IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Šakti ohňové púdži pro mír a léčení planety

Tyto jagji jsou prováděny již od pradávných časů a fungují i dnes. Když máte během ohňové púdži otevřené srdce, když k vám začne proudit energie, je to jako by vám dávalo energii tisíc mimořádně silných léčitelů zároveň. Když v ni máte důvěru, je možné cokoli. Když dáte ohni ty správné věci a máte správný záměr, správnou energii a myšlenky, z ohně se uvolní dokonalé vibrace. Pokud v sobě nesete mnoho nemocí, pokud máte spoustu rodinných problémů nebo prožíváte velké neštěstí, všechno to vyslovte. Řekněte, co chcete, co se ve vás odehrává a jakou bolest máte v srdci - sdělte to ohni. Oheň má schopnost spálit jakoukoli negativitu a vytvořit nejvyšší pozitivní energii.”

Šrí Káléšvara

ZASEDNĚTE S NÁMI K OHNI

Informace o ohňových púdžách v tradici Šrí Káléšvary KE STAŽENÍ
Informace o ohňových púdžách v tradici Šrí Káléšvary KE STAŽENÍ

Srdečně Vás zveme k ohni, u kterého můžeme svá srdce společně naplnit láskou, vnitřním klidem a mírem a poslat do Stvoření silné sankalpam pro mír a léčení.

Ohňová púdža neboli hóma je tradiční védský obřad využívající transformující a pročišťující sílu elementu ohně. Pozvedá a pročišťuje naše duše, otevírá srdce, naplňuje naše přání a pálí negativitu. Posiluje ochranné kruhy, pomáhá nám v duchovním růstu, přináší prosperitu, štěstí a jasnost mysli.

Ve své podstatě jsou ohňové púdži určitou formou skupinové meditace a dálkovou energetickou transmisí pro lidstvo i celou planetu - vytváří se při nich čistá kosmická energie a pročišťuje atmosféra.

V přiloženém dokumentu s názvem Transformující síla ohně naleznete přehledné informace o ohňových púdžách v tradici Šrí Káléšvary. Tento text je určen všem, kteří se púdži účastní poprvé nebo by si informace o púdžách rádi osvěžili.

Více o ohňových púdžách ZDE.

OHŇOVÉ PÚDŽI: LÉTO/PODZIM 2022

BRNO

GANÉŠ ČATURTI
SPECIÁLNÍ PÚDŽA PRO ODSTRANĚNÍ PŘEKÁŽEK
DÁLKOVÁ TRANSMISE Z BUKOVCE

„Pán Ganéša – Gadžanana, muž s chobotem. Pro Božskou Matku je to nejdůležitější osoba v celém vesmíru. Je Božské Matce opravdu, opravdu, opravdu nejbližší. Jdeme skrze něj, abychom prolomili negativitu, odstranili překážky a dosáhli kontroly nad mahá srusthi (nad Stvořením).” - Šrí Káléšvara

Podle indického lunárního kalendáře budeme (tento rok) 31. 8. slavit narozeniny Ganéši – Ganéš čaturti. Pomocí speciální púdži požádáme o Ganéšovo požehnání. On je tím, kdo odstraňuje překážky a uvolňuje cestu pozitivním věcem, které chtějí vstoupit do světa. Tým Káléšvarova centra Brno provede púdžu na Bukovci - v prostředí krásné čisté přírody a pozitivního vástu, které společně podpoří rozvinutí její síly a účinnosti.

Ganéšovo požehnání pro vás: Předáme za vás ohni posvátné mantry, modlitby a speciální obětiny. Bude za vás rozbit kokosový ořech se záměrem odstranit překážky, které vám brání v rozvinutí vašeho plného potenciálu a v naplnění vašich záměrů. Následně poštou obdržíte rakša bandhanu (ochranný provázek) a hóma rakšu (ochranná pasta z ghí a popela).

Termín: Středa 31. srpna od 10:00

Místo konání: Bukovec

Bližší informace a nahlášení účasti: ZDE.

