IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Jantra Ježíše Krista - silový předmět

Po, pro 10, 2018 — Pá, bře 01, 2024

Jantra Ježíše Krista

- Váš osobní silový předmět

Ježíšova jantra byla v jedné téměř 1900 let staré knize z palmových listů. Je neuvěřitelně silná. Podobně jako jantra a mantra Gájatrí, kterou vytvořil Višvamitra, byla tato jantra vytvořena 101 obdobně silnými světci. Duše Ježíše Krista tomu byla svědkem. Když ji skutečně pochopíte, můžete vyhrát asta siddhis, pochopit Božskou Matku, vyhrát Ježíše, vyhrát Dattatréju. V této jantře je obsaženo všechno: Celé Stvoření - život a smrt.

Šrí Káléšvara

Jantra Ježíše Krista je diagramem Ježíšovy duše. Tuto jantru světu poprvé zpřístupil Šrí Káléšvara. Jantra Ježíše Krista vytváří nejvyšší pozitivní vibrace. Vytvořená v meditativním stavu a energetizovaná během ohňové púdži se stává silovým předmětem. Je-li umístěna ve vašem domě, neustále pozvedá vaši duši a duše všech kolem a vyživuje je vysoce pozitivní energií.

Nabízíme vám vytepání a nabití vaší osobní jantry Ježíše Krista!

 • Jantra na měděné fólii bude připravena skupinou zkušených Sáí šakti lektorů.
 • Během přípravy se lektoři napojují na člověka, pro kterého je jantra vytvářena. Již v tomto okamžiku je tedy jantra nastavována a nabíjena speciálně pro vás.
 • Poté je jantra dále energetizována a aktivována během ohňové púdži.

Co je to jantra?

Jantry jsou geometrické obrazce popisující vnitřní strukturu různých vibrací. Kombinace jantry (vizuální forma) a mantry (zvuková podoba vibrace) vytváří novou energii.

Posvátné jantry - jsou-li správně používány - podporují duchovní proces. Jsou-li aktivovány, nepřetržitě přitahují nejčistější kosmickou energii a podporují duši v jejím procesu sebepoznání. Pomáhají nám na cestě za naším individuálním předurčením. Neustále vyzařují léčivé, podporující vibrace, které pozvedávají vědomí a chrání duši, a pročišťují vibrace místa, ve kterém jsou instalovány.

Co je to ohňová púdža?

„Jagji (ohňové púdži) jsou dnes používány ke všem možným účelům. Lidé v nich vidí velký užitek: léčení nemocí, řešení problémů, úspěch v zaměstnání, duchovní růst, mentální stabilitu, léčení zlomeného srdce, omytí deprese a dalších typů osobních neúspěchů nebo získání štestí a blahobytu pro svou rodinu a ochranu pro svůj majetek.” - Šrí Káléšvara

Základ duchovní praxe, kterou Šrí Káléšvara vyučuje, tvoří práce s pěti elementy a v nich přebývající šakti - energií, která je všeoživující silou Stvoření. Během ohňové púdži se tato síla velmi intenzivně uvolňuje a pomáhá nám osvobodit se od různých typů zátěže a dosáhnout vyššího vědomí.

Ohňové púdži otvírají silný kanál a umožňují nám vytvoření živého spojení s Božstvím. Pravidelná účast na nich pročišťuje, posiluje a chrání naše energetické pole. Je jedním z nejúčinnějších nástrojů na duchovní cestě.

Slovo púdža znamená „uctívání“. Púdži jsou v naší tradici součástí duchovní každodennosti. Existují různé formy púdží (ohňové púdži, abhišéky atd…) a všechny pracují s energií pěti elementů (např. s energií elementu ohně, vody apod.). Jsou při nich vytvářeny nejvyšší pozitivní vibrace - pro každého účastníka i celkovou atmosféru.

Ohňové púdži nabízejí energeticky velmi cennou situaci, umožňující vyslat do Stvoření silný záměr - sankalpam - jako například prosbu za mír a léčení pro všechny.

