IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top
Winning heart3

Vyhrát srdce Božské Matky: 2denní intenzivní program s Tatyannou

So, Říj 28 — Ne, Říj 29, 2017

Vyhrát srdce Božské Matky

Poznejte, kdo jste a žijte skutečný účel svého života

2denní intenzivní program s Tatyannou
28. - 29. 10. 2017, Brno

„Abychom zjistili, kdo jsme, musíme zjistit odkud pocházíme. Abychom to mohli udělat, musíme se vrátit do Matčina lůna.

Matka je příroda. Ona je učitelka. Od přírody se můžeme naučit všechno, je v ní všechno. Prostě jen pozorujte její (S)tvoření, její přírodu. Božská Matka je velká matka, která se o vás stará. Váš cíl je spojit se Božskou Matkou. Musíte mít přání získat ji. Jakmile vstoupíte do domova své Matky, postará se o vás a dá vám všechno, co skutečně chcete.

Každý, kdo pochopí, jak si užívat její tvoření, si skutečně užívá hlubší vůni tohoto života.”

– Šrí Káléšvara

Poznejte, kdo jste a žijte skutečný účel svého života

Božská Matka – ženský aspekt Božství, na který náš moderní západní svět v posledních staletích zapomněl – je univerzální matkou každé duše. Je energetickým zdrojem veškerého (S)tvoření. Její srdce je naplněno neomezenou láskou, která nám zrcadlí pravou podstatu toho, kdo jsme. Vyhrát její srdce je tedy vrcholným cílem. Splynutí s její láskou je blažeností, po které všechny duše hluboce touží.

Zážitek její přítomnosti nás nakonec dovede k tomu, aby naše srdce zůstávala trvale otevřená a my se stali požehnáním pro svět.

Pro ženy je vztah s Božskou Matkou nejrychlejší způsob, jak poznat sebe sama a zažívat svou velikost a skutečnou krásu. Pro muže je uctívání spojení s božským ženstvím a živý vztah s Božskou Matkou nejefektivnější cestou k dosažení skutečného duchovního posunu.

Šrí Káléšvara nám během svého života předával prastaré znalosti a informace o tom, jak takový osobní vztah s Božskou Matkou vybudovat a jak vyhrát její srdce.

Přidejte se k 2dennímu intenzivnímu programu s Tatyannou…

…a zažijte hlubší úrovně znalostí tak, jak je vyučoval Šrí Káléšvara. Zakuste vysokou šakti energii a přijměte iniciaci do duchovního procesu spojujícího s Božskou Matkou.

Pro koho je tento program určený?

 • Program je otevřený všem bez rozdílů.
 • Je vhodný především pro ty, kdo touží po hlubším pochopení Božského ženství – zdroje veškerého (S)tvoření.
 • Je cenný pro každého, kdo hledá cestu k poznání svého pravého já.
 • Ocení jej léčitelé, kteří chtějí pochopit energetické mechanismy a posunout svou práci na další úroveň
 • Vítaný je každý, kdo touží pomoci pozvednout vědomí na planetě a být požehnáním pro svět.

Program:

Během 2denního intenzivního programu naladíme svá srdce a duše na Božskou Matku.

Čeká nás:

 • Intenzivní výuka hlubokých znalostí o Božské Matce a naší cestě k ní – tak jak ji popisují Šrí Káléšvarova slova.
 • Iniciace do silného šakti procesu skrze energetický přenos formou šaktipatu.
 • Představení a výuka kreslení jantry Šrí čakry a informace o tom, jak ji používat během našeho procesu.
 • Skupinové meditace a energetické šakti procesy.
 • Ohňová púdža – posvátný ohňový obřad napojující na Božskou Matku, šakti přebývající v elementu ohně.
 • To vše v rámci programu se srdce otevírajícími bhadžany – léčivou hudbou – ve Šrí Káléšvarově stylu, s hlubokým sdílením a Tatyanniným nenapodobitelným vedením.

Témata učení

Spojení s Božskou Matkou má každý z nás. Jak ji však můžeme poznat a vnímat? A jak dosáhnout toho, aby Ona vnímala nás a díky tomu skrze nás proudila její síla? Během programu budou objasněny následující aspekty:

 • Kdo je Božská Matka?
 • Proč bych si k ní měl/a vytvářet spojení?
 • Jak se spojit s Její energií?
 • Jak se pro spojení s Božskou Matkou připravit?
 • Síla ženského srdce
 • Srdce Božské Matky
 • Šrí čakra – lůno Božské Matky

Tatyanna nám představí ucelený obraz cesty k Božské Matce a iniciuje nás do silného šakti procesu, který z prastarých vědomostí z palmových listů učil Šrí Káléšvara.

Video příspěvek, který byl spontánně pořízen během silové cesty do Indie v roce 2014 před chrámem Čaudešvári v Bukkapatnam (asi 45 min. jízdy od Penukondy). Na tomto místě prožil Šrí Káléšvara svou první zkušenost s daršanem Božské Matky. Vyprávěl o tom během programu ve Švýcarsku v roce 2007. Následující video nahrávka vznikla tak, že skupina studentů seděla před chrámem a Tatyanna jim jeho vyprávění předčítala. Tak trochu ‘divočejší make-up’ na čele získali krátce před tím od chrámových kněží. Český překlad Svámiho vyprávění naleznete ZDE.

