IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Setkání při příležitosti Šrí Káléšvarových narozenin

Sobota 11. ledna 2020

Na začátku nového roku Vás srdečně zveme na tradiční setkání u příležitosti Šrí Káléšvarových narozenin. Čeká nás prostor pro sdílení a radost ze vzájemných setkání, společný zpěv bhadžanů, satsang a silný abhišék a meditace pro spojení se s vědomím guruparampara a načerpání energie a inspirace do nového roku.

Buďte jedna velká rodina, společenství. To je způsob, jak žít život: Sdílet ho s druhými, společně jíst, scházet se ke zpěvu bhadžanů, slavit svátky, dělat hómy a pořádat satsangy plné oddanosti. Páni! To je kvalita života. Život je krátký, učiňte ho sladkým. Utvářejte ho překrásným způsobem. To je život. Pečujte o svá přátelství. Snažte se toto pouto dále rozvíjet. Sdílejte. A zacházejte jeden s druhým s láskou. To je blaženost. To je blaženost.”

Šrí Káléšvara

Informace a přihlášení

Heading sk birthday heading

JEŽÍŠ A ANDĚLÉ

Vánoce 2019: 21denní sádhana, energetické transmise a satsangy

On-line kurz s Tatyannou od 1. do 24. 12. 2019

Andělé skutečně existují. Plní úkoly božské duše, která je vyslala pomáhat lidem. I když tato božská duše opustí své fyzické tělo, její andělé zůstávají dál aktivní a pomáhají všem, kteří se na danou božkou duši obrátí. Ježíš Kristus vytvořil tisíce andělů, kteří i dnes podporují každého, kdo požádá Ježíše o pomoc.

Buďte při tom, když bude Tatyanna - zkušená učitelka prastarých znalostí - sdílet své vědění a osobní zkušenosti s energií andělů. Pod jejím vedením prošly vysoce energetickými procesy úspěšně stovky praktikujících. Tatyanna vás bude tímto procesem provázet prostřednictvím dálkových transmisí a satsangů, jejichž obsah s vámi bude v českém jazyce sdílet český tým tohoto kurzu.

Více informací zde

Xmas2019 heading2

Ježíš zasvětil svůj život procesu vytváření vysoké síly. První fáze těchto sil začíná v životě každého člověka s anděly.”

Šrí Káléšvara

DETOX PRO DUŠI

Vybíjení negativity a vytváření ochranných kruhů

Zážitkový seminář, 5. - 6. 10. 2019

„Nabíjení je důležité. Vybíjení je však ještě mnohem důležitější. Když víte, jak se vybíjet, jste silný úspěšný člověk. Vybíjení je nejdůležitější.”

Šrí Káléšvara

Více informací zde

Heading decharge

Uzdravte své srdce a buďte volní

Meditace s mantrou podle Šrí Káléšvary

Zážitkový seminář a iniciace do silného sebeléčebného procesu

Sobota 12. října 2019, Šrí Káléšvarovo centrum Brno

Vždy jde o otevřené srdce. Otevřené srdce ve vás vytváří neuvěřitelnou božskou energii. Jakmile je ve vás, je na vás ji rozvíjet. Je-li vaše srdeční čakra silná, je hotovo. Pak jste jedním s Bohem. Pak jste si s Bohem rovni. Vy jste v Božím srdci a Bůh je ve vašem srdci. Jste s ním a on je s vámi. Tomu se říká osvícení.”

Šrí Káléšvara

Více informací zde

Herzheilung heading

BE PEACE NOW

Sáí šakti sádhana pro mír ve světě

Společné meditace pro mír

Účast je možná i z domova

Pevné ukotvení ve vnitřním míru a jeho sdílení se světem je v dnešních dnech velmi důležité. Když spojíme svou meditační sílu, můžeme vytvořit vysokou pozitivní energii a poslat mír a léčení do krizových oblastí tohoto světa. Nacházíme se v čase plném konfliktů a napětí a každá pozitivní vibrace vytvoří rozdíl. Každou neděli se spojujeme ve společné meditaci.

Více informací zde

Friedenssadhana heading

„Chcete-li pomáhat společnosti a světu, potřebujete dvě věci – čistou lásku a sílu. Když máte tyto dvě věci, zcela jistě uspějete.”

Šrí Káléšvara

ZASEDNĚTE S NÁMI K OHNI

Ohňové púdži pro mír a léčení planety

Majáky světla pro mír

Ohňové púdži pocházejí z védských časů, tzn. z doby před více než 400 lety. Lidé tehdy dobře věděli o koloběhu věcí a jednotě veškerého bytí. Oheň vyživovaný a energetizovaný mantrami, modlitbami a obětinami se změní v posvátný oheň, který projasní veškeré iluze a posílí v nás to, co je pravdivé. Všichni účastníci mají společný záměr pro mír a léčení, což tento ohňový rituál činí obzvláště silným. Ohňové púdži se konají pravidelně každý úplněk a novoluní.

Ve své podstatě jsou ohňové púdži určitou formou skupinové meditace a dálkovou energetickou transmisí pro lidstvo i celou planetu - vytváří se při nich čistá kosmická energie a pročišťuje atmosféra.

Informace a termíny púdží

Feuerpujas cz

Oheň má kapacitu přinést nejvyšší pozitivní energii, dát vám prosperitu a vyplnit přání. Energie, která je v něm obsažena, k vám přichází automaticky. Když pozorujete oheň, nasáváte očima jeho energii, která pak proudí do srdce, a tím i do vaší duše. Je to pro vás velmi prospěšné.

Šrí Káléšvara

Sádhana a studium

Program kurzů 2017

Základní sádhana a studium

Informace o kurzu již brzy!
Informace o kurzu již brzy!

Káléšvarovo Vástu

VZPOMÍNKA NA ŠRÍ KÁLÉŠVARU

FOTOGRAFIE Z JEHO ŽIVOTA

IN MEMORIAM
Tato slideshow obsahuje fotografie ze života Šrí Káléšvary

MODERNÍ SVĚTEC Toto video poskytuje základní představu o Šrí Káléšvarově misi. Ukazuje záběry z počátečních let jeho působení.

Tribute video 190x105

IN MEMORIAM

„Kdekoli jste, kamkoli jdete – budu s vámi. Důvěřujte mi, jsem váš stín. Vím jak se o vás postarat a jak vás ochránit. Vždy vás budu chránit.“ — Šrí Káléšvara

MODERNÍ SVĚTEC

Tento dokument představuje záběry z raných let Šrí Káléšvary, jeho práci se studenty a záběry z jeho ášramu v Penukondě.

Blogy

SÁDHANA A INSPIRACE

KALÉŠVAROVY CITÁTY

LÁSKA V AKCI

ZKUŠENOSTI