IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Šivalingamy

Silové předměty: Šivalingamy

Nabíjené na silových místech Indie

Symbolem Šivy je Šiva lingam. Lingapati je struktura lingamu – znamená to ‘Není zde začátek, není zde konec’. Šiva lingam je jako tato planeta, jako vajíčko. Je to tajná forma jeho energie. Lingapati představuje mužský aspekt energie. Jakmile jste s touto energií spojeni - (skrze) jméno, bídžakšary, vyslovování manter - 99 % iluzí se vás již nemůže dotknout. To je vysoký vnitřní význam lingamů. Zároveň neuvěřitelným způsobem pomáhají s tím, aby vaše srdce stále rostlo a rostlo.

Každý Šivalingam obsahuje nadpřirozenou energii. Magnetická síla lingamu automaticky přitahuje anděly. Silové předměty automaticky přitahují anděly.

Šrí Káléšvara

Nabízíme speciální silové předměty v podobě Šivalingamů v limitovaném počtu! Šivalingamy z našeho Dharma shopu byly po delší dobu speciálním způsobem nabíjeny a energetizovány na různých silových místech v Indii - obzvláště na silovém místě naší linie mistrů v Penukondě.

Silové předměty pomáhají vytvářet silné ochranné kruhy a své okolí nabíjí vysokými kosmickými vibracemi. Posilují vaši vlastní meditační sílu, přenáší energii k duši a mocně podporují proces pročišťování. Černé lingamy z onyxu jsou také velmi vhodné k vybíjení nižších vibrací a negativity.

V Dharma shopu je naleznete v následujících variantách:

 • Malý Šivalingam Penukonda (černý, 2,5–3 cm dlouhý, 2 cm široký)
  Energetizovaný na silovém místě Penukonda.

 • Velký Šivalingam Penukonda (černý, 3–4cm dlouhý, 2,5-3 cm široký)
  Energetizovaný na silovém místě Penukonda během Šivarátri 2016, VYPRODÁNO.

 • Speciál: Šiva-šakti lingam z bílého mramoru (6cm dlouhý, 6 cm vysoký)
  Energetizovaný během speciální iniciace na Haričandra ghátu ve Váránási.

 • Speciál: Černé Narmada Šivalingamy (různé velikosti)
  Narmada lingamy vznikají přirozeně v posvátné řece Narmada v Indii a samy o sobě nesou velmi vysoké vibrace. Energetizovány ve Svámiho domě v Einhausenu.

Dakšína a další informace k objednávce a distribuci:

Dakšína:

 • Malý Penukonda 360 Kč
 • Velký Penukonda 630 Kč
 • Šiva-šakti Váránási 1890 Kč
 • Narmada lingam 50g/4,5cm délka 740 Kč
 • Narmada lingam 80g/5,5cm délka 830 Kč
 • Narmada lingam 100g/6cm délka 920 Kč
 • Narmada lingam 127g/7cm délka 1010 Kč

Včetně poštovného a balného. Distribuce během cca 5 pracovních dní

Způsoby platby a podmínky stornování

Způsoby platby

 • Po úspěšné registraci objednávky obdržíte e-mail s informacemi o možných způsobech platby. Po přijetí dakšíny se Vaše registrace stává závaznou a silový předmět Vám bude odeslán.

 • Energetické vyrovnání může být uhrazeno i prostřednictvím splátek. V tomto případě nám pošlete svůj návrh splátkového kalendáře na e-mailem na info@kaleshwar.cz

Podmínky stornování

 • Pokud dodané zboží neodpovídá vašim představám, máte možnost ho během 14 dní vrátit.
 • Náklady na vrácení zboží hradí klient.
 • Vrácené zboží zašlete prosím na tuto adresu: Kaleshwar e.V., Ludmily Konečné 8, 639 00 Brno.

Pokud jste po registraci neobdrželi e-mail potvrzující její úspěšnost nebo máte k objednávce jakékoli otázky, ozvěte se prosím na info@kaleshwar.cz.

Splátky a slevy

Splátky

Svou dakšínu můžete uhradit i prostřednictvím splátek. V tomto případě nám po provedení objednávky zašlete na info@kaleshwar.cz svůj návrh. Jako předmět uveďte „Silový předmět Šivalingam - splátky”.

Dakšína - energetické vyrovnání

Dakšína - energetické vyrovnání

Slovo dakšína pochází ze sanskrtu a označuje vyrovnání za duchovní požehnání nebo duchovní učení.

Dakšína bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE.

Prohlášení o zodpovědnosti

Prohlášení o zodpovědnosti

Neručíme za správnost, úplnost a aktualitu. Neexistuje nárok na neomezenost nabídky. Vylučujeme jakoukoli zodpovědnost - zejména za případné škody nebo důsledky, které by mohly vzniknout skrze používání informací představovaných na těchto stránkách.

REGISTRACE OBJEDNÁVKY

 • Pro registraci objednávky, vyplňte níže uvedený formulář a klikněte na tlačítko Registrovat. (Máte-li na těchto stránkách uživatelský účet a jste na něm právě přihlášení, tato tabulka se vám nezobrazí. Můžete tedy rovnou kliknout na „Registrovat“.)
 • Zkontrolujte, zda jste obdrželi e-mail potvrzující registraci Vaší objednávky. POKUD JSTE JEJ NEOBDRŽELI, VAŠE REGISTRACE NEPROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ. V takovém případě se zkuste registrovat znovu nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Poznámka: Registrační systém umožňuje registrovat pouze jednu objednávku. Máte-li zájem o více lingamů, proveďte prosím další registraci nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Kontaktní e-mail

V případě jakýchkoli dalších otázek nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Pošlete to dál

Pokud se Vám tato nabídka líbí, potěší nás, když budete informaci o programu sdílet s přáteli, rodinou a dalšími zájemci. Děkujeme!

Informace o lístku

Kontaktní informace

Zrušit