IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Forum společenství - přehled

Fórum společenství

Abyste mohli prostřednictvím fóra společenství komunikovat s ostatními studenty a praktikujícími, založte si prosím na těchto stránkách uživatelský účet. Poté automaticky získáte přístup k veřejným fórům.

Veřejná fóra

Veřejná fóra jsou, po přihlášení se na uživatelský účet, dostupná všem studentům a praktikujícím.

  • Všeobecné fórum :: Toto fórum představuje prostor pro témata, která nepatří do žádné z níže uvedených kategorií. Můžete zde sdílet například i své představy a návrhy ohledně dalšího rozvoje fóra

  • Dobročinné projekty v Evropě :: Zde můžete sdílet své nápady stran charitativních projektů nebo zde můžete přímo iniciovat jejich realizaci.

  • Projekty a nápady :: Na tomto fóru naleznete prostor pro vzájemnou inspiraci stran projektů, jejichž cílem je přinést světu vědomosti z palmových listů.

Fóra kurzů

Fóra jednotlivých kurzů jsou přístupná pouze jejich účastníkům.

  • Meditace s mantrou podle Šrí Káléšvary :: Programy s označením „Meditace s mantrou podle Šrí Káléšvary” představují online kurzy, které stojí především na přímé zkušenosti s meditací. Fóra těchto kurzů umožňují jejich účastníkům vzájemnou komunikaci během programu.

  • Fóra moderovaných kurzů :: „Mistrovské kurzy” a další intenzivní programy jsou moderovány zkušenými učiteli ze Šrí Káléšvarovy linie. O fóra těchto kurzů se starají zkušení lektoři. Slouží pro vzájemnou komunikaci mezi nimi a účastníky a účastníky navzájem a pro objasňování otázek spojených se znalostmi.