IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Tímto můžete pomoci

Společně pohnout světem

Tato práce potřebuje vaši pomoc.

Právě teď je nezbytné vytvořit pro Káléšvarovu misi v Evropě stabilní bázi a trvale udržitelné struktury. Věříme, že se nám pomocí naší výroční zprávy podařilo sdílet, proč tuto práci děláme. Každý den můžeme zažívat, co se díky tomu v životě mnoha lidí děje.

Těší nás, pokud se to dotklo i vašeho srdce. Rádi bychom vám představili způsoby, jak můžete být sami aktivní a/nebo jak tuto práci ve prospěch mnoha lidí podpořit.
Bude to pro každého z nás hodně znamenat.

Takto můžete podpořit

Jednorázový dar

S fází počátečního budování je vedle potřeby financování spojena celá řada jednorázových nákladů. Za všechny jmenujme například platby za profesionální daňové poradenství, vybudování datové banky, pořizování základního technického a dalšího vybavení.

  • Dary jsou daňově odčitatelné.
  • V případě větších příspěvků nás potěší zejména „dary na trvalé uchování majetku spolku”, neboť ty v budoucnu pomohou s dlouhodobějším plánováním. Rádi to s vámi probereme i osobně.

Bankovní spojení zde

Staňte se pravidelným přispěvatelem nad 270Kč

Pošle-li své pravidelné příspěvky hodně lidí, vytvoří to velkou sílu. Pravidelné dary dávají práci předvídatelný, kontinuální proud zdrojů, na kterém je možné stavět. Výše a frekvence příspěvků záleží na vaší individuální volbě.

  • Výše a frekvence příspěvků záleží na vaší individuální volbě.
  • Samozřejmě, že můžete darovat i čtvrtletně nebo ročně. U menších příspěvků to pomůže minimalizovat náklady na jejich správu a evidenci.
  • I tyto příspěvky jsou daňově odčitatelné.

K on-line formuláři

Dát půjčku

Není-li pro vás možný trvalý dar, ale můžete na dobu 1 až 3 roků poskytnout půjčku nad 50 000 Kč, velmi to ve fázi budování pomůže. Oslovte nás prosím nebo nám pošlete e-mail

Věcné dary

Vyžádejte si e-mailem seznam potřebných věcných darů - možná můžete pomoci i tímto způsobem.

Pošlete výroční zprávu dál

Pokud výroční zpráva oslovila vaše srdce, rozhlédněte se, zda neznáte někoho, koho by mohla zajímat. Pošlete prostě tento e-Mail (Klick) a vaši přátelé si tam budou moci výroční zprávu sami stáhnout. Děkujeme!

Sdílení Zpravodaje s přáteli

Pomozte rozšířit náš Zpravodaj tím, že jej přepošlete svým přátelům a známým, o kterých se domníváte, že by je mohly naše aktivity zaujmout. Pokud se přihlásí k odběru Zpravodaje, mohou se kdykoli znovu pomocí dvou kliknutí odhlásit. Ochrana vašich osobních údajů a nezasílání nevyžádaných emailů, jsou pro nás důležitá témata.

Spojte se s námi na Facebooku

Jste-li na Facebooku, podívejte se na naši stránku a označte ji jako „líbí se mi”. Na této stránce pravidelně sdílíme aktuální informace a inspirativní posty. Budete-li je dále sdílet na své vlastní stránce, pomůžete je tím rozšířit.

Na naši Fanpage TUDY

Vyžádejte si letáky

Rádi byste své známé nebo návštěvníky duchovních knihkupectví a kaváren ve svém okolí seznámili se Šrí Káléšvarovou prací v Evropě. Napište nám o tom prosím na info@kaleshwar.cz nebo nám zavolejte.

Zorganizujte informační a zážitkový večer nebo program

Sdílení prastarých znalostí z palmových listů a vytváření rámce pro společný zážitek s kosmickou energií je naší velkou radostí. Rádi přijmeme pozvání do vaší lokality a pomoc při uspořádání informačního a zážitkového večera či semináře se zkušeným učitelem. Máte-li chuť pustit se s námi do tohoto krásného dobrodružství, kontaktujte nás na info@kaleshwar.cz. Těšíme se na společné tvoření.

Séva

Podpořte Šrí Káléšvarovu dharmu v Evropě svým časem a energií - rádi uvítáme pomoc při pořádání veřejných akcí, jako jsou například ohňové púdži pro mír a léčení planety a akce ve Šrí Káléšvarově Centru Brno. Velmi vítaná je i pomoc při pravidelném vaření a výdeji jídla v rámci Bábovy prostřené tabule. Máte-li chuť a inspiraci nebo nějaké speciální dovednosti, které byste rádi nabídli, kontaktujte nás info@kaleshwar.cz. Děkujeme.

Děkujeme za vaši pozornost a podporu!