IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top
Heading online sr2017

Kapacita duše - překročte strach a nasajte vnitřní mír

So, úno 11 — Ne, bře 12, 2017

Kapacita duše - překročte strach a nasajte vnitřní mír

Intenzivní čas kolem Šivarátri - sádhana, energetická transmise a satsangy
On-line kurz od 11.02. do 12.03.2017

„Toto je otázka pro vás - co je zrození, jaký je jeho význam?

Jakmile vyjdeme z lůna (jakmile se narodíme), všichni nasáváme tyto iluze: kámu, strach, nedostatek míru a nedostatek lásky. Je to naprosto přirozené. Naše duše je neustále automaticky nasává.

Jakmile strachy uvolníte a vybijete, jakmile je strach pryč, jste pořádně silný charakter.”

– Šrí Káléšvara

 • Šakti-sádhana (duchovní praxe) s mimořádně účinnou mantrou pro omytí strachů a další vedená duchovní cvičení
 • Ohňové púdži na úplněk a Šivarátri s dálkovou energetickou transmisí pro každého účastníka
 • Živé satsangy se zkušenými učiteli ve Šrí Káléšvarově tradici prostřednictvím telekonferencí
 • Příspěvky, které vás budou provázet celým kurzem jako například audio příspěvky, Šrí Káléšvarovo učení a další překvapení…
 • Napojení na silné energetické pole celé meditační skupiny

S klidem a důvěrou překročte strach a vstupte do vědomí za ním

My všichni známe strach - strach s něčím začít, strach z neúspěchu, strach z nedostatku, strach z nemoci, strach ze ztráty, strach ze smrti… Strach nás dokáže ochromit. Strach nás dokáže pohánět k vysokým výkonům. Ukazuje nám, čím se necháváme ovládat, kde se cítíme zranitelní, opuštění nebo omezení ve své svobodě. Kdy jednáme ze strachu? Kde jsou jeho kořeny? To, že jsme stále znovu a znovu nuceni zjišťovat jejich hloubku, leží v samotné povaze Stvoření, do kterého jsme se narodili, v povaze světa plného protikladů - plného světla, plného stínů. V okamžiku zrození jsme zapomněli, kdo jsme a odkud jsme přišli. A z této iluze oddělenosti se odvíjí bloky a strachy. Jaké vědomí čeká na toho, kdo je překročí? Co to znamená osvobodit se od strachu? Jak žít život se silnou důvěrou?

Každý z nás má tu moc rozvinout pro sebe skutečnou, silnou kapacitu duše a nedovolit strachu - této velké iluzi - aby nám dále jakkoli vládl. Láska a pevné spojení s vědomím rozpustí v srdci protiklady, a tím i strachy, a díky hlubokému ukotvení v tichu je možné cokoli.

O kurzu

Cílem tohoto kurzu je vybití strachů a rozvinutí hlubokého duševního míru - tím, že v sobě skrze meditaci s mantrou a spánek aktivujeme určitý stav vědomí. Náš skupinový proces bude podpořen i vysoce silnou energetickou trasmisí v čase Mahá Šivarátri - velké Šivovy noci.

 • Šakti sádhana (meditační praxe) s mimořádně účinnou mantrou pro omytí strachů a další vedená duchovní cvičení
 • Speciální energetické procesy a duchovní cvičení na úplněk a Šivarátri
 • Ohňové púdži na úplněk a Šivarátri společně s dálkovými energetickými transmisemi pro každého účastníka
 • Živé satsangy se zkušenými učiteli ve Šrí Káléšvarově tradici prostřednictvím telekonferencí
 • Audio nahrávky Šrí Káléšvarových slov
 • Vzájemná výměna zážitků a zkušeností skrze fórum a blog kurzu
 • Hóma rakša a rakša bandhana (ochranný provázek) z šivarátriové ohňové púži pro každého účastníka
 • Pravidelná sádhana je směřována do času před spaním a obnáší cca 30 minut denně.
 • Instrukce pro meditaci a veškeré příspěvky v rámci kurzu si budete moci kdykoli znovu vyhledat na blogu kurzu.

