IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

DIVINE GRACE

Blaženost vědomí pravého já

0n-line kurz od 4. 7. do 24. 7. 2021

Gurupurnimový speciál s 21denní sádhanou, speciálními meditacemi, energetickými transmisemi a satsangy

V duchovních kruzích se často píše a mluví o jednotě - o tom, že vše je jedním. Tyto výroky lze jen stěží pochopit na úrovni mysli a smyslového vnímání.

Realizovaný člověk, někdo, kdo zvládl tuto duchovní a fyzickou rovinu, žije ve vědomí jednoty – Aham Brahmasmi. Realizoval své pravé já a ve skutečnosti je JEDNÍM se VŠÍM. V jeho přítomnosti jsou výše zmiňované výroky živé – jsou žitou skutečností. A my cítíme hloubku, která se za slovy, jež jsou vyslovována z úrovně takového vědomí, ukrývá. Taková slova dokážou probudit touhu naší duše vydat se na cestu za dosažením stejného vědomí. Guru se stává branou k duchovní svobodě.

V tomto kurzu budete meditovat s mantrou, která ve vás probudí vědomí jednoty.

Informace a přihlášení ZDE

Pocit jáství patří k člověku, k tělu a mysli. Když člověk poprvé pozná své pravé Já, v hloubi jeho bytosti vzlétne i něco jiného a zmocní se ho to. Toto něco jiného přesahuje mysl, je to nekonečné, božské, věčné. Někteří lidé to nazývají královstvím nebeským, někteří to nazývají duší, jiní nirvánou a hinduisté tomu říkají osvobození. Můžeme tomu říkat jak chceme. Když se to stane, člověk neztrácí sám sebe, nýbrž sám sebe mnohem silněji nachází.

Šrí Káléšvara

OCHRANA DUŠE

Bezplatná meditace pro pozitivní energii a ochranné kruhy

Každý den ve 20:30

Současné dění nám jasně ukazuje, jak moc je náš vnější svět křehký. Možná to v nás vytváří pocit nejistoty, bezmoci a strachu. Společnost a světský život jsou vystaveny zkoušce a hodně lidí si klade otázku, zda bychom neměli naše společné bytí znovu od základu promyslet.

Nástroje pradávných ršiů jsou tak mnohem důležitější než kdy jindy. Umí nám dát sílu, důvěru a odvahu. Pomocí těchto kanálů se můžeme dostat zpět do svého středu a získat jasnost. A tím do svého života pozvat klid a vyrovnanost, díky kterým dokážeme tuto krizi zvládnout a vzít ji jako příležitost k pozitivní změně našeho života — osobního i společenského.

Srdečně Vás zveme ke každodenní společné meditaci. Po bezplatném přihlášení získáte přístup k blogu se všemi potřebnými informacemi.

Informace a přihlášení

I když jste obklopeni bláznivými energiemi, buďte jako lotosový list. Znáte vlastnosti lotosového listu? I když je ve vodě, zůstává jí nedotčen.

Nenasákne jí, nikdy ji do sebe nenasaje. Třpytí se, ať se děje cokoli.

Nejsme připoutáni ke světu, ale žijeme v něm. Buďte jako lotosový list — tiše seďte a přitahujte nejvyšší mír. Všichni v sobě musí rozvinout takový kanál míru. Je vysoce důležité přitahovat do sebe nejvyšší božskou energii.”

Šrí Káléšvara

ZASEDNĚTE S NÁMI K OHNI

Ohňové púdži pro mír a léčení planety

Majáky světla pro mír

Ohňové púdži pocházejí z védských časů, tzn. z doby před více než 400 lety. Lidé tehdy dobře věděli o koloběhu věcí a jednotě veškerého bytí. Oheň vyživovaný a energetizovaný mantrami, modlitbami a obětinami se změní v posvátný oheň, který projasní veškeré iluze a posílí v nás to, co je pravdivé. Všichni účastníci mají společný záměr pro mír a léčení, což tento ohňový rituál činí obzvláště silným. Ohňové púdži se konají pravidelně každý úplněk a novoluní.

Ve své podstatě jsou ohňové púdži určitou formou skupinové meditace a dálkovou energetickou transmisí pro lidstvo i celou planetu - vytváří se při nich čistá kosmická energie a pročišťuje atmosféra.

Informace a termíny púdží

Oheň má kapacitu přinést nejvyšší pozitivní energii, dát vám prosperitu a vyplnit přání. Energie, která je v něm obsažena, k vám přichází automaticky. Když pozorujete oheň, nasáváte očima jeho energii, která pak proudí do srdce, a tím i do vaší duše. Je to pro vás velmi prospěšné.

Šrí Káléšvara

Meditace a studium

Kurzy Soul University

Úvodní kurzy

Základní sádhana a studium

Vědomý životní styl

Káléšvarovo Vástu

VZPOMÍNKA NA ŠRÍ KÁLÉŠVARU

FOTOGRAFIE Z JEHO ŽIVOTA

IN MEMORIAM
Tato slideshow obsahuje fotografie ze života Šrí Káléšvary

MODERNÍ SVĚTEC Toto video poskytuje základní představu o Šrí Káléšvarově misi. Ukazuje záběry z počátečních let jeho působení.

IN MEMORIAM

„Kdekoli jste, kamkoli jdete – budu s vámi. Důvěřujte mi, jsem váš stín. Vím jak se o vás postarat a jak vás ochránit. Vždy vás budu chránit.“ — Šrí Káléšvara

MODERNÍ SVĚTEC

Tento dokument představuje záběry z raných let Šrí Káléšvary, jeho práci se studenty a záběry z jeho ášramu v Penukondě.

Blogy

SÁDHANA A INSPIRACE

KALÉŠVAROVY CITÁTY

LÁSKA V AKCI

ZKUŠENOSTI