IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Šakti ohňové púdži pro mír a léčení planety

Tyto jagji jsou prováděny již od pradávných časů a fungují i dnes. Když máte během ohňové púdži otevřené srdce, když k vám začne proudit energie, je to jako by vám dávalo energii tisíc mimořádně silných léčitelů zároveň. Když v ni máte důvěru, je možné cokoli. Když dáte ohni ty správné věci a máte správný záměr, správnou energii a myšlenky, z ohně se uvolní dokonalé vibrace. Pokud v sobě nesete mnoho nemocí, pokud máte spoustu rodinných problémů nebo prožíváte velké neštěstí, všechno to vyslovte. Řekněte, co chcete, co se ve vás odehrává a jakou bolest máte v srdci - sdělte to ohni. Oheň má schopnost spálit jakoukoli negativitu a vytvořit nejvyšší pozitivní energii.”

Šrí Káléšvara

ZASEDNĚTE S NÁMI K OHNI

Informace o ohňových púdžách v tradici Šrí Káléšvary KE STAŽENÍ
Informace o ohňových púdžách v tradici Šrí Káléšvary KE STAŽENÍ

Srdečně Vás zveme k ohni, u kterého můžeme svá srdce společně naplnit láskou, vnitřním klidem a mírem a poslat do Stvoření silné sankalpam pro mír a léčení.

Ohňová púdža neboli hóma je tradiční védský obřad využívající transformující a pročišťující sílu elementu ohně. Pozvedá a pročišťuje naše duše, otevírá srdce, naplňuje naše přání a pálí negativitu. Posiluje ochranné kruhy, pomáhá nám v duchovním růstu, přináší prosperitu, štěstí a jasnost mysli.

Ve své podstatě jsou ohňové púdži určitou formou skupinové meditace a dálkovou energetickou transmisí pro lidstvo i celou planetu - vytváří se při nich čistá kosmická energie a pročišťuje atmosféra.

V přiloženém dokumentu s názvem Transformující síla ohně naleznete přehledné informace o ohňových púdžách v tradici Šrí Káléšvary. Tento text je určen všem, kteří se púdži účastní poprvé nebo by si informace o púdžách rádi osvěžili.

Více o ohňových púdžách ZDE.

OHŇOVÉ PÚDŽI: PODZIM/ZIMA 2021

BRNO

OCHRANA PRO DUŠI: SUDARŠANA OHŇOVÁ PÚDŽA
S PÚDŽÁRI TÝMEM KÁLÉŠVAROVA CENTRA BRNO
ÚČAST NA MÍSTĚ I DÁLKOVÁ TRANSMISE

„Sudaršana jagjam znamená, že se můžete nabít neuvěřitelně silnou, vysoce pozitivní energií. Nikdo ve vesmíru pak na vás nemůže hodit negativní energii. Není možné, aby se k vám přiblížila negativní energie. Dělávám ji i sám pro sebe.” - Šrí Káléšvara

Srdečně Vás zveme k šakti ohni, u kterého na začátku nového školního roku společně vytvoříme silné ochranné kruhy pro všechno, k čemu se během podzimní sezóny chystáme – ať už v našem duchovním, profesním nebo soukromém životě.

Termín: Pondělí 6. září od 19:00

Místo konání: Zahrada U Řeky, Kamenná 42, 639 00 Brno

Bližší informace a nahlášení účasti: ZDE.

ÚPLŇKOVÁ OHŇOVÁ PÚDŽA
S PÚDŽÁRI TÝMEM KÁLÉŠVAROVA CENTRA BRNO
ÚČAST NA MÍSTĚ I DÁLKOVÁ TRANSMISE

„Když máte během ohňové púdži otevřené srdce, když k vám začne proudit energie, je to jako by vám dávalo energii tisíc mimořádně silných léčitelů zároveň. Když v ni máte důvěru, je možné všechno.” - Šrí Káléšvara

Element ohně - nejtvořivější ze všech elementů - nám dokáže poskytnout hluboké vnitřní pročištění, energeticky podpořit a zregenerovat naše tělo i duši a vyplnit hluboká přání našich srdcí. Ohňová púdža je nejlepší způsob, jak tuto jeho kvalitu používat. Koná-li se o úplňku je mimořádně silná - je to jako přijmout najednou sto let meditační síly.

Termín: Úterý 21. září od 19:00

Místo konání: Zahrada U Řeky, Kamenná 42, 639 00 Brno

Bližší informace a nahlášení účasti: ZDE.

NAVARÁTRIOVÉ HÓMY
S PÚDŽÁRI TÝMEM KÁLÉŠVAROVA CENTRA BRNO
ÚČAST NA MÍSTĚ I DÁLKOVÁ TRANSMISE

Ve čtvrtek 7. října začíná navarátri, svátek Božské Matky – 9 nocí, během kterých jsou oslavovány různé aspekty božského ženství. A které nakonec vyvrcholí 15. října na vidžájadašami.

V našem dhúní v Zahradě U Řeky v Brně proběhne každý den silná ohňová púdža pro přitažení lásky a síly Božské Matky - pro naplnění přání našich srdcí a pro mír a léčení planety. Když se s vděčností obrátíme na Božskou Matku, můžeme zažít její nejvyšší požehnání pro nejrůznější oblasti a potřeby našeho života. V tomto náročném čase zároveň požádáme o mír a o to, aby se mezi lidmi mohla rozvinout pravda a nejvyšší vědomí jednoty.

Termín: Čtvrtek 7. října až pátek 15. října 2021

Místo konání: Zahrada U Řeky, Kamenná 42, 639 00 Brno

Bližší informace a nahlášení účasti: ZDE.

DALŠÍ TERMÍNY

  • Středa 20. 10: Úplňková ohňová púdža
  • Čtvrtek 4. 11: Diváli – Svátek světla
  • Pátek 19. 11.: Kartika Purnima – Šivův úplněk
  • Sobota 4. 12.: Sudaršana púdža – Ochrana pro duši
  • Úterý 21. 12.: Ohňová púdža na zimní slunovrat

OHŇOVÉ PÚDŽI V EVROPĚ

GANÉŠ ČATURTI
SPECIÁLNÍ PÚDŽA PRO ODSTRAŇENÍ PŘEKÁŽEK
DÁLKOVÁ TRANSMISE

Přihlášení do 7. 9. 2021

„Pán Ganéša – Gadžanana, muž s chobotem. Pro Božskou Matku je to nejdůležitější osoba v celém vesmíru. Je Božské Matce opravdu, opravdu, opravdu nejbližší. Jdeme skrze něj, abychom prolomili negativitu, odstranili překážky a dosáhli kontroly nad mahá srusthi (nad Stvořením).” - Šrí Káléšvara

Podle indického lunárního kalendáře budeme (tento rok) 10. 9. slavit narozeniny Ganéši – Ganéš čaturti. Pomocí speciální púdži požádáme o Ganéšovo požehnání. On je tím, kdo odstraňuje překážky a uvolňuje cestu pozitivním věcem, které chtějí vstoupit do světa. Púdža proběhne na Schweibenalpu ve Švýcarsku – na silovém místě, které Šrí Káléšvara několikrát navštívil.

Termín: Pátek 10. září od 10:00

Bližší informace a nahlášení účasti: ZDE.

Pravidelné ohňové púdži probíhají momentálně na více než 20 místech po celé Evropě. Jejich přehled naleznete ZDE.

Komentáře

Přidat komentář

Prosím, přihlaste se ke svému účtu, abyste mohl psát komentář. Pokud nemáte uživatelský účet, můžete si jej vytvořit.

Přihlášení Vytvořit účet