IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Proces pěti elementů™ - individuální provázení procesem s Hanou

Po, Led 14, 2019 — Út, Pro 31, 2024

PROCES PĚTI ELEMENTŮ™

– podle Šrí Káléšvary

Individuální program s Hanou

STRUKTURA: Individuální setkání nad znalostmi a inicace do jednotlivých elementů, cca 12 setkání po 3 hodinách
KDY: Termíny dle individuální domluvy
KDE: Šrí Káléšvarovo centrum Brno
DAKŠÍNA: 15 840 Kč včetně učebních materiálů a materiály pro púdži

Rámcové podmínky

Prohlášení o zodpovědnosti a důležité upozornění

Prohlášení o zodpovědnosti

Duchovní cvičení, která jsou v rámci programů Kaleshwar e.V. představována, nenahrazují lékařskou diagnózu nebo návštěvu u lékaře, psychologa či psychoterapeuta. Lektoři a spolupracující osoby nepřejímají zodpovědnost za jakékoli následky, které by se mohly objevit v souvislosti s používáním meditačních cvičení a technik uvedených v kurzu.

Důležité upozornění!

Při těžkých fyzických nebo psychických onemocněních je účast možná jen po domluvě s Vaším ošetřujícím lékařem. Konzultace s lékařem je zásadní zejména tehdy, pokud užíváte psychoaktivní substance nebo se u Vás objevuje nebo objevovalo sebeohrožující chování nebo chování ohrožující jiné. Svým přihlášením potvrzujete, že jste toto doporučení vzali na vědomí.

Možné způsoby platby a podmínky stornování

Možné způsoby platby

  • Po úspěšné registraci do programu (viz Přihlášení) obdržíte e-mail s informacemi o možných způsobech platby.

  • Energetické vyrovnání může být uhrazeno i prostřednictvím splátek. V případě zájmu o tuto možnost nám prosím zašlete svůj návrh splátkového kalendáře emailem na info@kaleshwar.cz. Do předmětu uveďte „5elementů-splátky”.

  • V případě, že vám vaše momentální životní situace (jste například samoživitel/ka nebo nezaměstnaní) nedovoluje dát výše uvedené energetické vyrovnání, ale přesto byste se opravdu rádi zúčastnili, kontaktujte nás na info@kaleshwar.cz. Pokusíme se společně najít řešení.

Podmínky stornování účasti

  • Storno je třeba provést výhradně písemně e-mailem na info@kaleshwar.cz. V zájmu jeho včasného provedení probíhá stornovací proces přes Kaleshwar e.V.
  • Při stornování účasti od týdne před začátkem kurzu, je účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny kurzu.
  • Při stornování účasti od 3 dnů před začátkem kurzu, činí storno poplatek 75 % ceny kurzu.

Podaří-li se vám místo sebe najít někoho jiného, není stornovací poplatek účtován.

Pokud jste po registraci neobdrželi e-mail potvrzující úspěšnost vašeho přihlášení nebo máte k přihlášení jakékoli otázky, ozvěte se prosím na info@kaleshwar.cz.

Bližší informace o dakšíně

O dakšíně a jejím využití

Slovo dakšína pochází ze sanskrtu a označuje vyrovnání za duchovní požehnání nebo duchovní učení.

Dakšína bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE

Přihlášení

  • Přihlaste se na svůj uživatelský účet. Pokud uživatelský účet nemáte, založte si ho, prosím. Návod jak to udělat naleznete ZDE. Poté se na svůj nový účet přihlaste, vraťte se na tuto stránku a pokračujte dle návodu.
  • Jděte na konec této stránky, vyplňte data pro energetické transmise (datum narození atd…), zvolte některou z cen a poté klikněte na ikonu „Registrovat”.
  • Poté se objeví stránka s oznámením, že registrace proběhla úspěšně.
  • DŮLEŽITÉ: Zkontrolujte, zda jste obdrželi e-mail potvrzující Vaši registraci na kurz. POKUD JSTE JEJ NEOBDRŽELI, VAŠE REGISTRACE NEPROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ. V takovém případě se zkuste registrovat znovu nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Poznámka: Pod jedním uživatelským účtem je možné registrovat pouze jednu osobu, a proto je třeba, aby měl každý účastník svůj vlastní účet. V případě jakýchkoliv problémů při zřizování účtu nás kontaktujete na info@kaleshwar.cz. Rádi Vám s registrací pomůžeme.

Přihlášení na účet Vytvořit účet