IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Sudaršana jantra - silový předmět

Sudaršana jantra - váš osobní silový předmět

Někteří lidé mají silnou víru v to, že čakra pána Mahá Višnua - Sudaršana čakra - je srovnatelná s energií slunce. Tato čakra udržuje veškeré Stvoření. Tato čakra je rovna slunci. Tato sudaršana čakra skutečně dokáže zničit špatnost, odstranit temnotu a rozpustit negativitu. Ať už je ve vašem životě jakákoli negativita, použijte čakru Mahá Višnua.

Šrí Káléšvara

Sudaršana čakra - známá také jako Mahá Višnuova čakra - je nejsilnější „zbraní” pro zastavení negativity a vytváří nejvyšší ochranné kruhy. Sudaršana znamená nepřistupovat na žádné kompromisy, ale opravdu razantně odstřihnout iluze.

Pán Mahá Višnu je ta pravá energie pro odstřižení Mahámáji - iluzí. Dal své slovo, že v tomto speciálním čase přijde na pomoc každému, kdo se na něj s otevřeným srdcem obrátí.

Máte-li ve svém domově jantru sudaršana čakry, vytváří to vysoce silné ochranné kruhy kolem vaší duše a chrání vás před jakýmkoli typem negativní energie.

Nabízíme vám vytepání a nabití jantry sudaršana čakry!

 • Jantra na měděné fólii bude připravena skupinou zkušených Sáí šakti lektorů.
 • Během přípravy se lektoři napojují na člověka, pro kterého je jantra vytvářena. Již v tomto okamžiku je tedy jantra nastavována a nabíjena speciálně pro vás.
 • Poté je ještě energetizována a aktivována během mimořádně silné sudaršana hómy.

Co je to jantra?

Jantry jsou geometrické obrazce popisující vnitřní strukturu různých vibrací. Kombinace jantry (vizuální forma) a mantry (zvuková podoba vibrace) vytváří novou energii.

Posvátné jantry - jsou-li správně používány - podporují duchovní proces. Jsou-li aktivovány, nepřetržitě přitahují nejčistější kosmickou energii a podporují duši v jejím procesu sebepoznání. Pomáhají nám na cestě za naším individuálním předurčením. Neustále vyzařují léčivé, podporující vibrace, které pozvedávají vědomí a chrání duši, a pročišťují vibrace místa, ve kterém jsou instalovány.

Termín dodání

Přibližně 3 až 4 týdny.

Co přesně vám bude doručeno?

 • Profesionálně zarámovaná jantra v kvalitním bílém dřevěném rámu (32 x 32 cm)
 • Bližší informace o působení sudaršana jantry
 • Rakša bandhana (ochranný provázek) nabitý během speciální sudaršana hómy a hóma rakša (speciální pasta pro ukotvení energie sudaršana púdži ve vaší duši).

Dakšína

 • 5 670 Kč včetně rámu a poštovného

Bližší informace o dakšíně

Co je to dakšína?

Slovo dakšína pochází ze sanskrtu a označuje vyrovnání za duchovní požehnání či duchovní učení. Vyjadřuje uznání, respekt a vděčnost a vytváří energetické vyrovnání na karmické úrovni.

Dakšína pro Sri Sai Kaleshwar e. V. bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE

Úhrada dakšíny na splátky a slevy

Svou dakšínu můžete uhradit i prostřednictvím splátek. V tomto případě nám po provedení registrace zašlete na info@kaleshwar.cz svůj návrh. Jako předmět uveďte „Sudaršana jantra - splátky”.

V případě, že Vám vaše momentální životní situace (jste například samoživitel/ka nebo nezaměstnaní) nedovoluje dát žádné z výše uvedených energetických vyrovnání, ale přesto byste sudaršana jantru opravdu rádi získali, kontaktujte nás na info@kaleshwar.cz. Pokusíme se společně najít řešení.

Dakšína bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE.

Důležité upozornění

Jantry pozitivně ovlivňují vibrace místa, kde jsou instalovány a jejich používání tak může pozitivním způsobem ovlivňovat různé typy tělesných i duševních problémů. Nejsou však náhradou lékařské diagnózy nebo návštěvy lékaře, psychologa či psychoterapeuta. Stejně tak nejsou důvodem k přerušení stávající léčby nebo k tomu, aby byla v budoucnu odkládána nebo ukončena.

Otázky k sudaršana jantře

Budete-li mít ke své osobní jantře v budoucnu jakékoli otázky, kontaktujte nás na info@kaleshwar.cz. S radostí vám na ně odpovíme.

Sudaršana jantra pro rodinu a přátele?

Pro osobní jantru by se měla osoba, která ji přijímá, rozhodnout sama a také se sama pod svým jménem registrovat. Neregistrujte tedy prosím pro tuto nabídku druhé bez jejich vědomí a souhlasu.

Registrace objednávky jantry

 • Přihlaste se na svůj uživatelský účet. Pokud uživatelský účet nemáte, založte si ho, prosím. Návod jak to udělat naleznete ZDE.
 • Poté se na svůj nový účet přihlaste, vraťte se na tuto stránku a pokračujte dle návodu.
 • Jděte na konec této stránky a klikněte na ikonu „Registrovat”.
 • Poté se objeví stránka s oznámením, že registrace proběhla úspěšně.

DŮLEŽITÉ: Zkontrolujte, zda jste obdrželi e-mail potvrzující Vaši registraci na kurz. POKUD JSTE JEJ NEOBDRŽELI, VAŠE REGISTRACE NEPROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ. V takovém případě se zkuste registrovat znovu nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Poznámka: Pod jedním uživatelským účtem je možné objednat pouze jednu jantru, a proto je třeba, aby měl každý zájemce svůj vlastní účet. V případě jakýchkoliv problémů při zřizování účtu nás kontaktujete na info@kaleshwar.cz. Rádi Vám s registrací pomůžeme.

Přihlášení na účet Vytvořit účet