IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Silové předměty v podobě murti

Speciální nabídka: Ježíš

z kamene z Kadapy - rodiště Šrí Káléšvary

Možná si říkáte, ‘Proč potřebuji silový předmět?’ Když chcete přeplout řeku, potřebujete loďku a malé veslo nebo větev. Je to stoprocentně nutné… Silové předměty jsou jednou z nejrychlejších metod, jak se velmi snadno spojit s vysokými božskými dušemi jako jsou Širdi Bábá a Ježíš a Šiva a Šakti - Matka a Otec.

Šrí Káléšvara

S těmito sochami je spojen krátký příběh: V roce 2014 jsme podnikli silovou cestu na Arunáčalu. U jednoho sochaře, který měl svůj stánek u cesty do „Skanda ášramu” Ramany Maharšiho, jsme mezi sochami Šivů a Ganéšů objevili sošku matky Marie. Na otázku z jakého materiálu je vyrobena odpověděl: „It’s a Kadapa Stone”. Ukázalo se, že je vyrobena z kamene, který pochází z Kadapy - z rodiště našeho mistra Šrí Káléšvary. Šrí Káléšvara měl mimořádný vztah k Ježíši a sdílel dosud neznámé učení, které se týkalo i Marie a její duchovní praxe.

Tato „náhoda” nám připadala tak úžasná, že jsme nechali zhotovit několik soch Ježíše.

Ježíš z kamene z Kadapy

Šrí Káléšvara pro sochu Ježíše do Ježíšova chrámu v Penukondě zvolil speciální formu - Ježíše, který netrpí na kříži, ale který se s láskou dívá na pozorovatele a zvednutými prsty před svým srdcem ukazuje směrem k nebi. Tato socha byla „oživena” pomocí speciálního procesu, který tehdy Šrí Káléšvara provedl společně s Tatyannou a Tobiasem.

Podle této předlohy jsme nechali zhotovit několik murti, které byly požehnány v Ježíšově chrámu v Penukondě a poté iniciovány stejným procesem jako kdysi socha Ježíše v Penukondě.

Soška Ježíše je z kamene z Kadapy - ze zemského elementu z rodiště našeho mistra - a byly vytesány u paty hory Arunáčaly.

Dakšína a další informace k objednávce a distribuci:

Dakšína:

  • Soška Ježíše (cca 14 cm vysoká skladem v ČR) 3 600Kč

Včetně poštovného a balného. Distribuce během cca 3 pracovních dní

Způsoby platby a podmínky stornování

Způsoby platby

  • Po úspěšné registraci objednávky obdržíte e-mail s informacemi o možných způsobech platby. Po přijetí dakšíny se Vaše registrace stává závaznou a silový předmět Vám bude odeslán.

  • Energetické vyrovnání může být uhrazeno i prostřednictvím splátek. V tomto případě nám pošlete svůj návrh splátkového kalendáře na e-mailem na info@kaleshwar.cz

Podmínky stornování

  • Pokud dodané zboží neodpovídá vašim představám, máte možnost ho během 14 dní vrátit.
  • Náklady na vrácení zboží hradí klient.
  • Vrácené zboží zašlete prosím na tuto adresu: Kaleshwar e.V., Ludmily Konečné 8, 639 00 Brno.

Pokud jste po registraci neobdrželi e-mail potvrzující její úspěšnost nebo máte k objednávce jakékoli otázky, ozvěte se prosím na info@kaleshwar.cz.

Splátky a slevy

Splátky a slevy

Svou dakšínu můžete uhradit i prostřednictvím splátek. V tomto případě nám po provedení objednávky zašlete na info@kaleshwar.cz svůj návrh. Jako předmět uveďte „Silový předmět Šivalingam - splátky”.

V případě, že Vám vaše momentální životní situace (jste například samoživitel/ka nebo nezaměstnaní) nedovoluje dát žádné z výše uvedených energetických vyrovnání, ale přesto byste opravdu rádi obdrželi svůj silový předmět, kontaktujte nás na info@kaleshwar.cz. Pokusíme se společně najít řešení.

Dakšína - energetické vyrovnání

Dakšína - energetické vyrovnání

Slovo dakšína pochází ze sanskrtu a označuje vyrovnání za duchovní požehnání nebo duchovní učení.

Dakšína bude na 100 % využita k uchovávání a zpřístupňování Šrí Káléšvarou zanechaných znalostí v jejich původní čistotě a k podpoře dobročinných projektů v rámci Sri Sai Kaleshwar e.V.: Pro více informací klikněte ZDE.

Prohlášení o zodpovědnosti

Prohlášení o zodpovědnosti

Neručíme za správnost, úplnost a aktualitu. Neexistuje nárok na neomezenost nabídky. Vylučujeme jakoukoli zodpovědnost - zejména za případné škody nebo důsledky, které by mohly vzniknout skrze používání informací představovaných na těchto stránkách.

REGISTRACE OBJEDNÁVKY

  • Pro registraci objednávky, vyplňte níže uvedený formulář a klikněte na tlačítko Registrovat. (Máte-li na těchto stránkách uživatelský účet a jste na něm právě přihlášení, tato tabulka se vám nezobrazí. Můžete tedy rovnou kliknout na „Registrovat“.)
  • Zkontrolujte, zda jste obdrželi e-mail potvrzující registraci Vaší objednávky. POKUD JSTE JEJ NEOBDRŽELI, VAŠE REGISTRACE NEPROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ. V takovém případě se zkuste registrovat znovu nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Poznámka: Registrační systém umožňuje registrovat pouze jednu objednávku. Máte-li zájem o více murti, proveďte prosím další registraci nebo nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Kontaktní e-mail

V případě jakýchkoli dalších otázek nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Pošlete to dál

Pokud se Vám tato nabídka líbí, potěší nás, když budete informaci o programu sdílet s přáteli, rodinou a dalšími zájemci. Děkujeme!

Informace o lístku

Kontaktní informace

Zrušit