IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

DETOX PRO DUŠI :: Vybíjení negativity a vytváření ochranných kruhů

Detox pro duši

Vybíjení negativity a vytváření ochranných kruhů

Nabíjení je důležité. Vybíjení je však ještě mnohem důležitější. Když víte, jak se vybíjet, jste silný úspěšný člověk. Vybíjení je nejdůležitější.

Šrí Káléšvara

Jak se osvobodit od negativních energií

Negativita není problém. Problém je strach z ní.
Pokud je váš život ztěžován negativními myšlenkami, konflikty, zásadními vnějšími vyrušeními nebo nemocemi a vy svůj život nemůžete žít tak, jak byste chtěli nebo tak, jak by si to vaše duše přála, pak je tento kurz něco pro vás.

Prastaré indické rukopisy z palmových listů popisují řadu silných technik, díky kterým můžete skrze sílu přírody - skrze pět elementů - vybíjet jakoukoli negativitu a vytvářet kolem své duše silné ochranné kruhy. Během kurzu se dozvíte, jak ve svém životě identifikovat negativitu. Naučíte se různé techniky, jak ji vybíjet. Společně si je vyzkoušíme. Při tom si pro sebe vyberete nástroje, které vám nejlépe sedí. Nevyžaduje to žádné předchozí znalosti ani nákup jakýchkoli pomůcek. Získané vědomosti můžete bezprostředně po kurzu integrovat do svého každodenního života.

Neocenitelný poklad pro všechny v pomáhajících profesích

Během každého setkání probíhá mezi lidmi energetická výměna. Pracujete-li v rámci svého zaměstnání s lidmi, například v pomáhajících profesích, nebo se vám druzí rádi svěřují se svými starostmi a žádají vás o pomoc, bude toto vědění pro vás nedocenitelné.

V dnešní době není většina léčitelů zdravá. V jejich osobním životě je mnoho stresu, problémů a finančních potíží. Co pozoruji je, že neví, jak to vyčistit, jak to omýt. To je však velmi důležité. Léčitel nemůže dávat jen léčení. Měl by dát do pořádku svůj život, měl by zvládnout všechnu negativitu, kterou do svého života přijímá.

Co je to negativita? Jak ji zvládat? Jak si na ni dávat pozor? A jak ji vybít? Stačí znát tyto věci.

Šrí Káléšvara

Šrí Káléšvara o negativitě

Šrí Káléšvara o negativitě

„Když děláte dobrou práci, existuje šance, že přijde negativita a zaútočí. Musíte být velmi, velmi obezřetní a být si tohoto bodu vědomí. Když začínáte s nějakou dobrou prací, musíte k sobě přitáhnout vysokou pozitivní energii a vybudovat tím vysoké ochranné kruhy před negativní energií.

Negativita může zničit váš blahobyt, vaše zdraví, vaše vztahy, vaše dobré jméno a smysl vašeho života. Když na nás působí… v jakém čase, v jakých speciálních okamžicích, jaké druhy negativních energií nás většinou ovlivňují?

Dnes je člověk bohatý. Zítra může být na mizině. Dnes je zdravý. A zítra může dostat rakovinu. I když vám rok všechno běží bez problémů, příští rok se můžete měsíc nebo šest měsíců trápit mnoha problémy. Jeden den je člověk zářivý, úžasný a šťastný. Další den je velice smutný. I když jste jeho blízký přítel, nevidíte obrovskou bolest v jeho srdci. Říkáte si „Hej, co to je?” Hluboce uvažujte o tom, proč ho zasáhla tato negativita, jaké hluboké tajemství se za tím skrývá.”

– Šrí Káléšvara

Obsah kurzu

Témata:

 • Povaha negativity
 • Tři způsoby, jak negativita přichází do vašeho života
 • Projevy negativity
 • Fyzické symptomy negativity
 • Vytváření ochranných kruhů

Praxe a iniciace:

 • Výuka duchovních technik pro vybíjení negativity
 • Iniciace do ochranné mantry
 • Trénink její výslovnosti
 • Silná ohňová púdža nebo abhišék (pouze v případě 8hodinového celodenního kurzu)

Tento kurz je pro každého kdo…

 • chce silným způsobem pozvednout svou energii.
 • chce vybít negativitu a rozvinout jasnost.
 • chce učinit bezprostřední energetickou zkušenost s vyučovanými znalostmi
 • chce být schopen pomáhat druhým ještě silněším způsobem

Aktuální termíny:

CZ-63900 ON-LINE

Detox pro duši s Hanou

FORMA 2 dílný večerní on-line kurz
KDY 23. & 30. 5. 2024 od 19:00 do 21:30
KDE Prostřednictvím Zoom z vašich domovů

DAKŠÍNA 1980 Kč (snížená) - 2700 Kč (základní) - 4500 Kč (sponzorská cena).

Všichni, kdo jsou díky momentální krizi nebo z jiných důvodů ve finančně náročné situaci, si mohou zažádat o úpravu dakšíny dle svých individuálních možností na info@kaleshwar.cz. Chceme umožnit účast každému, kdo chce s otevřeným srdcem jít po této cestě.

Maximálně 12 účastníků

Přihlášení zde

O Haně

Pošlete to dál

Potěší nás, budete-li informace o tomto programu sdílet se svými přáteli, rodinou či dalšími zájemci.

Děkujeme. Bude nám potěšením poznat vás a část cesty vás doprovázet!