Síla meditační praxe

 • Tato meditační praxe omývá vaše strachy a posiluje sílu vaší vůle.
 • Vytváří ve vás silnou důvěru a napojuje vás na vnitřní štěstí vaší duše.
 • Naučíte se rozlišit, které strachy vám brání zažívat lásku, sounáležitost a jednotu, a které vás chtějí chránit před reálným nebezpečím.
 • Rozvinete v sobě vnitřní sílu, která vám dovolí zůstat uvolnění i v náročných situacích.

Budování energie ve skupině: Skrze naši sádhanu vytvoříme mimořádně silnou skupinovou energii, která podpoří a bohatě obdaruje každého jednotlivého účastníka.

Bližší vysvětlení některých pojmů…

Více o meditaci s mantrou

Meditace s mantrou je jednou z nejefektivnějších duchovních metod, jak svou duši spojit s kosmickou energií a nabít ji jejími vibracemi. Jedná se o meditaci s posvátnými formulemi, které byly tisíce let předávány skrze autentické rukopisy z palmových listů. Mantry jsou modlitby složené z posvátných slabik a slov, které osvobozují našeho ducha a pozvedají naše vědomí k vyšším úrovním. Jsou to přesné nástroje, které při správném používání spouští proces hluboké transformace.

„Džapa (odříkávání mantry) léčí vše. Džapa je forma meditace, která přináší mír nejen do našeho vlastního života, ale i do životů ostatních. Je to dynamická síla, která proráží i nejsilnější závory ve vašem vědomí. Pomáhá koncentrovat vaši mentální energii a pročistit váš emoční systém, nervový systém a systém srdce. Pomáhá vašemu vědomí dojít vyjádření. Džapa je jednoduchost spontánního života, ve kterém leží nejvyšší síla. V srdci je radost z džapy duchovní radostí, hlubokou duševní extází. Tato radost přesahuje rozum i představy. Je jednoduchá a v této jednoduchosti je velká síla. Když kontinuálně praktikujeme džapu, spojí se s námi a začne vyzařovat mírumilovnost a sladkost.” – Matka Meera

Co je to ohňová púdža?

Ohňová púdža

„Jagji (ohňové púdži) jsou dnes používány ke všem možným účelům. Lidé v nich vidí velký užitek: léčení nemocí, řešení problémů, úspěch v zaměstnání, duchovní růst, mentální stabilitu, léčení zlomeného srdce, omytí deprese a dalších typů osobních neúspěchů nebo získání štestí a blahobytu pro svou rodinu a ochranu pro svůj majetek.” - Šrí Káléšvara

Základ duchovní praxe, kterou Šrí Káléšvara vyučuje, tvoří práce s pěti elementy a v nich přebývající šakti - energií, která je všeoživující silou Stvoření. Během ohňové púdži se tato síla velmi intenzivně uvolňuje a pomáhá nám osvobodit se od různých typů zátěže a dosáhnout vyššího vědomí.

Ohňové púdži otvírají silný kanál a umožňují nám vytvoření živého spojení s Božstvím. Pravidelná účast na nich pročišťuje, posiluje a chrání naše energetické pole. Je jedním z nejúčinnějších nástrojů na duchovní cestě.

Slovo púdža znamená „uctívání“. Púdži jsou v naší tradici součástí duchovní každodennosti. Existují různé formy púdží (ohňové púdži, abhišéky atd…) a všechny pracují s energií pěti elementů(např. s energií elementu ohně, vody apod.). Jsou při nich vytvářeny nejvyšší pozitivní vibrace - pro každého účastníka i celkovou atmosféru.

Ohňové púdži nabízejí energeticky velmi cennou situaci, umožňující vyslat do Stvoření silný záměr - sankalpam - jako například prosbu za mír a léčení pro všechny.