Vedení programu

Tatyanna

Tatyannu pojilo se Šrí Káléšvarou blízké, důvěrné přátelství. Jako jeho studentka žila a studovala více než 12 let v jeho ášramu v Indii. Její přímé zkušenosti se Svámim jsou zdrojem inspirace a jasnosti o cestě, kterou ukazoval…

„Můj život byl požehnán úžasným darem – možností sdílet se Šrí Káléšvarou hluboké přátelství a kráčet s ním, jakožto s mým mistrem, po cestě plné intenzivního poznání. Mým přáním je, aby toto učení a tato cesta byla přístupná stále více lidem a oni tak mohli učinit hluboké duchovní zkušenosti a poznat své pravé já.”

Více čtěte zde……

Šrí Káléšvara a Tatyanna v Londýně, 2008
Šrí Káléšvara a Tatyanna v Londýně, 2008

Od svého prvního setkání se Šrí Káléšvarou v roce 1999 prožila Tatyanna většinu času v Indii, v ášramu svého učitele. Doprovázela jej a asistovala mu na mnoha jeho přednáškových turné po celém světě a byla jím intenzivně připravována na svou vlastní dharmu. Po mnoho let úspěšně vedla početné skupiny studentů – především žen – a dle pokynů svého mistra je provázela vysoce energetickými meditačními procesy, během kterých bylo možné získávat božské zkušenosti.

Tatyanna rovněž ze Šrí Káléšvarova pověření učila a přednášela na velkých programech v Indii a Evropě – často zde zastupovala přímo jeho samotného. Zkušenosti, které na této cestě získala, ji dnes inspirují k tomu, aby duchovním procesem vedla a provázela i další duchovně praktikující.

S velkou jasností, čistým srdcem, autenticitou, humorem a srdečnou a spojující povahou inspiruje dnes studenty k tomu, aby s čistou oddaností, odhodláním a láskou k Božství kráčeli po cestě sebepoznání, probuzení a seberealizace. Vyučuje v anglickém a německém jazyce a minimálně jedenkrát do roka přednáší živě v České republice.

Šrí Káléšvara o Tatyanně:

Více o Šrí Káléšvarovi
Více o Šrí Káléšvarovi

„Mé milé božské duše, buďte dostatečně silní a Tatyanna bude učit Paraméšvari jógu. Představí vám ji. Vaše srdce musí být otevřené přijetí dalšího procesu, který vám představuji skrze Tatyannu, abych dal Paraméšvari jógu. Mám v ni silnou důvěru a věřím, že vám dokáže dát tyto kanály a energii. V budoucnosti, z dlouhodobého hlediska, si je třeba zvyknout na to, že vědění a informace vašeho Svámiho budete přijímat tímto způsobem. Je třeba mentálně se na to připravit a otevřít svá srdce. A také jít skrze Paraméšvari, skrze tuto knihu. Skrze to, co v ní v dávných časech učili – skrze bídžakšary, které zde zapsali a jejich benefity. Není to žádný můj bláznivý nesmysl. Je to autentické a prastaré vědění. Je velmi důležité být v životě tomuto prastarému vědění otevření. Být otevření tomu, co skutečně říká. Hodně štěstí, přátelé. Věřím, že Tatyanna odvede dobrou práci. Je jako dynamit a udělá neuvěřitelnou práci.”

Šrí Káléšvara Tatyannu společně s Tobiasem pověřil úkolem vytvořit pro jeho duchovní dílo v Evropě a pro realizaci dobročinných projektů jeho studentů jednotnou, ochrannou střechu. Za tímto účelem založil organizaci Kaleshwar e.V., v jejímž čele Tatyanna a Tobias stojí.

Program s Tatyannou poběží v anglickém jazyce s překladem do češtiny. Na místě bude přítomen i tým zkušených studentů a učitelů v linii Šrí Káléšvary, který se postará o vytvoření chráněného prostoru pro proces a po celou dobu vás bude organizačně i energeticky podporovat.

Séva

Zažijte radost z týmové práce! Existuje celá řada oblastí, ve kterých můžete aktivně přiložit ruku k dílu. Chcete-li pomoci s přípravou programu, kontaktujte nás na info@kaleshwar.cz.

Místo konání

Šrí Káléšvarovo centrum Brno
Ludmily Konečné 8
639 00 Brno
https://kaleshwar.cz/cs/centra

Časový harmonogram

Veřejná přednáška v pátek 27. října:

Večer před programem jste srdečně zváni zúčastnit se veřejného programu s Tatyannou a bhadžan-týmem Chrámu Božské Matky v Einhausenu a naladit se tak na nadcházející víkend.

Více informací o večerním programu ZDE.

2denní intenzivní program s Tatyannou:

Sobota 28. října:
10:00 až 20:30

Neděle 29. října:
10:00 až 19:00

 • Doporučujeme dorazit na místo vždy cca 30 minut předem.
 • Odpolední část nedělního programu bude probíhat ve venkovních prostorách. Vezměte si s sebou prosím k tomu vhodné oblečení a podložku na venkovní sezení (např. deku nebo karimatku).

