IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Šakti ohňové púdži pro mír a léčení planety

Tyto jagji jsou prováděny již od pradávných časů a fungují i dnes. Když máte během ohňové púdži otevřené srdce, když k vám začne proudit energie, je to jako by vám dávalo energii tisíc mimořádně silných léčitelů zároveň. Když v ni máte důvěru, je možné cokoli. Když dáte ohni ty správné věci a máte správný záměr, správnou energii a myšlenky, z ohně se uvolní dokonalé vibrace. Pokud v sobě nesete mnoho nemocí, pokud máte spoustu rodinných problémů nebo prožíváte velké neštěstí, všechno to vyslovte. Řekněte, co chcete, co se ve vás odehrává a jakou bolest máte v srdci - sdělte to ohni. Oheň má schopnost spálit jakoukoli negativitu a vytvořit nejvyšší pozitivní energii.”

Šrí Káléšvara

ZASEDNĚTE S NÁMI K OHNI

Informace o ohňových púdžách v tradici Šrí Káléšvary KE STAŽENÍ
Informace o ohňových púdžách v tradici Šrí Káléšvary KE STAŽENÍ

Srdečně Vás zveme k ohni, u kterého můžeme svá srdce společně naplnit láskou, vnitřním klidem a mírem a poslat do Stvoření silné sankalpam pro mír a léčení.

Ohňová púdža neboli hóma je tradiční védský obřad využívající transformující a pročišťující sílu elementu ohně. Pozvedá a pročišťuje naše duše, otevírá srdce, naplňuje naše přání a pálí negativitu. Posiluje ochranné kruhy, pomáhá nám v duchovním růstu, přináší prosperitu, štěstí a jasnost mysli.

Ve své podstatě jsou ohňové púdži určitou formou skupinové meditace a dálkovou energetickou transmisí pro lidstvo i celou planetu - vytváří se při nich čistá kosmická energie a pročišťuje atmosféra.

V přiloženém dokumentu s názvem Transformující síla ohně naleznete přehledné informace o ohňových púdžách v tradici Šrí Káléšvary. Tento text je určen všem, kteří se púdži účastní poprvé nebo by si informace o púdžách rádi osvěžili.

Více o ohňových púdžách ZDE.

OHŇOVÉ PÚDŽI: LÉTO 2021

BRNO

ÚPLŇKOVÁ OHŇOVÁ PÚDŽA
S PÚDŽÁRI TÝMEM KÁLÉŠVAROVA CENTRA BRNO
ÚČAST NA MÍSTĚ I DÁLKOVÁ TRANSMISE

„Provést ohňovou púdžu je stejné jako přijmout 100 let meditační energie - jen jednu ohňovou púdžu. Potřebujete oddanost. Plnou koncentraci.” - Šrí Káléšvara

Termín: Středa 23. června od 19:00

Místo konání: Otevřená zahrada, Údolní 33, 602 00 Brno

S sebou: Podložku na sezení na zemi a vodu na pití během hómy, přiměřeně teplé oblečení, deku. Pokud jste se přihlásili až v den konání púdži, přineste si s prosím sebou kokosový ořech a růži pro závěrečný rituál.

Bližší informace a nahlášení účasti: ZDE.

OCHRANA PRO DUŠI: SUDARŠANA OHŇOVÁ PÚDŽA
S PÚDŽÁRI TÝMEM KÁLÉŠVAROVA CENTRA BRNO
ÚČAST NA MÍSTĚ I DÁLKOVÁ TRANSMISE

„Sudaršana jagjam znamená, že se můžete nabít neuvěřitelně silnou, vysoce pozitivní energií. Nikdo ve vesmíru pak na vás nemůže hodit negativní energii. Není možné, aby se k vám přiblížila negativní energie. Dělávám ji i sám pro sebe.” - Šrí Káléšvara

Termín: Pátek 9. července od 19:00

Místo konání: Zahrada U Řeky, Kamenná 42, 602 00 Brno

Bližší informace a nahlášení účasti: ZDE.

GURUPURNIMOVÁ OHŇOVÁ PÚDŽA
S PÚDŽÁRI TÝMEM KÁLÉŠVAROVA CENTRA BRNO
ÚČAST NA MÍSTĚ

„Ze všech 365 dní v roce je gurupurnima - červencový úplněk - velmi, velmi mimořádný den. Snažte se energii gurupurnimy co nejlépe využít - dobrým a vhodným způsobem. Naprosto otevřete pocity svého srdce, odevzdejte se a přitáhněte hluboký mír, tak dobře, jak to dovedete. Prostě přitáhněte to, co potřebujete.” - Šrí Káléšvara

Termín: Sobota 24. července od 10:00

Místo konání: Zahrada U Řeky, Kamenná 42A, 602 00 Brno

Bližší informace a nahlášení účasti: ZDE.

OHŇOVÉ PÚDŽI V EVROPĚ

Pravidelné ohňové púdži probíhají momentálně na více než 20 místech po celé Evropě. Jejich přehled naleznete ZDE.

Komentáře

Přidat komentář

Prosím, přihlaste se ke svému účtu, abyste mohl psát komentář. Pokud nemáte uživatelský účet, můžete si jej vytvořit.

Přihlášení Vytvořit účet