Více [ZDE]

Vedení kurzu

Tatyanna

Tatyannu pojilo se Šrí Káléšvarovou blízké, důvěrné přátelství. Jako jeho studentka žila a studovala více než 12 let v jeho ášramu v Indii. Její přímé zkušenosti se Svámim jsou zdrojem inspirace a jasnosti o cestě, kterou ukazoval…

Více čtěte zde…

Tatyanna vede proces skupiny žen, Penukonda,Indie, 2010
Tatyanna vede proces skupiny žen, Penukonda,Indie, 2010
Šrí Káléšvara a Tatyanna v Londýně, 2008
Šrí Káléšvara a Tatyanna v Londýně, 2008

„Můj život byl požehnán úžasným darem - možností sdílet se Šrí Káléšvarou hluboké přátelství a kráčet s ním, jakožto s mým mistrem, po cestě plné intenzivního poznání. Mým přáním je, aby toto učení a tato cesta byla přístupná stále více lidem a oni mohli sami získat tu samou zkušenost a učinit tak ze svého života božské poselství pro svět.”

Od svého prvního setkání se Šrí Káléšvarou v roce 1999 prožila Tatyanna většinu času v Indii, v ášramu svého učitele. Doprovázela jej a asistovala mu na mnoha jeho přednáškových turné po celém světě a byla jím intenzivně připravována na svou vlastní dharmu. Po mnoho let úspěšně vedla početné skupiny studentů – především žen – a dle pokynů svého mistra je provázela vysoce energetickými meditačními procesy, během kterých bylo možné získávat božské zkušenosti.

Tatyanna rovněž ze Šrí Káléšvarova pověření učila a přednášela na velkých programech v Indii a Evropě - často zde zastupovala přímo jeho samotného. Zkušenosti, které na této cestě získala, ji dnes inspirují k tomu, aby duchovním procesem vedla a provázela i další duchovně praktikující. S velkou jasností, čistým srdcem, autenticitou, humorem a srdečnou a spojující povahou inspiruje dnes studenty k tomu, aby s čistou oddaností, odhodláním a láskou k Božství kráčeli po cestě sebepoznání, probuzení a seberealizace. Vyučuje v anglickém a německém jazyce.

Šrí Káléšvara o Tatyanně:

Více o Šrí Káléšvarovi
Více o Šrí Káléšvarovi

„Mé milé božské duše, buďte dostatečně silní a Tatyanna bude učit Paraméšvari jógu. Představí vám ji. Vaše srdce musí být otevřené přijetí dalšího procesu, který vám představuji skrze Tatyannu, abych dal Paraméšvari jógu. Mám v ni silnou důvěru a věřím, že vám dokáže dát tyto kanály a energii. V budoucnosti, z dlouhodobého hlediska, si je třeba zvyknout na to, že vědění a informace vašeho Svámiho budete přijímat tímto způsobem. Je třeba mentálně se na to připravit a otevřít svá srdce. A také jít skrze Paraméšvari, skrze tuto knihu. Skrze to, co v ní v dávných časech učili - skrze bídžakšary, které zde zapsali a jejich benefity. Není to žádný můj bláznivý nesmysl. Je to autentické a prastaré vědění. Je velmi důležité být v životě tomuto prastarému vědění otevření. Být otevření tomu, co skutečně říká. Hodně štěstí, přátelé. Věřím, že Tatyanna odvede dobrou práci. Je jako dynamit a udělá neuvěřitelnou práci.”

Šrí Káléšvara Tatyannu postavil do čela Kaleshwar e.V. - neziskové organizace, kterou založil v roce 2005 s cílem vytvořit jednotnou střechu pro své duchovní dílo v Evropě a pro realizaci dobročinných projektů svých studentů.

Tým tohoto kurzu

S radostí jsem pro Vás tento kurz připravili a těšíme se na cestu, kterou společně vykonáme.

