IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Duchovní doprovod na dálku

St, Bře 15, 2017 — So, Bře 15, 2025

Duchovní doprovod na dálku

– po telefonu nebo přes Skype

V Indii před tisíci lety objevili určité nadpřirozené věci. Byly drženy v tajnosti. Mistři je nezpřístupnili. Nebo, když je zpřístupnili, nedali správný návod, jak je používat. Studenti nemají nikoho, kdo by jim ukázal, jak řídit auto. Co máte z toho, že máte auto - ať už je sebekrásnější - když ho neumíte řídit?

Šrí Káléšvara

Vydat se na duchovní cestu, postavit se zásadním životním otázkám - odkud pocházím a kam jdu - je tou nejdůležitější výzkumnou cestou, na kterou můžeme vyrazit. Šrí Káléšvara dokonce říkal, že jediným problémem v životě člověka je to, že neví, kdo skutečně je.

Během konzultace získáte impulsy a kvalifikovaná doporučení pro svou duchovní cestu. Tato cesta vás zavede do vašeho nitra - k sebepoznání, k sebelásce, k osvobození od falešných sebeidentifikací a bloků a nakonec k šakti, k božské tvořivé síle duše.

Individuální dálková konzultace je pro vás zajímavá, když…

  • hledáte orientaci pro příští kroky ve svém duchovním procesu
  • si přejete zkušeného duchovního průvodce, se kterým můžete reflektovat své zkušenosti
  • toužíte prohloubit svou praxi
  • si chcete stanovit vlastní tempo

Rádi Vám budeme k dispozici!

Hana

Hana se s učením Šrí Káléšvary seznámila v roce 2008. Od roku 2009 až do Šrí Káléšvarova odchodu do mahásamádhi žila většinu času v ášramu v Penukondě, kde pod přímým vedením Šrí Káléšvary a jím trénovaných učitelů absolvovala Univerzitu duše a řadu speciálních programů. V současné době všestranně podporuje Svámiho studenty v České republice a předává své bohaté zkušenosti a znalosti Šrí Káléšvarova učení. Je spoluautorkou českého překladu knihy Dary Širdi Sáí Báby a dalších publikovaných materiálů. Od roku 2013 vede český tým meditačních on-line kurzů Kaleshwar e.V.

  • On-line konzultace po Skypu nebo přes telefon

Více o Haně

Časový rozsah a dakšína

  • Individuální konzultace trvá až 90 minut.
  • Dakšína činí paušálně 1 530 Kč.
  • Příjmy budou využity k dobročinným účelům.

Splátky a slevy

Splátky a slevy

V případě, že Vám vaše momentální životní situace (jste například student/ka, samoživitel/ka nebo nezaměstnaní) nedovoluje dát výše uvedené energetické vyrovnání, ale přesto byste konzulataci rádi absolvovali, kontaktujte nás na info@kaleshwar.cz. Najdeme společně řešení.

Dakšínu můžete uhradit i prostřednictvím splátek. V tomto případě si níže zvolte odpovídající možnost nebo nám po přihlášení zašlete svůj návrh splátek na info@kaleshwar.cz.

Dakšína - energetické vyrovnání

Dakšína - energetické vyrovnání

Slovo dakšína pochází ze sanskrtu a označuje vyrovnání za duchovní požehnání nebo duchovní učení. Dakšína bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE

Všechny zde uvedené učitelky samy dlouhodobě praktikují kanály a vědomosti, které Šrí Káléšvara vyučoval. Byly jím osobně trénovány a certifkovány pro doprovod dalších praktikujících.

Kruh Káléšvarových učitelů se řídí společným etickým kodexem.

Prohlášení o zodpovědnosti

Zde uvedení učitelé pracují na vlastní zodpovědnost. Kaleshwar e.V. nepřejímá žádné ručení nebo zodpovědnost za škody vzniklé skrze učitelskou a léčitelskou práci osob uvedených na těchto stránkách.

Berte prosím na vědomí: Nabízené sezení nepředstavuje žádný typ lékařské péče ve smyslu zákona a nenahrazuje lékařskou či terapeutickou péči. Pokud se aktuálně nacházíte v péči lékaře, užíváte léky nebo jiné pomocné lékařské prostředky, nesmí být toto přerušeno bez konzultace s vaším lékařem.

Důležité upozornění!

Při těžkých fyzických nebo psychických onemocněních je účast možná jen po domluvě s Vaším ošetřujícím lékařem. Konzultace s lékařem je zásadní zejména tehdy, pokud užíváte psychoaktivní substance nebo se u Vás objevuje nebo objevovalo sebeohrožující chování nebo chování ohrožující jiné. Svým přihlášením potvrzujete, že jste toto doporučení vzali na vědomí.

Domluva termínu

  • Vyplňte prosím níže uvedený formulář.
  • Další informace k domluvě termínu Vám zašleme e-mailem. Pokud jste ho neobdrželi nebo máte další otázky k přihlášení, napište na info@kaleshwar.cz.

Informace o lístku

Kontaktní informace

Zrušit