IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

On-line kurzy s Tatyannou - Předplatné

Předplatné on-line kurzů:

Programy se skupinovou sádhanou s Tatyannou:

Chcete-li se on-line kurzů s Tatyannou účastnit pravidelně (Šivarátri, Velikonoce, Gurupurnima, Navarátri, Vánoce), roční předplatné vám umožní udržet si přehled o vašich měsíčních nákladech.

Přejeme vám mnoho radosti při praktikování.

Parametry předplatného:

 • Předplatné běží minimálně jeden rok (zahrnuje 5 on-line kurzů s Tatyannou).
 • Výpověď předplatného je možná po 12 měsících, vždy 2 týdny před začátkem dalšího kurzu. V opačném případě se předplatné automaticky prodlužuje o jeden kurz.

Měsíční příspěvek:

Dle vlastního uvážení

 • 630 Kč měsíčně (snížená dakšína, např. studenti, senioři, samoživitelé, speciální okolnosti)
 • 960 Kč měsíčně (základní dakšína)
 • 1237 Kč měsíčně (sponzorská cena)

(Předplatné musí běžet minimálně rok. Zahrnuje účast na 5 on-line kurzech s Tatyannou, v jejichž rámci získáváte živé telesatsangy, dálkové energetické transmise, zkušené vedení procesem a inspirativní příspěvky ze Šrí Káléšvarova učení)

Rámcové podmínky

Prohlášení o zodpovědnosti

Prohlášení o zodpovědnosti

Duchovní cvičení, která jsou v rámci on-line programů Sri Sai Kaleshwar e.V. představována, nenahrazují lékařskou diagnózu nebo návštěvu u lékaře, psychologa či psychoterapeuta. Lektoři a spolupracující osoby nepřejímají zodpovědnost za jakékoli následky, které by se mohly objevit v souvislosti s používáním meditačních cvičení a technik uvedených v kurzu.

Důležité upozornění!

Při těžkých fyzických nebo psychických onemocněních je účast možná jen po domluvě s Vaším ošetřujícím lékařem. Konzultace s lékařem je zásadní zejména tehdy, pokud užíváte psychoaktivní substance nebo se u Vás objevuje nebo objevovalo sebeohrožující chování nebo chování ohrožující jiné. Svým přihlášením potvrzujete, že jste toto doporučení vzali na vědomí.

Možné způsoby platby a podmínky stornování

Možné způsoby platby

 • Po úspěšné registraci do programu (viz Přihlášení) obdržíte e-mail s informacemi o možných způsobech platby.

 • Každý měsíc obdržíte e-mail, který vám připomene vaši platbu.

 • V případě, že vám vaše momentální životní situace (jste například samoživitel/ka nebo nezaměstnaní) nedovoluje dát výše uvedené energetické vyrovnání, ale přesto byste se opravdu rádi zúčastnili, kontaktujte nás na info@kaleshwar.cz. Pokusíme se společně najít řešení.

Stornování účasti

 • Storno je třeba provést výhradně písemně e-mailem na info@kaleshwar.cz. V zájmu jeho včasného provedení probíhá stornovací proces přes Kaleshwar e.V.
 • Při stornování účasti od týdne před začátkem kurzu, je účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny kurzu.
 • Při stornování účasti od 3 dnů před začátkem kurzu, činí storno poplatek 75 % ceny kurzu.
 • Při stornování účastni v den konání kurzu propadá poplatek v plné výši.

Podaří-li se vám místo sebe najít někoho jiného, není stornovací poplatek účtován.

Pokud jste po registraci neobdrželi e-mail potvrzující úspěšnost vašeho přihlášení nebo máte k přihlášení jakékoli otázky, ozvěte se prosím na info@kaleshwar.cz.

Dakšína - energetické vyrovnání

Dakšína - energetické vyrovnání

Slovo dakšína pochází ze sanskrtu a označuje vyrovnání za duchovní požehnání nebo duchovní učení. Dakšína bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE

Přihlášení

 • Pro registraci předplatného vyplňte formulář níže.
 • Zkontrolujte, zda jste obdrželi e-mail potvrzující Vaši registraci. POKUD JSTE JEJ NEOBDRŽELI, VAŠE REGISTRACE NEPROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ. V takovém případě se zkuste registrovat znovu nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.
Přihlášení na účet Vytvořit účet