Více o nás [ZDE]

Hana, Olga a tým kurzu v českém jazyce

Pro účastníky z České republiky budou tento kurz do jejich mateřského jazyka převádět Hana a Olga a tým zkušených Šrí Káléšvarových českých studentů. Je nám ctí a velkou radostí pustit se do tohoto skvělého dobrodružství a být opět mostem mezi Vámi a studenty z ostatních zemí a moci Vám zprostředkovat božskou vůni a hloubku Šrí Káléšvarova učení v nenapodobitelném podání Tatyanny a evropského týmu.

Více o českém týmu čtěte zde…

Hana a Olga s velkým nadšením a nasazením vytváří české verze on-line programů Kaleshwar e.V. již několik let. Tato práce je pro ně velkým zdrojem znalostí, zkušeností i vlastního sebepoznání. Po přestávce v loňském roce, kdy pracovaly na tvorbě a realizaci 9měsíčního programu pro Českou republiku (Mistrovský kurz: Cesta lásky a síly - Skutečný život a učení Ježíše Krista podle Šrí Káléšvary), se vrací zpět do lůna svého mateřského týmu a my všichni se tak můžeme opět spojit v jednu velkou skupinu složenou se stovek lidí z celého světa.

O Haně

S učením Šrí Káléšvary se Hana seznámila v roce 2008 prostřednictvím kurzu o pěti elementech. K jejímu prvnímu osobnímu setkání se Svámim došlo v roce 2009 během jeho návštěvy České republiky a o měsíc později vyrazila poprvé do Indie. V následujících letech pobývala většinu času v ášramu v Penukondě, kde pod přímým vedením Šrí Káléšvary a jím trénovaných učitelů absolvovala Univerzitu duše a řadu speciálních programů.

Začátkem roku 2011 - inspirována Šrí Káléšvarovou charitativní prací a důrazem na hodnoty lidství - iniciovala v Brně vznik dobročinného projektu „Bábova prostřená tabule.“ V jeho rámci již více než šest let probíhá pravidelné vaření a výdej nedělního oběda pro potřebné. V současné době všestranně podporuje Svámiho studenty v České republice a předává své bohaté zkušenosti a znalosti Šrí Káléšvarova učení. Toto učení, které nepřestává studovat a praktikovat, zájemcům zpřístupňuje i prostřednictvím překladů Svámiho textů (je například spoluautorkou českého překladu knihy Dary Širdi Sáí Báby) a meditačních online kurzů Kaleshwar e.V. Jakožto certifikovaná učitelka pořádá semináře a ohňové púdži, poskytuje osobní konzultace a propojuje Šrí Káléšvarovy české studenty s jeho studenty v zahraničí.

O Olze

Olga poznala Šrí Káléšvaru poprvé v roce 2007 prostřednictvím jeho učení a o dva roky později se s ním setkala osobně během Šivarátri 2009 v Penukondě. Procesy, které Svámi se svými studenty sdílel, intenzivně a s velkým odhodláním a nadšením nabíjela a praktikovala, a díky tomu postupně transformovala svůj život. V roce 2013 se stala Šrí Káléšvarovou certifikovanou učitelkou. Stále pokračuje v aktivní práci s těmito technikami, které se pro ni staly součástí každodenního života. Jejím přáním je předávat tyto znalosti a meditační techniky dalším lidem.

Olga miluje oheň a ohňové púdži, kterých se pravidelně účastní a stará se zde o budování společné energie i živení ohně. Patří mezi zakládající členy brněnské studijní skupiny pro Vástu, které ji velmi oslovuje - studuje ho a praktikuje v osobním životě a připravuje se na to, aby s Vástu mohla jednou pomáhat i druhým.

Vedle práce na těchto on-line programech poskytuje osobní konzultace a pomáhá lidem v procesu jejich osobního růstu. Je velkou, nepostradatelnou oporou pro rozvoj práce Kaleshwar e.V. v České republice i pro její domovskou brněnskou skupinu.

V rámci tohoto kurzu vítáme na palubě novou posilu našeho týmu: Jiřinu a Barbaru. Těšíme se na skvělou spolupráci.

