IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Silový předmět: Širdi Sáí Bábova murti

St, pro 09, 2020 — Ne, led 01, 2023

Širdi Sáí Bábova murti

Nabíjená na silových místech v Indii

Než Širdi Bábá v roce 1918 opustil své tělo, dal světu slib, že odpoví každému, kdo se na něj s důvěrou obrátí: „Toho, kdo ve mně věří, nikdy nenechám na holičkách.“ Oddanost k Širdi Bábovi dnes sílí po celém světě a šíří se mezi lidmi všech vyznání. Jeho život byl důkazem základního souladu v podstatě všech náboženství a jednoty celého lidstva. I když žil v mešitě, prováděl hinduistické modlitby a rituály. Lidé se ho ptávali, zda je hinduista nebo muslim. Bábá lidem odpovídal: „Všichni lidé jsou jedním. Naším náboženstvím je lidskost.”

„Kdo má doma můj obraz a odříkává mou namasmarámu, získá velké požehnání a energii.” - Širdi Sáí Bábá

Namasmarámou je míněna mantra „Óm Sáí šrí sáí džej džej sáí”, kterou Širdi Sáí Bábá dal krátce před tím než opustil své tělo.

Více o Širdi Bábovi: https://kaleshwar.cz/cs/shirdi-sai-baba

V našem dharma shopu najdete Bábovu murti ve svou variantách:

  • Velká (cca 24 cm), která byla v roce 2019 v Penukondě požehnána během abhišéku na Kartika purnimu

Červené a žlutá zabarvení vzniklo díky požehnání kum kumovým a santalovým přáškem.

Materiál: mramorový prach

Dakšína a další informace k objednávce a distribuci:

Dakšína:

  • Bábova murti velká – 1800 Kč

Včetně poštovného a balného. Distribuce během cca 5 pracovních dní

Způsoby platby a podmínky stornování

Způsoby platby

  • Po úspěšné registraci objednávky obdržíte e-mail s informacemi o možných způsobech platby. Po přijetí dakšíny se Vaše registrace stává závaznou a silový předmět Vám bude odeslán.

  • Energetické vyrovnání může být uhrazeno i prostřednictvím splátek. V tomto případě nám pošlete svůj návrh splátkového kalendáře na e-mailem na info@kaleshwar.cz

Podmínky stornování

  • Pokud dodané zboží neodpovídá vašim představám, máte možnost ho během 14 dní vrátit.
  • Náklady na vrácení zboží hradí klient.
  • Vrácené zboží zašlete prosím na tuto adresu: Kaleshwar e.V., Ludmily Konečné 8, 639 00 Brno.

Pokud jste po registraci neobdrželi e-mail potvrzující její úspěšnost nebo máte k objednávce jakékoli otázky, ozvěte se prosím na info@kaleshwar.cz.

Splátky a slevy

Splátky

Svou dakšínu můžete uhradit i prostřednictvím splátek. V tomto případě nám po provedení objednávky zašlete na info@kaleshwar.cz svůj návrh. Jako předmět uveďte „Bábá - splátky”.

Dakšína - energetické vyrovnání

Dakšína - energetické vyrovnání

Slovo dakšína pochází ze sanskrtu a označuje vyrovnání za duchovní požehnání nebo duchovní učení.

Dakšína bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE.

Prohlášení o zodpovědnosti

Prohlášení o zodpovědnosti

Neručíme za správnost, úplnost a aktualitu. Neexistuje nárok na neomezenost nabídky. Vylučujeme jakoukoli zodpovědnost - zejména za případné škody nebo důsledky, které by mohly vzniknout skrze používání informací představovaných na těchto stránkách.

REGISTRACE OBJEDNÁVKY

  • Pro registraci objednávky, vyplňte níže uvedený formulář a klikněte na tlačítko Registrovat. (Máte-li na těchto stránkách uživatelský účet a jste na něm právě přihlášení, tato tabulka se vám nezobrazí. Můžete tedy rovnou kliknout na „Registrovat“.)
  • Zkontrolujte, zda jste obdrželi e-mail potvrzující registraci Vaší objednávky. POKUD JSTE JEJ NEOBDRŽELI, VAŠE REGISTRACE NEPROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ. V takovém případě se zkuste registrovat znovu nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Poznámka: Registrační systém umožňuje registrovat pouze jednu objednávku. Máte-li zájem o více mál, proveďte prosím další registraci nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Kontaktní e-mail

V případě jakýchkoli dalších otázek nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Pošlete to dál

Pokud se Vám tato nabídka líbí, potěší nás, když budete informaci o programu sdílet s přáteli, rodinou a dalšími zájemci. Děkujeme!

Přihlášení na účet Vytvořit účet