ÚPLŇKOVÁ HÓMA
S PÚDŽÁRI TÝMEM KÁLÉŠVAROVA CENTRA BRNO
ÚČAST NA MÍSTĚ I DÁLKOVÁ TRANSMISE

„Uzdravte atmosféru, atmosféra uzdraví vás.” - Šrí Káléšvara

Termín: Pátek 9. září od 19:30

Místo konání: Zahrada U Řeky, Kamenná 42, 639 00 Brno

Bližší informace a nahlášení účasti: ZDE.

NAVARÁTRI 2022: 10 ŠAKTI OHŇOVÝCH PÚDŽÍ
S PÚDŽÁRI TÝMEM KÁLÉŠVAROVA CENTRA BRNO
ÚČAST NA MÍSTĚ I DÁLKOVÉ TRANSMISE

„Matka je čistý nektar. Mým nejhlubším přáním je přivést všechny k Matce. V ohni je ukryta spalující povaha šakti. Šakti je Božská Matka.” - Šrí Káléšvara

Termíny: Každý den od 26. září do 5. 10. 2022

  • Všední dny od 19:30
  • Středa 28. 9. od 17:00
  • Sobota 1. 10. od 14:00
  • Neděle 2. 10. od 18:00

Místo konání: Zahrada U Řeky, Kamenná 42, 639 00 Brno

Bližší informace a nahlášení účasti: ZDE.

DIVÁLÍ 2022
MAHÁ LAKŠMÍ HÓMA
ÚČAST NA MÍSTĚ I DÁLKOVÁ TRANSMISE

Hlavním poselstvím Diválí je vítězství světla nad temnotou, pravdy nad lží a života nad smrtí. Proto 25. 10. opět zapálíme svá světla jako symbol našeho odhodlání vidět světlo i tehdy, když se stmívá. A necháme mnoho malých světel spojit se v jedno velké světlo, které bude plnou silou zářit ve světě.

Na Diválí se v indických domácnostech tradičně provádí velký úklid a lidé zapalují světla, aby Lakšmi - bohyni prosperity - ukázali cestu do svého domu. Proto se po celé Indii zapaluje tolik malých světel a Indie se tak na několik dní mění v jeden velký oceán světla. Diválí je jedním z nejradostnějších a nejmagičtějších svátků, který otvírá a spojuje lidská srdce. Srdečně vás zveme oslavit ho společně s námi u ohňové púdži v Brně - na místě nebo na dálku.

Termín: Úterý 25. 10. od 19:30

Místo konání: Zahrada U Řeky, Kamenná 42, 639 00 Brno

Bližší informace a nahlášení účasti: ZDE.

KARTIKA PURNIMA 2022
ŠIVOVO POŽEHNÁNÍ
ÚČAST NA MÍSTĚ I DÁLKOVÁ TRANSMISE

Listopadový úplněk a Šivarátri jsou dvě nejdůležitější Šivovy fáze měsíce v celém roce. Je nazýván i Tripuri purnima - Tripuri je jedním z Šivových jmen. V Indii jsou tento den v chrámech tradičně zapalovány stovky olejových lamp. Je to mimořádně příznivý den pro spojení se s Šivovou energií, která reprezentuje nejvyšší vědomí za dualitou.

Termín: Úterý 8. 11. od 19:30

Místo konání: Zahrada U Řeky, Kamenná 42, 639 00 Brno

Bližší informace a nahlášení účasti: ZDE.

DALŠÍ TERMÍNY

  • Středa 23. 11.: Novolunní sudaršana púdža (od 19:30)
  • Středa 7. 12.: Úplňková púdža (od 19:30)
  • Středa 21.12.: Zimní slunovrat (od 19:30)
  • Neděle 1.1.: Novoroční Šrí čakra púdža

OHŇOVÉ PÚDŽI V EVROPĚ

Pravidelné ohňové púdži probíhají momentálně na více než 20 místech po celé Evropě. Jejich přehled naleznete ZDE.

Komentáře

Přidat komentář

Prosím, přihlaste se ke svému účtu, abyste mohl psát komentář. Pokud nemáte uživatelský účet, můžete si jej vytvořit.

Přihlášení Vytvořit účet