IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top
Shop heading heaven leaks

CD - Heaven Leaks

Po, pro 10, 2018 — St, led 01, 2020

Heaven Leaks od Sacred Fiddle

Houslové meditace od Martina Mettenleitera, 2. díl

CD Heaven Leaks představuje druhou sbírku houslových meditací Martina Mettenleitera. V Martinově hře na housle nachází svůj výraz melodie zrozené z ticha. Tato hudba má uklidňující vliv na srdce, mysl i duši a prohlubuje meditaci.

Přátelé a fanoušci Gustava Vignéšvary ( 1964-2015) na něm najdou mimořádný dárek - dva společné kousky, které vznikly během spontánní jam session v roce 2009 v Preetzu. Zcela neopakovatelné klenoty! Dále hrají: Michael Blanka (piano, džembe), Sabeenamayi Tilmann (příčná flétna), Christina Maria Schmidt (tanpura), Jana Tara Gräfe (tabla) a Martin i na tenorové housle, sarangi a harmonium.

Seznam skladeb:

 • Healing Tears — Léčivé slzy 4’19

 • Gayatri Mantra: Your Firewall for mental peace — Gájatrí mantra: Váš “firewall” pro klid mysli 8’26

 • Only satisfied in Gods Presence — Spokojení jen v Boží přítomnosti 12’00 (Tato skladba byla nahrávna jako improvizace během jam session v lednu 2017 v Augsburgu)

 • Heaven Leaks — Nebe se rozlévá 8’24

 • Divine Communion — Božské spojení 10’31

 • Lord, I want to tell you everything — Pane, chci ti říct všechno 4’28

 • Floating in the Sky - Vznášet se v nebi 7’16

 • Lake of inner Beauty — Jezero vnitřní krásy 5’58

 • Jesus I found you — Ježíši, našel jsem tebe 6’12 (Tato skladba byla nahrávna jako improvizace během jam session v květnu 2009 v Preetzu)

Celkový hrací čas: 67’50

O umělci

Už jako náctiletý chtěl Martin skládat hudbu, která bude otvírat srdce a uzdravovat. Jeho cesta vedla od klasické hudby, přes folklor, improvizaci a klezmer. Od roku 2008 začal praktikovat sáí šakty kanály a studovat prastaré vědění pod vedením Šrí Káléšvary. A mezi lety 2009 a 2016 byl Sankirtanačarjou Gutavem Vignéšvarou a Sabeenamayi Tilmann trénován jako zpěvák bhadžanů.

„Prostřednictvím své hudby chci sdílet požehnání meditace. V hluboké meditaci člověk zapomíná své já a proměňuje se v blaženou esenci, kterou sanskrt pojmenovává amrta (nebo amruta) - božský nektar nesmrtelnosti. Přeji Vám mnoho radosti!”

– Martin Mettenleiter

Dakšína a další informace k objednávce a distribuci:

Dakšína:

 • 250 Kč

Včetně poštovného a balného. Distribuce od poloviny prosince

Způsoby platby a podmínky stornování

Způsoby platby

 • Po úspěšné registraci objednávky obdržíte e-mail s informacemi o možných způsobech platby. Po přijetí dakšíny se Vaše registrace stává závaznou a silový předmět Vám bude odeslán.

 • Energetické vyrovnání může být uhrazeno i prostřednictvím splátek. V tomto případě nám pošlete svůj návrh splátkového kalendáře na e-mailem na info@kaleshwar.cz

Podmínky stornování

 • Pokud dodané zboží neodpovídá vašim představám, máte možnost ho během 14 dní vrátit.
 • Náklady na vrácení zboží hradí klient.
 • Vrácené zboží zašlete prosím na tuto adresu: Kaleshwar e.V., Ludmily Konečné 8, 639 00 Brno.

Pokud jste po registraci neobdrželi e-mail potvrzující její úspěšnost nebo máte k objednávce jakékoli otázky, ozvěte se prosím na info@kaleshwar.cz.

Splátky a slevy

Splátky a slevy

Svou dakšínu můžete uhradit i prostřednictvím splátek. V tomto případě nám po provedení objednávky zašlete na info@kaleshwar.cz svůj návrh. Jako předmět uveďte „Heaven Leaks-splátky”.

V případě, že Vám vaše momentální životní situace (jste například samoživitel/ka nebo nezaměstnaní) nedovoluje dát žádné z výše uvedených energetických vyrovnání, ale přesto byste opravdu rádi obdrželi své CD, kontaktujte nás na info@kaleshwar.cz. Pokusíme se společně najít řešení.

Dakšína - energetické vyrovnání

Dakšína - energetické vyrovnání

Slovo dakšína pochází ze sanskrtu a označuje vyrovnání za duchovní požehnání nebo duchovní učení.

Dakšína bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE.

Prohlášení o zodpovědnosti

Prohlášení o zodpovědnosti

Neručíme za správnost, úplnost a aktualitu. Neexistuje nárok na neomezenost nabídky. Vylučujeme jakoukoli zodpovědnost - zejména za případné škody nebo důsledky, které by mohly vzniknout skrze používání informací představovaných na těchto stránkách.

REGISTRACE OBJEDNÁVKY

 • Pro registraci objednávky, vyplňte níže uvedený formulář a klikněte na tlačítko Registrovat. (Máte-li na těchto stránkách uživatelský účet a jste na něm právě přihlášení, tato tabulka se vám nezobrazí. Můžete tedy rovnou kliknout na „Registrovat“.)
 • Zkontrolujte, zda jste obdrželi e-mail potvrzující registraci Vaší objednávky. POKUD JSTE JEJ NEOBDRŽELI, VAŠE REGISTRACE NEPROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ. V takovém případě se zkuste registrovat znovu nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Poznámka: Máte-li zájem o více kusů CD, než umožňuje nabídka v registračním formuláři, kontaktujte nás kontaktujete na info@kaleshwar.cz.

Kontaktní e-mail

V případě jakýchkoli dalších otázek nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Pošlete to dál

Pokud se Vám tato nabídka líbí, potěší nás, když budete informaci o programu sdílet s přáteli, rodinou a dalšími zájemci. Děkujeme!

Informace o lístku

Kontaktní informace

Zrušit