Dakšína

Dakšína za 2denní intenzivní program:

Dle vlastního výběru:

 • 9 000 Kč
 • 10 080 Kč
 • 15 300 Kč - Sponzorská cena. Děkujeme.

Uvedená dakšína zahrnuje i stravu.
Bližší informace ke stravování během programu naleznete níže.

Cena dále zahrnuje učební materiály, veškeré potřeby pro púdži a procesy, náklady na pronájem prostorů, dekorace, náklady spojené s uspořádáním programu a následné provázení procesem.

Možné způsoby platby, slevy a podmínky stornování

Možné způsoby platby

Po úspěšné registraci do programu obdržíte e-mail s informacemi o možných způsobech platby.

Splátky a slevy

Naším přáním je umožnit účast každé duši, která po ní ze srdce touží. Za celé ty roky se podařilo najít řešení pro stovky studentů, kteří se tak mohli účastnit jak evropských programů Šrí Káléšvary, tak on-line programů a meditačních pobytů v přírodě pořádaných Kaleshwar e.V.

V případě, že Vám vaše momentální životní situace (jste například samoživitel/ka nebo nezaměstnaní) nedovoluje dát žádné z výše uvedených energetických vyrovnání, ale přesto byste se opravdu rádi zúčastnili, kontaktujte nás na info@kaleshwar.cz. Pokusíme se společně najít řešení.

Dakšínu můžete uhradit i prostřednictvím splátek. V tomto případě si níže zvolte odpovídající možnost nebo nám po přihlášení zašlete svůj návrh splátek na info@kaleshwar.cz.

Podmínky stornování účasti

 • Storno je třeba provést výhradně písemně e-mailem na info@kaleshwar.cz. V zájmu jeho včasného provedení probíhá stornovací proces přes Kaleshwar e.V.
 • Při stornování účasti od 4. září je účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny kurzu.
 • Při stornování účasti v den kurzu propadá celé kurzovné.

Podaří-li se vám místo sebe najít někoho jiného, není stornovací poplatek účtován.

Pokud jste po registraci neobdrželi e-mail potvrzující úspěšnost vašeho přihlášení nebo máte k přihlášení jakékoli otázky, ozvěte se prosím na info@kaleshwar.cz.

Bližší informace o dakšíně

O dakšíně a jejím využití

Slovo dakšína pochází ze sanskrtu a označuje vyrovnání za duchovní požehnání nebo duchovní učení.

Dakšína bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE

Prohlášení o zodpovědnosti

Prohlášení o zodpovědnosti

Duchovní cvičení, která jsou v rámci programů Kaleshwar e.V. představována, nenahrazují lékařskou diagnózu nebo návštěvu u lékaře, psychologa či psychoterapeuta. Lektoři a spolupracující osoby nepřejímají zodpovědnost za jakékoli následky, které by se mohly objevit v souvislosti s používáním meditačních cvičení a technik uvedených v kurzu.

Stravování:

V ceně programu jsou zahrnuta následující veganská jídla:

 • sobotní oběd, svačina a večeře
 • nedělní oběd

Během přestávek bude k dispozici čaj a káva.

Doporučujeme vzít si s sebou i vlastní drobné občerstvení (ovoce, ořechy, sladkosti atd.) pro případ, že byste potřebovali jíst i mimo plánované přestávky.

Registrace na 2denní intenzivní program Vyhrát srdce Božské Matky

Registraci je třeba provést nejpozději během středy 25. 10. 2017.

Při registraci následujte tyto kroky:

 • Přihlaste se na svůj uživatelský účet. Pokud uživatelský účet nemáte, založte si ho, prosím. Návod jak to udělat naleznete ZDE. Poté se na svůj nový účet přihlaste, vraťte se na tuto stránku a pokračujte dle návodu.
 • Jděte na konec této stránky a klikněte na ikonu „Registrovat”.
 • Poté se objeví stránka s oznámením, že registrace proběhla úspěšně.
 • Vaše místo na kurzu Vám bude rezervováno poté, co obdržíme kurzovné nebo jeho první splátku.

 • DŮLEŽITÉ: Zkontrolujte, zda jste obdrželi e-mail potvrzující Vaši registraci na kurz. POKUD JSTE JEJ NEOBDRŽELI, VAŠE REGISTRACE NEPROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ. V takovém případě se zkuste registrovat znovu nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Poznámka: Pod jedním uživatelským účtem je možné registrovat pouze jednu osobu, a proto je třeba, aby měl každý účastník svůj vlastní účet. V případě jakýchkoliv problémů při zřizování účtu nás kontaktujete na info@kaleshwar.cz. Rádi Vám s registrací pomůžeme.

Kontaktní e-mail

V případě jakýchkoli dalších otázek ke kurzu nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Pošlete to dál

Potěší nás, když budete informaci o programu sdílet s přáteli, rodinou a dalšími zájemci.

Těšíme se na Vás!

Přihlášení na účet Vytvořit účet