O Barbaře

Barbara se s učením Šrí Káléšvary seznámila v roce 2007. Se Svámim se poprvé viděla v roce 2008 v rakouském městě Weiz. Tam ji tento mladý indický světec pozval osobně do Indie, kam se ještě téhož roku vypravila. Barbara se pod vedením Šrí Káléšvary zúčastnila množství programů, které pořádal v ášramu v Penukondě či jinde v Evropě.

Díky Svámiho neuvěřitelnému přístupu začala své znalosti velmi brzy předávat. Se Svámiho požehnáním se stala certifikovanou lektorkou, rozvinula jeho božské dary a začala pomáhat lidem ve formě energetických přenosů, osobních konzultací, vedených meditací či ohňových púdží. V současné době má již desítky studentům, kterým zprostředkovává vědomosti z palmových listů, vytváří pro ně energetickou a praktickou podporu na jejich cestě a ukazuje jim, jak vše, co nás v životě obklopuje, je božské. Je živoucím důkazem toho, že zázraky existují a na naší duchovní cestě je možné úplně vše.

Čas od času se společně se svými studenty zapojuje do větších programů. Barbara právě v těchto silných společných programech vidí úžasnou možnost pro zvýšení vědomí lidstva a rozšíření lásky a míru na naší planetě.

O Jiřině

Jiřina patří mezi Šrí Káléšvarovy první studenty v České republice. S jeho učením se seznámila v roce 2007. O rok později poznala Svámiho osobně na programu v Rakousku, kde ho nadchla svou znalostí telugu abecedy. Ještě dlouho po tom jsme Svámiho slyšeli všem ostatním o Češích říkat: „Jak krásně umí číst telugu. Jak krásně!” Na gurupurnimu 2008 byla součástí první skupiny českých studentů, kteří se společně vypravili do Indie a během své cesty navštívili i řadu významných silových míst. Od té doby až do roku 2011 byla v ášramu v Penukondě na gurupurnimu každý rok a své cestování završila účastí na gurupurnimovém programu v Širdi v roce 2012. Mezitím nevynechala žádnou možnost hlouběji poznávat znalosti z knih z palmovových listů, praktikovala svou sádhanu a navštěvovala akce a semináře v České republice, kde vyučovala i řada zahraničních lektorů z penukondské Univerzity duše.

V současné době je koordinátorkou týmů v projektu Bábovy prostředné tabule v Brně. Je součástí Káléšvarovy skupiny Brno, kterou obohacuje o svůj neuvěřitelný „drive”, nevyčerpatelnou energii, nadšení a zralý a jasný pohled na věc. Je živoucím důkazem toho, že člověk můžeme být mladý v každém věku.

Důležitá data během kurzu

Termín kurzu: 11. února 2017 – 12. března 2017
30denní sádhana od úplňku do úplňku

 • Sobota, 11.02.: Úplňkový proces a začátek sádhany
 • Neděle, 12.02.: Telesatsang s Tatyannou (v německém jazyce)
 • Středa, 15.2.: Telesatsang s Hanou (v českém jazyce)
 • Neděle, 19.02.: Telesatsang s Tatyannou (v německém jazyce)
 • Úterý, 21.2.: Telesatsang s Hanou (v českém jazyce)
 • Pátek, 24.02.: Skupinový proces na Mahá Šivarátri a energetická dálková transmise
 • Neděle, 26.02.: Novoluní
 • Neděle, 05.03.: Telesatsang s Tatyannou (v německém jazyce)
 • Čtvrtek, 09.03. Telesatsang s Hanou (v českém jazyce)
 • Neděle, 12.03.: Úplněk, závěr kurzu

Ohlasy účastníků

„Ze srdce Vám děkuji za vaše bytí a působení. Byla jsem při tom poprvé a bylo to nepopsatelné! V hloubi sebe jsem si rozpomněla na svůj vnitřní mír a ticho.” K.S., Německo

