IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top
Winning heart3

Tatyanna v Brně: Vyhrát srdce Božské Matky

Pá, Říj 27, 2017

„V každém z nás je oheň, světlo. Poznejte ho. To je Ona - Božská Matka.

Jakmile vidíte Božskou Matku, jakmile se s ní spojíte, od toho okamžiku začíná Váš skutečný život v duchovnosti.

Něco víte. Rozpoznáváte neuvěřitelnou velikost v přírodě. Jste naprosto jiný člověk.

– Šrí Káléšvara

Vyhrát srdce Božské Matky

Poznejte, kdo jste a žijte skutečný účel svého života

Božská Matka - ženský aspekt Božství, na který náš moderní západní svět v posledních staletích zapomněl - je univerzální matkou každé duše a energetickým zdrojem veškerého (S)tvoření.

Začnou-li s ní lidé vstupovat do transformujícího, živého vztahu, vznikne tak prostor - pole vědomí - ve kterém může více a více lidí poznat, kým skutečně jsou. V bezprostřední zkušenosti s mužským i ženským aspektem Božství (s vědomím i s tvořivou silou) se zcela přirozeně rozvine jejich jasnost, síla vůle, soucit a léčivé schopnosti. Budou se cítit stále více a více spojeni se vším, co existuje, a budou toto vědomí vyzařovat.

V roce 1998 začal Šrí Káléšvara se studenty ze Západu sdílet prastaré duchovní vědění z knih z palmových listů - znalosti, které do té doby nebyly nikdy veřejně vyučovány, a které mudrci a proroci dávné Indie přijali přímo od Kosmu. Toto vědění obsahuje po staletí přísně střežené meditační techniky, popisující jak lze probudit přirozený potenciál každé duše, rozvinout živý vztah s Božskou Matkou a dosáhnout nejvyšších stadií osvícení a blaženosti.

Tatyanna, dlouholetá studentka a zkušená učitelka v této tradici, kterou se Šrí Káléšvarou pojilo hluboké přátelství, bude tento večer sdílet své zkušenosti z času, který prožila se Šrí Káléšvarou v Indii, a představí nám prastaré vědění z knih z palmových listů.

Program:

  • 19:00 — Káléšvarovy bhadžany pro naladění
  • 19:45 — Satsang: Duchovní přednáška a prostor pro sdílení s Tatyannou
  • 21:30 — Meditace a šaktipat: Energetická transmise probouzející světlo naší duše
  • 23:00 - Zakončení akce a závěrečné árati

Kdy a kde?
Pátek, 27. října 2017 od 19:00

Šrí Káléšvarovo centrum Brno
Ludmily Konečné 8
639 00 Brno
https://kaleshwar.cz/cs/centra

Kontakt:
info@kaleshwar.cz.

Přihlaste se prosím pomocí formuláře na konci stránky. Pomůže nám to při přípravě a plánování. Děkujeme.

Kdo je Tatyanna?

Tatyannu pojilo se Šrí Káléšvarou blízké, důvěrné přátelství. Jako jeho studentka žila a studovala více než 12 let v jeho ášramu v Indii. Její přímé zkušenosti se Svámim jsou zdrojem inspirace a jasnosti o cestě, kterou ukazoval…

„Můj život byl požehnán úžasným darem - možností sdílet se Šrí Káléšvarou hluboké přátelství a kráčet s ním, jakožto s mým mistrem, po cestě plné intenzivního poznání. Mým přáním je, aby toto učení a tato cesta byla přístupná stále více lidem a oni tak mohli učinit hluboké duchovní zkušenosti a poznat své pravé já.”

Více čtěte zde……

Šrí Káléšvara a Tatyanna v Londýně, 2008
Šrí Káléšvara a Tatyanna v Londýně, 2008

Od svého prvního setkání se Šrí Káléšvarou v roce 1999 prožila Tatyanna většinu času v Indii, v ášramu svého učitele. Doprovázela jej a asistovala mu na mnoha jeho přednáškových turné po celém světě a byla jím intenzivně připravována na svou vlastní dharmu. Po mnoho let úspěšně vedla početné skupiny studentů – především žen – a dle pokynů svého mistra je provázela vysoce energetickými meditačními procesy, během kterých bylo možné získávat božské zkušenosti.

