IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

INDIA YATRA

Silová cesta s Tatyannou & týmem

18. 11. až 3. 12. 2023 nebo až 10. 12. 2023 (doplňkový týden v Hampi)

Silová místa - silové předměty - samádhi

Přidejte se k nám a využijte jedinečnou příležitost cestovat s Tatyannou na vysoce energetická místa v Indii! Indie během tisíciletí darovala světu nespočet duchovních mistrů a světců, jejichž vibrace můžeme na mnoha místech vnímat ještě dnes - země, po které kráčeli, vyzařuje vysokou léčivou energii. Jakožto Matka duchovnosti, již od dávných dob inspirovala a inspiruje k pátrání po odpovědích na zásadní životní otázky, ke zkoumání Stvoření a k cestě za zážitkem čistého vědomí.

Informace a přihlášení

Když se nacházíte na takovém místě (na nějakém silovém místě v Indii), dokonce i tehdy, když jste na něj vstoupili naprosto neúmyslně a prostě se tam jen procházíte, jste obklopeni energií. Jakákoli negativita, kterou v sobě máte, se pročistí. Stane se to ať už vibrace tohoto místa vnímáte nebo ne.”

Šrí Káléšvara

PARAMĀTMA - Největší láska tvého života

Gurupurnimový speciál s 21denní sádhanou

On-line retreat s Tatyannou od 11. 6. do 3. 7. 2023

To co je v každém z nás a po čem touží každá duše – tzn. realizaci naší jednoty s Bohem – venku najít nemůžeme. Nezištným cílem gurua je dovést vás k tomu, že ji rozpoznáte. Proto ji nejdřív musel zažít on sám. Vidí vás. Miluje vás přes všechny vaše bloky, strachy a předsudky a věří, že dokážete tohoto vysokého cíle dosáhnout. Ví, že osovobodit se od všech vrstev iluzí je těžká práce. Proto je na vaší straně a provází vás přes všechny vaše zkušenosti až dokud nepoznáte sebe sama. Zůstane, i když to začne být těžké. Zůstane, i když utečete. Je největší láskou vašeho života, protože vás vede dovnitř, k vašemu skutečnému já – ke zdroji vaší lásky a síly.

Informace a přihlášení

Nejvyšší láska je vaše vnitřní vědomí.

Šrí Káléšvara

ZASEDNĚTE S NÁMI K OHNI

Ohňové púdži pro mír a léčení planety

Majáky světla pro mír

Ohňové púdži pocházejí z védských časů, tzn. z doby před více než 400 lety. Lidé tehdy dobře věděli o koloběhu věcí a jednotě veškerého bytí. Oheň vyživovaný a energetizovaný mantrami, modlitbami a obětinami se změní v posvátný oheň, který projasní veškeré iluze a posílí v nás to, co je pravdivé. Všichni účastníci mají společný záměr pro mír a léčení, což tento ohňový rituál činí obzvláště silným. Ohňové púdži se konají pravidelně každý úplněk a novoluní.

Ve své podstatě jsou ohňové púdži určitou formou skupinové meditace a dálkovou energetickou transmisí pro lidstvo i celou planetu - vytváří se při nich čistá kosmická energie a pročišťuje atmosféra.

Informace a termíny púdží

Oheň má kapacitu přinést nejvyšší pozitivní energii, dát vám prosperitu a vyplnit přání. Energie, která je v něm obsažena, k vám přichází automaticky. Když pozorujete oheň, nasáváte očima jeho energii, která pak proudí do srdce, a tím i do vaší duše. Je to pro vás velmi prospěšné.

Šrí Káléšvara

Meditace a studium

Kurzy Soul University

Úvodní kurzy

Základní sádhana a studium

Vědomý životní styl

Káléšvarovo Vástu

VZPOMÍNKA NA ŠRÍ KÁLÉŠVARU

FOTOGRAFIE Z JEHO ŽIVOTA

IN MEMORIAM
Tato slideshow obsahuje fotografie ze života Šrí Káléšvary

MODERNÍ SVĚTEC Toto video poskytuje základní představu o Šrí Káléšvarově misi. Ukazuje záběry z počátečních let jeho působení.

IN MEMORIAM

„Kdekoli jste, kamkoli jdete – budu s vámi. Důvěřujte mi, jsem váš stín. Vím jak se o vás postarat a jak vás ochránit. Vždy vás budu chránit.“ — Šrí Káléšvara

MODERNÍ SVĚTEC

Tento dokument představuje záběry z raných let Šrí Káléšvary, jeho práci se studenty a záběry z jeho ášramu v Penukondě.

Blogy

SÁDHANA A INSPIRACE

KALÉŠVAROVY CITÁTY

LÁSKA V AKCI

ZKUŠENOSTI