„Během energetické transmise jsem vnímala, jak ke mně přichází ‘zlatě jiskřící energetický déšť’. Naprosto ohromující! Každá naše skupinová meditace s mantrami je neskutečně silná. Nechť jsou všechny vaše činy požehnané. Děkuji, že zde naplňujete Svámiho odkaz. S láskou a vděčnotí.” E.F., Německo

„Děkuji, je úžasné prožívat meditací velmi specifické zkušenosti, které jsou v začátku každého procesu tak překvapující. Co však je vždy pro mě velkým překvapením, je to, že to co zažívám není můj výmysl, ale účel mistra, jak nás v dané oblasti pročistit a pozvednout. Má to velký přesah, který směřuje k duši. A to je pro mne vždy velkým překvapením, které s vdečností přijímám. Ze srdce Vám, kteří jste pracovali na tom, jak nám to podat, děkuji. Povedlo se to, jsem hluboce pohnuta a dojatá.” M.CH., Česká republika

„Vyživující texty jsou požehnání. Meditovat společně je o tolik silnější. Obzvláště intenzivní byla i energie púdži a váš dárek v podobě vibhúti mi udělal opravdu velkou radost. Ze srdce děkuji za to, že jsem mohla během púdži přijmout tolik osvobozující energie. Přeji vám mnoho lásky a hodně zdaru - VELKÝ DÍK.” B.R., Švýcarsko

„Díky za tento Mistrovský kurz. Byl skvělý. Vřelé díky všem, kteří se jakýmkoliv způsobem na jeho tvorbě a konání podíleli. Úžasné. Klobouk dolů.” J.P., Česká republika

Další ohlasy zde…

„Milý týme, děkuji za báječný doprovod tímto procesem. Bylo to a je obrovské! Daří se mi skvěle a dějí se neuvěřitelné věci. Zítra napíšu víc. Džej Ma a namasté!” J.S., Německo

„Milá Tatyanno, děkuji za jasnost tvých slov během telesatsangu. Velmi mi pomohlo, jak jednoduše jsi dokázala vysvětlit ty nejdůležitější souvislosti. Tento ‘osobní’ kontakt během telesatsangu mne velmi posílil a dotkl se mého srdce. Jsem ráda, že mohou být i na dálku při tom! Ze srdce děkuji.” B.S., Rakousko

„Milý týme, ze srdce děkuji za tuto úžasnou možnost zažít Božskou Matkou jinak, než dosud. Obzvláště hluboce se mne dotkl Svámiho text: ‘Uvnitř čeká úžasná královna… Jak moc jste skutečně připraveni zasvětit svůj život získání královny?’ Každou noc usínám s tímto textem a s touto otázkou. Děkuji za všechno, co pro nás děláte.” A.E., Německo

„Milý týme, děkuji za všechny tyto pečlivě shromážděné poklady.” G.B., Německo

„Ještě jednou velký dík za celý on-line seminář - byl opravdu skvělý a velmi hluboký! Mám pocit, že je ve mně stále ještě přítomný.” S.H., Anglie

„Po čase plném výzev, bloků, překážek a negativních útoků, mi tato meditace dělá velmi dobře. Rozvíjí ve mně pocit klidu, rovnováhy, vyrovnanosti, radosti a osvobození. Užívám si vaši schopnost jasného vysvětelní souvislotí, spojení s pěti elmenty a perfektní vedení k nejvyššímu vědomí. Skrze vás mluví mistr, srdečně děkuji za vaši inspiraci.” E.B., Německo

„Ze srdce děkuji za tento úžasný kurz, za s láskou připravené inspirativní materiály a telesatsangy, za silnou a vyživující energii, kterou jste vy, tým, i každý jeden z nás vytvořili a darovali, a která mne s láskou provázela a provází. A teď a tady… jednoduše žasnu, znovu a znovu, nad jemnou a přece tak mocně působící energií mantry. Mír, tiché štěstí, jednoduché bytí, pocit jednoty, pocit vedení a pokora. Srdečné díky! Díky Svámi, týme, vy všichni! Mnoho lásky a úspěchu všem!” M.B., Německo