Tatyanna rovněž ze Šrí Káléšvarova pověření učila a přednášela na velkých programech v Indii a Evropě - často zde zastupovala přímo jeho samotného. Zkušenosti, které na této cestě získala, ji dnes inspirují k tomu, aby duchovním procesem vedla a provázela i další duchovně praktikující.

S velkou jasností, čistým srdcem, autenticitou, humorem a srdečnou a spojující povahou inspiruje dnes studenty k tomu, aby s čistou oddaností, odhodláním a láskou k Božství kráčeli po cestě sebepoznání, probuzení a seberealizace. Vyučuje v anglickém a německém jazyce a minimálně jedenkrát do roka přednáší živě v České republice.

Šrí Káléšvara o Tatyanně:

Více o Šrí Káléšvarovi
Více o Šrí Káléšvarovi

„Mé milé božské duše, buďte dostatečně silní a Tatyanna bude učit Paraméšvari jógu. Představí vám ji. Vaše srdce musí být otevřené přijetí dalšího procesu, který vám představuji skrze Tatyannu, abych dal Paraméšvari jógu. Mám v ni silnou důvěru a věřím, že vám dokáže dát tyto kanály a energii. V budoucnosti, z dlouhodobého hlediska, si je třeba zvyknout na to, že vědění a informace vašeho Svámiho budete přijímat tímto způsobem. Je třeba mentálně se na to připravit a otevřít svá srdce. A také jít skrze Paraméšvari, skrze tuto knihu. Skrze to, co v ní v dávných časech učili - skrze bídžakšary, které zde zapsali a jejich benefity. Není to žádný můj bláznivý nesmysl. Je to autentické a prastaré vědění. Je velmi důležité být v životě tomuto prastarému vědění otevření. Být otevření tomu, co skutečně říká. Hodně štěstí, přátelé. Věřím, že Tatyanna odvede dobrou práci. Je jako dynamit a udělá neuvěřitelnou práci.”

Šrí Káléšvara Tatyannu společně s Tobiasem pověřil úkolem vytvořit pro jeho duchovní dílo v Evropě a pro realizaci dobročinných projektů jeho studentů jednotnou, ochrannou střechu. Za tímto účelem založil organizaci Kaleshwar e.V., v jejímž čele Tatyanna a Tobias stojí.

Program s Tatyannou poběží v anglickém jazyce s překladem do češtiny.

Dakšína - energetické vyrovnání

Dle vlastního výběru:

  • 360 Kč
  • 540 Kč
  • 1080 Kč - Sponzorský příspěvek. Děkujeme

Pro účastníky víkendového programu vstup zdarma.

V případě, že se na místě rozhodnete pro účast na víkendovém programu, bude Vám páteční dakšína odpočítána z jeho ceny.

Více informací o víkendovém programu ZDE.

Slevy a splátky

Slevy a splátky

Naším přáním je umožnit účast každé duši, která po ní ze srdce touží. Za celé ty roky se podařilo najít řešení pro stovky studentů, kteří se tak mohli účastnit jak evropských programů Šrí Káléšvary, tak on-line programů a meditačních pobytů v přírodě pořádaných Kaleshwar e.V.

V případě, že Vám vaše momentální životní situace (jste například samoživitel/ka nebo nezaměstnaní) nedovoluje dát žádné z výše uvedených energetických vyrovnání, ale přesto byste se opravdu rádi zúčastnili, kontaktujte nás na info@kaleshwar.cz. Pokusíme se společně najít řešení.

Dakšínu můžete uhradit i prostřednictvím splátek. V tomto případě si níže zvolte odpovídající možnost nebo nám po přihlášení zašlete svůj návrh splátek na info@kaleshwar.cz.

O dakšíně

Dakšína - energetické vyrovnání

Slovo dakšína pochází ze sanskrtu a označuje vyrovnání za duchovní požehnání nebo duchovní učení. Dakšína bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE

Přihlášení

  • Pro přihlášení do programu, vyplňte níže uvedený formulář a klikněte na tlačítko Registrovat. (Máte-li na těchto stránkách uživatelský účet a jste na něm právě přihlášení, tato tabulka se vám nezobrazí. Můžete tedy rovnou kliknout na „Registrovat“.)
  • Zkontrolujte, zda jste obdrželi e-mail potvrzující Vaši registraci na kurz. POKUD JSTE JEJ NEOBDRŽELI, VAŠE REGISTRACE NEPROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ. V takovém případě se zkuste registrovat znovu nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Těšíme se na Vás!

Informace o lístku

Kontaktní informace

Zrušit