IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top
Headings elements

Objednávky knihy Dary Širdi Sáí Báby v českém jazyce

So, čvc 12, 2014 — Ne, bře 01, 2015

Zde si můžete objednat knihu Dary Šrí Širdi Sáí Báby!

V této knize Šrí Káléšvara odhaluje povahu pěti elementů – země, ohně, nebe/éteru, vody a vzduchu – a vysvětluje, jakým způsobem tyto základní pilíře celého Stvoření utváří naše životy. Sdílí v ní s námi rovněž konkrétní instrukce pro nabíjení Procesu pěti elementů – pro to, jak pomocí elementů nabít své duše, zbavit se stresu, deprese a negativity a jak elementy používat k léčení sebe sama i ostatních.

Díky „nabití“ Procesu pěti elementů se otvírají naše kanály ke zdroji veškerého Stvoření, začínáme chápat, jakým způsobem Boží energie pracuje, a automaticky se probouzí naše léčivé schopnosti. Proto jsou porozumění pěti elementům a techniky s nimi základem pro rozvoj kapacity naší duše i pro všechny ostatní duchovní systémy předávané Šrí Káléšvarou.

Kniha začíná Šrí Káléšvarovým pojednání o nadpřirozené energii a jeho vzpomínkou na první setkání se svým mistrem Širdi Sáí Bábou. Obsahuje rovněž nádherné a poutavě vyprávěné příběhy z pera jeho nejstarších studentů, kteří čtenářům tímto způsobem zprostředkovávají své zkušenosti i neopakovatelné kouzlo prvních dní Svámiho práce se západními studenty. Jejich mnohdy až napínavé texty jsou plné líčení zázraků, kterých byli svědky, a požehnání, která od něj obdrželi.

Kniha Dary Šrí Širdi Sáí Báby tak představuje nejen vynikající učební materiál, ale i autentickou zprávu o životě a způsobu práce této výjimečné božské duše.

Cena knihy:

378 Kč (v případě osobního odběru v Brně nebo v Praze)

477 Kč (v případě zaslání poštou)

Cena včetně DPH

Údaje o knize:

ISBN: 978-3-940656-01-8
Jazyk: čeština
Vazba: brožovaná
Vydání: 1. (červen 2014)
Velikost: 13,5 x 19,0 cm
Stránky: 224 (s řadou fotografií)
Přílohy: Audio-CD (mantry nazpívané Šrí Káléšvarou)

Informace o lístku

Kontaktní informace

Zrušit