IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Probuďte sílu a moudrost své duše

Prastaré vědění z knih z palmových listů

Informační a zážitkový večer ve vašem okolí

Všechno je ve vás. Energie celého vesmíru je ve vás. Mezi vámi a Bohem není žádný rozdíl. Poznáte, že to je jedna pravda. V každém z nás se ukrývá velké světlo. Skrze určité duchovní procesy ho můžeme odhalit. Pak je všechno možné.

Šrí Káléšvara

V roce 1998 začal Šrí Káléšvara se studenty ze Západu sdílet prastaré duchovní vědění z knih z palmových listů - znalosti, které do té doby nebyly nikdy veřejně vyučovány, a které mudrci a proroci dávné Indie přijali přímo od Kosmu. Toto vědění obsahuje po staletí přísně střežené meditační techniky, popisující jak lze probudit své „zázračné” síly a dosáhnout nejvyšších stadií osvícení.

Na tento večer Vás zvou Šrí Káléšvarovi studenti, kteří pod jeho vedením s těmito znalostmi již mnoho let praktikují, a díky své meditační praxi a studijnímu času stráveném v Indii, měli možnost shromáždit pozoruhodné zkušenosti.

Co vás čeká?

  • Informace o vědění z rukopisů z palmových listů - o „vědě duše”
  • Promítání, které vás přenese do Indie - země nazývané matka duchovnosti - a dovolí vám ponořit se do moudrosti osvíceného mistra
  • Sdílení osobních zkušeností s tímto věděním
  • Společná, vedená meditace

Kdy a kde?

CZ-79601 Prostějov

V každém z nás je oheň - To je Ona!
Informační a zážitkový večer s Hanou

Termín: 25. 5. 2018, začátek v 18:00
Místo: Čajovna Pod pokličkou, Krasická 59, Prostějov
Dakšína: 70Kč
Kontakt: info@kaleshwar.cz

Kurzy a programy ve vašem okolí

Informace o kurzu již brzy!
Informace o kurzu již brzy!

Důležité upozornění

Prohlášení o zodpovědnosti

Duchovní cvičení, která jsou v rámci programů Kaleshwar e.V. představována, nenahrazují lékařskou diagnózu nebo návštěvu u lékaře, psychologa či psychoterapeuta. Lektoři a spolupracující osoby nepřejímají zodpovědnost za jakékoli následky, které by se mohly objevit v souvislosti s používáním meditačních cvičení a technik uvedených v kurzu.