IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

(R)EVOLUCE DUŠE

Uzdravení starých ran & emoční svoboda

Vánoční speciál s Tatyannou

s 21denní sádhanou, speciálními meditacemi, energetickými transmisemi a satsangy
On-line retreat od 29. 11. do 24. 12. 2022

Lidská zkušenost někdy působí paradoxně. Toužíme po lásce a po splynutí a zároveň se jich bojíme. Chceme porozumění a často přitom nerozumíme sami sobě. Přejeme si blízkost a přitom k sobě nikoho doopravdy nepustíme. Co nás v tom sabotuje? Jakmile se narodíme, naše vnímání zakryje iluze oddělení. Často to jsou ranná dětská traumata – zkušenosti odmítnutí, opuštění –, která ještě víc zesílí trauma z oddělení do Matky, od zdroje našeho života.

V rámci tohoto vánočního on-line retreatu budeme používat osobní mantru Božské Matky, abychom obnovili své spojení s ní, uzdravili staré rány a nechali je jít. Ježíšova energie nás podpoří v tom, abychom usmířili svou minulost. Tato speciální meditace s mantrou působí na hluboké úrovni a nechává vaši duši svobodně a silně zářit.

Informace a přihlášení

Běží tu krásné drama. Neuvěřitelně krásná divadelní hra. Musíme se do ní stoprocentně zapojit. Pak si ji můžeme užívat. Když se do ní zapojíte jen na 20, 30, 60 nebo 70 procent, je to stále ještě bolestivé. Musíte se jí stoprocentně oddat. Pak vidíte krásu svého života.

Šrí Káléšvara

ADVENTNÍ MEDITACE S ABHIŠÉKY

Tichý přístav pro zrelaxování mysli, duše a srdce

Neděle 27. 11., 4. 12., 11. 12., 18. 12. 2022, Brno

Každý rok slýcháme, že Advent je dobou zklidnění, rozjímání a duchovní přípravy na Vánoce. Realita našich dní však ke konci roku často vypadá přesně naopak - dokončujeme a uzavíráme projekty, připravujeme se na Vánoce po materiální rovině a absolvujeme spousty a spousty schůzek.

Udělejte to letos jinak! Dopřejte si každou neděli dvě hodiny pro sebe a pro hluboké zastavení, uklidnění a načerpání energie ticha, klidu a míru, která nás pak pronese dalším týdnem. Srdečně Vás zveme na adventní meditace a abhišéky v Káléšvarově centru Brno, které budou probíhat každou adventní neděli.

Informace a přihlášení

Kdo opravdu chytí ticho, užívá si ho, kdo přijímá ticho, ten se stává tím samým tichem. Co víc potřebujete? Nepotřebujete nic dalšího. To stačí.

Šrí Káléšvara

ZASEDNĚTE S NÁMI K OHNI

Ohňové púdži pro mír a léčení planety

Majáky světla pro mír

Ohňové púdži pocházejí z védských časů, tzn. z doby před více než 400 lety. Lidé tehdy dobře věděli o koloběhu věcí a jednotě veškerého bytí. Oheň vyživovaný a energetizovaný mantrami, modlitbami a obětinami se změní v posvátný oheň, který projasní veškeré iluze a posílí v nás to, co je pravdivé. Všichni účastníci mají společný záměr pro mír a léčení, což tento ohňový rituál činí obzvláště silným. Ohňové púdži se konají pravidelně každý úplněk a novoluní.

Ve své podstatě jsou ohňové púdži určitou formou skupinové meditace a dálkovou energetickou transmisí pro lidstvo i celou planetu - vytváří se při nich čistá kosmická energie a pročišťuje atmosféra.

Informace a termíny púdží

Oheň má kapacitu přinést nejvyšší pozitivní energii, dát vám prosperitu a vyplnit přání. Energie, která je v něm obsažena, k vám přichází automaticky. Když pozorujete oheň, nasáváte očima jeho energii, která pak proudí do srdce, a tím i do vaší duše. Je to pro vás velmi prospěšné.

Šrí Káléšvara

Meditace a studium

Kurzy Soul University

Úvodní kurzy

Základní sádhana a studium

Vědomý životní styl

Káléšvarovo Vástu

VZPOMÍNKA NA ŠRÍ KÁLÉŠVARU

FOTOGRAFIE Z JEHO ŽIVOTA

IN MEMORIAM
Tato slideshow obsahuje fotografie ze života Šrí Káléšvary

MODERNÍ SVĚTEC Toto video poskytuje základní představu o Šrí Káléšvarově misi. Ukazuje záběry z počátečních let jeho působení.

IN MEMORIAM

„Kdekoli jste, kamkoli jdete – budu s vámi. Důvěřujte mi, jsem váš stín. Vím jak se o vás postarat a jak vás ochránit. Vždy vás budu chránit.“ — Šrí Káléšvara

MODERNÍ SVĚTEC

Tento dokument představuje záběry z raných let Šrí Káléšvary, jeho práci se studenty a záběry z jeho ášramu v Penukondě.

Blogy

SÁDHANA A INSPIRACE

KALÉŠVAROVY CITÁTY

LÁSKA V AKCI

ZKUŠENOSTI