IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Šakti ohňové púdži pro mír a léčení planety

„Tyto jagji jsou prováděny již od pradávných časů a fungují i dnes. Když máte během ohňové púdži otevřené srdce, když k vám začne proudit energie, je to jako by vám dávalo energii tisíc mimořádně silných léčitelů zároveň. Když v ni máte důvěru, je možné cokoli. Když dáte ohni ty správné věci a máte správný záměr, správnou energii a myšlenky, z ohně se uvolní dokonalé vibrace. Pokud v sobě nesete mnoho nemocí, pokud máte spoustu rodinných problémů nebo prožíváte velké neštěstí, všechno to vyslovte. Řekněte, co chcete, co se ve vás odehrává a jakou bolest máte v srdci - sdělte to ohni. Oheň má schopnost spálit jakoukoli negativitu a vytvořit nejvyšší pozitivní energii…”

Šrí Káléšvara

ZASEDNĚTE S NÁMI K OHNI

Informace o ohňových púdžách v tradici Šrí Káléšvary KE STAŽENÍ
Informace o ohňových púdžách v tradici Šrí Káléšvary KE STAŽENÍ

Srdečně Vás zveme k ohni, u kterého můžeme svá srdce společně naplnit láskou, vnitřním klidem a mírem a poslat do Stvoření silné sankalpam pro mír a léčení.

Ohňová púdža neboli hóma je tradiční védský obřad využívající transformující a pročišťující sílu elementu ohně. Pozvedá a pročišťuje naše duše, otevírá srdce, naplňuje naše přání a pálí negativitu. Posiluje ochranné kruhy, pomáhá nám v duchovním růstu, přináší prosperitu, štěstí a jasnost mysli.

Ve své podstatě jsou ohňové púdži určitou formou skupinové meditace a dálkovou energetickou transmisí pro lidstvo i celou planetu - vytváří se při nich čistá kosmická energie a pročišťuje atmosféra.

V přiloženém dokumentu s názvem Transformující síla ohně naleznete přehledné informace o ohňových púdžách v tradici Šrí Káléšvary. Tento text je určen všem, kteří se púdži účastní poprvé nebo by si informace o púdžách rádi osvěžili.

Více o ohňových púdžách ZDE.

OHŇOVÉ PÚDŽI: PODZIM 2020

BRNO

ÚPLŇKOVÁ OHŇOVÁ PÚDŽA
S PÚDŽÁRI TÝMEM KÁLÉŠVAROVA CENTRA BRNO
ÚČAST NA MÍSTĚ I DÁLKOVÁ TRANSMISE

„Provést ohňovou púdžu je stejné jako přijmout 100 let meditační energie - jen jednu ohňovou púdžu. Potřebujete oddanost. Plnou koncentraci…” - Šrí Káléšvara

Termín: Čtvrtek 1. října od 19:00

Místo konání: Otevřená zahrada, Údolní 33, 602 00 Brno

S sebou: Podložku na sezení na zemi a vodu na pití během hómy, přiměřeně teplé oblečení, deku. Pokud jste se nestihli přihlásit do 30. 9. do 20:00, přineste si s prosím sebou kokosový ořech a růži pro závěrečný rituál.

Bližší informace a nahlášení účasti: ZDE.

SPECIÁLNÍ OHŇOVÁ PÚDŽA: NAVARÁTRI 2020
S PÚDŽÁRI TÝMEM KÁLÉŠVAROVA CENTRA BRNO
DÁLKOVÁ TRANSMISE

„Když máte během ohňové púdži otevřené srdce, když k vám začne proudit energie, je to jako by vám dávalo energii tisíc mimořádně silných léčitelů zároveň. Když v ni máte důvěru, je možné všechno.” - Šrí Káléšvara

Termín: Neděle 25. října od 17:00

Místo konání: Otevřená zahrada, Údolní 33, 602 00 Brno

Bližší informace a nahlášení účasti: ZDE.

SPECIÁLNÍ OHŇOVÁ PÚDŽA: KARTIKA PURNIMA 2020
DÁLKOVÁ TRANSMISE Z EINHAUSENU, NĚMECKO

Listopadový úplněk a Šivarátri jsou dvě nejdůležitější Šivovy fáze měsíce v celém roce. Je nazýván i Tripuri purnima - Tripuri je jedním z Šivových jmen. V Indii jsou tento den v chrámech tradičně zapalovány stovky olejových lamp. Je to mimořádně příznivý den pro spojení se s Šivovou energií, která reprezentuje nejvyšší vědomí za dualitou.

Termín: Pondělí 30. listopadu od 10:00

Bližší informace a nahlášení účasti: ZDE.

Registrace je možná do 29. 11. do 14:00.

OHŇOVÉ PÚDŽI V EVROPĚ

Pravidelné ohňové púdži probíhají momentálně na více než 20 místech po celé Evropě. Jejich přehled naleznete ZDE.

Komentáře

Přidat komentář

Prosím, přihlaste se ke svému účtu, abyste mohl psát komentář. Pokud nemáte uživatelský účet, můžete si jej vytvořit.

Přihlášení Vytvořit účet