Více [ZDE]

Termín dodání

Jantra Ježíše Krista smí být připravována výhradně na novoluní nebo úplněk. Poté je třeba ji požehnat u ohňové púdži a nakonec putuje k našemu rámaři.

Jantry jsou tedy dodávány vždy cca 2 až 3 týdny po nejbližším novoluní či úplňku od vaší objednávky.

Jantra objednaná nyní v adventní období tedy nedorazí pod vánoční stromeček, ale až po Novém roce. Rádi vám však e-mailem zašleme fotografie z procesu její tvorby a aktivace.

Co přesně vám bude doručeno?

 • Profesionálně zarámovaná jantra v kvalitním bílém dřevěném rámu (32 x 32 cm)
 • Bližší informace o působení jantry Ježíše Krista
 • Rakša bandhana (ochranný provázek) nabitý během ohňové púdži a hóma rakša (speciální pasta pro ukotvení energie púdži ve vaší duši).

Dakšína

 • 5 670 Kč včetně rámu a poštovného

Bližší informace o dakšíně, splátky a slevy

Co je to dakšína?

Slovo dakšína pochází ze sanskrtu a označuje vyrovnání za duchovní požehnání či duchovní učení. Vyjadřuje uznání, respekt a vděčnost a vytváří energetické vyrovnání na karmické úrovni.

Dakšína pro Sri Sai Kaleshwar e. V. bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE

Úhrada dakšíny na splátky a slevy

Svou dakšínu můžete uhradit i prostřednictvím splátek. V tomto případě nám po provedení registrace zašlete na info@kaleshwar.cz svůj návrh. Jako předmět uveďte „Ježíšova jantra - splátky”.

V případě, že Vám vaše momentální životní situace (jste například samoživitel/ka nebo nezaměstnaní) nedovoluje dát žádné z výše uvedených energetických vyrovnání, ale přesto byste jantru Ježíše Krista opravdu rádi získali, kontaktujte nás na info@kaleshwar.cz. Pokusíme se společně najít řešení.

Dakšína bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE.

Důležité upozornění

Jantry pozitivně ovlivňují vibrace místa, kde jsou instalovány a jejich používání tak může pozitivním způsobem ovlivňovat různé typy tělesných i duševních problémů. Nejsou však náhradou lékařské diagnózy nebo návštěvy lékaře, psychologa či psychoterapeuta. Stejně tak nejsou důvodem k přerušení stávající léčby nebo k tomu, aby byla v budoucnu odkládána nebo ukončena.

Otázky k jantře Ježíše Krista

Budete-li mít ke své osobní jantře v budoucnu jakékoli otázky, kontaktujte nás na info@kaleshwar.cz. S radostí vám na ně odpovíme.

Jantra pro rodinu a přátele?

Pro osobní jantru by se měla osoba, která ji přijímá, rozhodnout sama a také se sama pod svým jménem registrovat. Neregistrujte tedy prosím pro tuto nabídku druhé bez jejich vědomí a souhlasu.

Registrace objednávky jantry

 • Přihlaste se na svůj uživatelský účet. Pokud uživatelský účet nemáte, založte si ho, prosím. Návod jak to udělat naleznete ZDE.
 • Poté se na svůj nový účet přihlaste, vraťte se na tuto stránku a pokračujte dle návodu.
 • Jděte na konec této stránky a klikněte na ikonu „Registrovat”.
 • Poté se objeví stránka s oznámením, že registrace proběhla úspěšně.

DŮLEŽITÉ: Zkontrolujte, zda jste obdrželi e-mail potvrzující Vaši registraci na kurz. POKUD JSTE JEJ NEOBDRŽELI, VAŠE REGISTRACE NEPROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ. V takovém případě se zkuste registrovat znovu nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Poznámka: Pod jedním uživatelským účtem je možné objednat pouze jednu jantru, a proto je třeba, aby měl každý zájemce svůj vlastní účet. V případě jakýchkoliv problémů při zřizování účtu nás kontaktujete na info@kaleshwar.cz. Rádi Vám s registrací pomůžeme.

Přihlášení na účet Vytvořit účet