„Je to opět velmi krásný a hluboký proces. Děje se toho tolik, že to nedokážu správně formulovat. Ale stručně: mám jasnost, a díky tomu dosahuji stále větší vyrovnanosti.” C.Z., Německo

O této cestě

„Semínko duchovnosti na této planetě má svůj počátek v Indii. To je pravda. Výchozí bod duchovnosti na této planetě je v Indii. Prastaré božské duchovní vědění nadpřirozených světců (z doby) před 2000 až 5000 lety, kteří praktikovali se silnými mantrami a přijali do svých duší nejvyšší kosmickou energii. Objevili Védy, tajné formule manter a energetické anděly. Každý král, každá vesnice věnovala svůj život spojení se s Bohem. Poznali kosmickou energii. My nyní děláme prakticky to samé…

Více čtěte ZDE…

Cesta kosmických kanálů

„…Lidé dávné Indie měli tisíce let čistá, oddaná srdce. Nejdůležitějším přáním bylo zažít zázračnou Boží energii. Byly objeveny určité mantry a skrze ně přitaženi andělé. To byla jejich technologie. Indická věda plně spoléhá na slunce, anděly a zázračné síly. Veškerá jejich věda se točí kolem sil. Jejich technologií byla síla pracovat s dušemi. V této epoše, v dávných dobách chtěli lidé skutečně, skutečně, skutečně zažít energii, a tak stvořili určité mantry. Když je vytvořili, přitáhli mnoho andělů a mluvili s nimi. Veškeré informace přišly skrze anděly. Andělé neustále mluvili do uší některých světců a tito světci všechno zapisovali. Všechny rukopisy, všechny posvátné informace, se svět naučil před 2000, před 5000 skrze anděly. Pak je lidé zapsali. Určité množství informací je stále ještě ukryto nebo bylo ztraceno.

V těchto rukopisech jsou nadpřirozené formule - mantry a jantry - které ukazují, jak se člověk může spojit s kosmickou energií, jak ji může přitáhnout, jak ji může zvládat, jak ji strávit, jak ji používat. A pak, když ji použije, jak od ní přijmout zpět. To jsou (jednotlivé) kroky.

Když tito lidé přijali od andělů informace, zapsali je a pak je ukryli, protože měli velký strach. Andělé jim řekli, že přijde neuvěřitelná negativita - boje, války, bláznivé věci a katastrofy. Nebylo by dobré zpřístupnit informace okamžitě. Měli tehdy velký strach z toho, co bylo třeba udělat a jak to udělat. Samozřejmě už došlo k mnoha válkám, k mnoha katastrofám a mnoha bláznivým věcem. Teď je ten pravý čas, uvést informace ve známost. Nyní je ten pravý čas, aby přišly, aby byly vidět.

Toto je teď mé velké poslání: Přinést zpět kanály, které praktikoval Ježíš, a zpřístupnit studentům Božskou Matku, aby mohli zažít její daršan a získat od ní schopnosti. Pracuji na tom. Prosté.”
- Šrí Káléšvara

Zásadním poselstvím duchovního mistra Šrí Káléšvary je, že každý člověk, který se s oddaností věnuje duchovnímu rozvoji své duše, může dosáhnout přímého zážitku Božství. Na své Univerzitě duše demonstroval schopnosti, které by západní mysl označila za zázraky, a řadě svých studentů zprostředkoval s Božstvím přímý zážitek.

Skze sádhanu (duchovní praxi) s mantrami (zvukovými formulemi) a jantrami (posvátnými obrazci) z knih z palmových listů se probouzí a rozvíjí naše duše a vstupuje do živého vztahu s šakti - všeoživující tvořivou silou vesmíru. Šakti - ženský princip Boží síly upadl v povědomí lidstva v zapomnění. Začnou-li však nyní duchovní studenti vstupovat do transformujícího, živého vztahu s Božskou Matkou, vznikne tak prostor - pole vědomí - ve kterém může více a více lidí rozpoznat, kým skutečně jsou. V bezprostřední zkušenosti s mužským i ženským aspektem Božství (s vědomím i s tvořivou silou) se zcela přirozeně rozvine jejich jasnost, síla vůle, soucit a léčivé schopnosti. Budou se cítit stále více a více spojeni se vším, co existuje, a budou toto vědomí vyzařovat.

