, VAŠE REGISTRACE NEPROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ. V takovém případě se zkuste registrovat znovu nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Poznámka: Pod jedním uživatelským účtem je možné objednat pouze jednu jantru, a proto je třeba, aby měl každý zájemce svůj vlastní účet. V případě jakýchkoliv problémů při zřizování účtu nás kontaktujete na info@kaleshwar.cz. Rádi Vám s registrací pomůžeme.

Přihlášení na účet Vytvořit účet