IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Proces pěti elementů™ - 18měsíční on-line program ve skupině

So, Led 14, 2023 — Ne, Čvn 30, 2024

PROCES PĚTI ELEMENTŮ™

– podle Šrí Káléšvary

Pět elementů 2023 – on-line kurz ve skupině

Struktura: 10 on-line seminářů (úvod do meditace s mantrou & znalosti a iniciace do příslušných elementů) a živé telekonference mezi nimi (pro vzájemnou výměnu zážitků a zkušeností z procesu a další inspiraci).

Kdy: První dvě setkání on-line setkání proběhnou v následujících termínech:

 • sobota 14. 1. 2022, 17:00 - 20:00
 • sobota 11. 2. 2022, 18:00 - 20:00

Další termíny budou stanoveny dle dohody ve skupině a na základě tempa vaší meditační praxe.

Kde: On-line prostřednictvím Zoom z vašich domovů. V případě dohody skupiny, lze operativně zařadit i živá setkání.

Dakšína 18měsíční kurz: 15 840 Kč (včetně učebních materiálů a dalkových transmisí od všech ohňových púdží v čase kurzu.) Dakšínu lze hradit dle vámi zvoleného splátkového kalendáře.

Dakšína účast na zkoušku: 1 530 Kč (včetně učebních materiálů a dalkové transmise od púdži.) V tomto případě absolvujete úvodní setkání a 21denní přípravnou meditaci, po které se budete moct rozhodnout, zda budete v procesu dál pokračovat.

Rámcové podmínky

Prohlášení o zodpovědnosti a důležité upozornění

Prohlášení o zodpovědnosti

Duchovní cvičení, která jsou v rámci programů Kaleshwar e.V. představována, nenahrazují lékařskou diagnózu nebo návštěvu u lékaře, psychologa či psychoterapeuta. Lektoři a spolupracující osoby nepřejímají zodpovědnost za jakékoli následky, které by se mohly objevit v souvislosti s používáním meditačních cvičení a technik uvedených v kurzu.

Důležité upozornění!

Při těžkých fyzických nebo psychických onemocněních je účast možná jen po domluvě s Vaším ošetřujícím lékařem. Konzultace s lékařem je zásadní zejména tehdy, pokud užíváte psychoaktivní substance nebo se u Vás objevuje nebo objevovalo sebeohrožující chování nebo chování ohrožující jiné. Svým přihlášením potvrzujete, že jste toto doporučení vzali na vědomí.

Možné způsoby platby a podmínky stornování

Možné způsoby platby

 • Po úspěšné registraci do programu (viz Přihlášení) obdržíte e-mail s informacemi o možných způsobech platby.

 • Energetické vyrovnání může být uhrazeno i prostřednictvím splátek. V případě zájmu o tuto možnost si buď níže registrujte jednu z nabízených variant nebo nám prosím zašlete svůj návrh splátkového kalendáře emailem na info@kaleshwar.cz. Do předmětu uveďte „5elementů-splátky”.

 • V případě, že vám vaše momentální životní situace (jste například samoživitel/ka nebo nezaměstnaní) nedovoluje dát výše uvedené energetické vyrovnání, ale přesto byste se opravdu rádi zúčastnili, kontaktujte nás na info@kaleshwar.cz. Pokusíme se společně najít řešení.

Podmínky stornování účasti

 • Storno je třeba provést výhradně písemně e-mailem na info@kaleshwar.cz. V zájmu jeho včasného provedení probíhá stornovací proces přes Kaleshwar e.V.
 • Při stornování účasti od týdne před začátkem kurzu, je účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny kurzu.
 • Při stornování účasti od 3 dnů před začátkem kurzu, činí storno poplatek 75 % ceny kurzu.

Podaří-li se vám místo sebe najít někoho jiného, není stornovací poplatek účtován.

Pokud jste po registraci neobdrželi e-mail potvrzující úspěšnost vašeho přihlášení nebo máte k přihlášení jakékoli otázky, ozvěte se prosím na info@kaleshwar.cz.

Bližší informace o dakšíně

O dakšíně a jejím využití

Slovo dakšína pochází ze sanskrtu a označuje vyrovnání za duchovní požehnání nebo duchovní učení.

Dakšína bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE

Přihlášení

 • Přihlaste se na svůj uživatelský účet na Kaleshwara Yoga portálu (www.kaleshwar.cz).
 • Pokud uživatelský účet nemáte, založte si ho, prosím. Návod jak to udělat naleznete ZDE. Poté se na svůj nový účet přihlaste, vraťte se na tuto stránku a pokračujte dle návodu.
 • Jděte na konec této stránky a zvolte některou z cen a poté klikněte na ikonu „Registrovat”.
 • Poté se objeví stránka s oznámením, že registrace proběhla úspěšně.
 • DŮLEŽITÉ: Zkontrolujte, zda jste obdrželi e-mail potvrzující Vaši registraci na kurz. POKUD JSTE JEJ NEOBDRŽELI, VAŠE REGISTRACE NEPROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ.
  V takovém případě se zkuste registrovat znovu nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Poznámka: Pod jedním uživatelským účtem je možné registrovat pouze jednu osobu, a proto je třeba, aby měl každý účastník svůj vlastní účet. V případě jakýchkoliv problémů při zřizování účtu nás kontaktujete na info@kaleshwar.cz. Rádi Vám s registrací pomůžeme.

Přihlášení na účet Vytvořit účet