Šrí Káléšvara zastával názor, že je třeba respektovat společný duchovní základ všech náboženství a překračovat jejich omezení a vnější systémy víry. Tento přístup často označoval pojmem „věda duše”. Mezi jeho studenty a lidmi, kteří tyto znalosti praktikují, se nachází lidé vycházející z nejrůznějšího kulturního i náboženského prostředí.

Pro iniciaci do šakti-kanálů a znalostních systémů podle Šrí Káléšvary, stejně jako pro další zkušené provázení v osobním duchovním procesu, vyhledejte prosím autorizovaného Káléšvarova učitele.

[Více o této cestě zde]

Dakšína

Dle vlastního výběru

 • 2 700 Kč
 • 1 980 Kč
 • 1 440 Kč

Splátky a slevy

Splátky a slevy

Naším přáním je umožnit účast každé duši, která po ní ze srdce touží. Za celé ty roky se podařilo najít řešení pro stovky studentů, kteří se tak mohli účastnit jak evropských programů Šrí Káléšvary, tak on-line programů a meditačních pobytů v přírodě pořádaných Kaleshwar e.V.

Dakšínu můžete uhradit i prostřednictvím splátek. V tomto případě si níže zvolte odpovídající možnost nebo nám po přihlášení zašlete svůj návrh splátek na info@kaleshwar.cz.

V případě, že Vám vaše momentální životní situace (jste například samoživitel/ka nebo nezaměstnaní) nedovoluje dát žádné z výše uvedených energetických vyrovnání, ale přesto byste se opravdu rádi zúčastnili, kontaktujte nás na info@kaleshwar.cz. Pokusíme se společně najít řešení.

Více o dakšíně

Dakšína - energetické vyrovnání

Slovo dakšína pochází ze sanskrtu a označuje vyrovnání za duchovní požehnání nebo duchovní učení. Dakšína bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE

Prohlášení o zodpovědnosti

Prohlášení o zodpovědnosti

Duchovní cvičení, která jsou v rámci on-line programů Sri Sai Kaleshwar e.V. představována, nenahrazují lékařskou diagnózu nebo návštěvu u lékaře, psychologa či psychoterapeuta. Lektoři a spolupracující osoby nepřejímají zodpovědnost za jakékoli následky, které by se mohly objevit v souvislosti s používáním meditačních cvičení a technik uvedených v kurzu.

Přihlášení

 • Přihlaste se na svůj uživatelský účet. Pokud uživatelský účet nemáte, založte si ho, prosím. Návod jak to udělat naleznete ZDE. Poté se na svůj nový účet přihlaste, vraťte se na tuto stránku a pokračujte dle návodu.
 • Jděte na konec této stránky a klikněte na ikonu „Registrovat”.
 • Poté se objeví stránka s oznámením, že registrace proběhla úspěšně.

 • DŮLEŽITÉ: Zkontrolujte, zda jste obdrželi e-mail potvrzující Vaši registraci na kurz. POKUD JSTE JEJ NEOBDRŽELI, VAŠE REGISTRACE NEPROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ. V takovém případě se zkuste registrovat znovu nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Poznámka: Pod jedním uživatelským účtem je možné registrovat pouze jednu osobu, a proto je třeba, aby měl každý účastník svůj vlastní účet. V případě jakýchkoliv problémů při zřizování účtu nás kontaktujete na info@kaleshwar.cz. Rádi Vám s registrací pomůžeme.

Kontaktní e-mail

V případě jakýchkoli dalších otázek ke kurzu nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Pošlete to dál

Potěší nás, když budete informaci o programu sdílet s přáteli, rodinou a dalšími zájemci.

Přihlášení na účet Vytvořit účet